Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

41 minut temu

dresy na ulice

51 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

18 mar 2015 - 16:02:49

Ja dużo ćwiczyłam i nie jest źle;p Nie zamierzam się martwić;)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

19 mar 2015 - 11:05:08

I bardzo dobrze że myślisz ;) Bo im szybciej zaczniesz tym lepiej. ie ma się co z tym ociągać bo potem jest coraz trudniej zrzucić ;//

Ja próbowałam wielu rzeczy - fitness - fitness dla mam chodakowska maskara
Aż wkoncu kuzynka poleciła mi wizytę w Gabinecie fizjoterapiii...
I się okazało, że to super rozwiązanie, bo Pan ulożył mi takie ćwiczenia, ze nie tylko zrzuciłam ale i wzmocniłam ciało, bez zazynania się. Normalnie mnie te ćwiczenia relaksowały - polecam kazdemu;) I polecam to miejsce rehabilitacja bo gdyby nie oni to straciłabym cały wyglad.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

21 kwi 2015 - 19:00:05

U mnie sprawdził się pilates. Wystarczy zestaw z piłkami za 80 zł http://www.marbo-sport.pl/product-pol-10434-Zestaw-do-pilates-Deluxe-BB-676-Body-Sculpture.html do tego youtube lub jakieś profesjonalne taśmy z ćwiczeniami, dobra muzyka i dziennie pół godzinki wolnego czasu . Wystarczy systematycznie ćwiczyć i brzuszek ładnie się wstąpi, nóżki wyrzeźbią. Poważnie ;)

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

28 kwi 2015 - 19:49:08

Regularnie chodzę na zajęcia fitness i efekty są. O to żeby zajęcia były ciekawe i atrakcyjne dba Kacper Nowicki instruktor fitness z WrocławiaĆwiczę już klika lat, jeszcze mi się nie znudziło i nic nie zapowiada, ze tak się stanie.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

01 kwi 2016 - 13:41:26

Bardzo mi się podoba podejście mojego lekarza i pani dietetyk w CLO. Dobrano mi dietę dopasowaną do moich upodobań i nie ogranicza się ona do szklanki wody i suchego chleba. Ogólnie mam tutaj pełne wsparcie medyczne.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

13 maj 2016 - 14:30:25

Nie załamuj się, to jest najgorsza rzecz, jaką możesz teraz zrobić. Ostatnio czytałam ciekawy artykuł, w którym autorka mówi o poczuciu piekna kobiet. I mimo, ze w ciązy przytyłaś, nadal jesteś piękna. A jak dziecko sie urodzi to będzie tyle z nim obowiązków, że kg same zgina :D link do artykułu: http://relaksomania.weebly.com/blog/jestes-piekna może ktoś chce sobie poprawić humor i poczuc sie piekniejszym :)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

27 lip 2016 - 14:50:57

Po pierwsze: kilka kg zawsze schodzi zaraz po porodzie, potem trzeba troszkę odczekać aż organizm wydobrzeje i można ćwiczyć. ;)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

17 sie 2016 - 21:13:09

Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :)
1 miesiąc 8kg mniej

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

16 paź 2016 - 12:11:59

To u mnie po porodzie pierwszego dziecka waga pokazała dodatkowe 15kg :/ Dopiero jak przestałam karmić piersią wybrałam się do dietetyka i zapisałam na siłownię.Na początku było mi ciężko sie przestawić na aktywniejszy tryb ale jakoś dałam radę i pierwsze efekty były już po dwóch miesiącach. Ale skutki ojjj jak najbardziej po treningach były -mięśnie słabe a do tego całkiem rozwalił mi się cykl metaboliczny :/ Musiałam popracować nad swoim organizmem więc brałam magnez wapń i witaminę D3- początkowo wszystko osobno później kupiłam takie 3w1 . Dopiero w momencie wzmocnienia organizmu treningi zaczęłam mieć intensywniejsze a metabolizm wracał powoli do porządku dziennego. Rozstępy częściowo zostały ale jakoś mi one nie przeszkadzają :) Figura też już wygląda tak jak powinna. Nauczyłam się jednej rzeczy- jeśli chce się zabrać za wygląd trzeba również odpowiednio zadbać o swój organizm. W zeszłym roku zostałam mamą drugi raz i już wiem jak odpowiednio zadbać o siebie aby wrócić do formy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-09 22:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

02 cze 2020 - 11:57:36

troche niesmialo a troche z duma chcialam sie pochwalic ze mam 2 kg mniej i z 90 cm w pasie zrobily sie 88cm:)

nie-nie jest to efekt chodzenia na basen (jeszcze tam nie dotarlam bo nie mam kiedy...),ale zazywania linea 30+,

dlugich spacerow z wozkiem i jedzeniu mniejszych porcji niz zwykle.

Zmieniłam swoje ogólne nawyki żywieniowe :)

No i polecam elektrostymulację https://www.intime20.pl/ Poczytajcie sobie o tym tutaj. Chodzę obecnie na takie ćwiczenia w Krakowie. Jedna sesja pozwala wymodelować ciało jak rownież zrzucić masę kalorii. Najlepsze wspomaganie ćwiczen, w jakie mogłam zainwestować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-26 09:33 przez jumkaa.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

22 cze 2021 - 15:50:33

przede wszystkim nalezy sie w pelni poswiecic temu odchudzaniu, to nie jest kwestia dni ale zmiany sposobu zywienia, wprowadzenia ruchu itd. na cale zycie :)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

23 cze 2021 - 11:44:44

jak mowi kokosanka tu trzeba angazu a nie jeden tydzien sie odchudzam, potem zjem chipsy wieczorem a w weekend smazone kielbasy z grilla, jak sie trzymac diety to trzymac, dlatego ja z uwagi na slaba silna wole zdecydowalam sie na koktajle odchudzajace z chiashake :) https://chiashake.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-26 17:04 przez czarnapantera666.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

24 cze 2021 - 06:43:29

znam te koktajle, fajna opcja dla osob ktore nie maja czasu szykowac posilkow albo pilnowac stalych godzin :D

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

10 sty 2024 - 13:31:16

Sama zastanawiam się jak to zrobić

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 9/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

11 sty 2024 - 11:27:32

Zaczynałam zwyczajnie od odstawienia fast fooda, słodkiego, od nie podjadania. Później cardio delikatne, dalej troszkę więcej + jakieś ćwiczenia siłowe. I w sumie tak leci już trochę czasu, jak mam ochotę na coś słodkiego to zjem, jak mam słabszy dzień to nie ćwiczę ;)
https://swiecie24.pl/pl/903_biznes-plus/18725_jak-szybko-schudnac-5-kg.html

Szybko kilogramy można też zrzucić dzieki detoksowi sokowemu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrześniowe Mamusie 2015