Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

26 minut temu

elektryka sklep

32 minut temu

wakacje last minute

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

18 mar 2015 - 16:02:49

Ja dużo ćwiczyłam i nie jest źle;p Nie zamierzam się martwić;)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

19 mar 2015 - 11:05:08

I bardzo dobrze że myślisz ;) Bo im szybciej zaczniesz tym lepiej. ie ma się co z tym ociągać bo potem jest coraz trudniej zrzucić ;//

Ja próbowałam wielu rzeczy - fitness - fitness dla mam chodakowska maskara
Aż wkoncu kuzynka poleciła mi wizytę w Gabinecie fizjoterapiii...
I się okazało, że to super rozwiązanie, bo Pan ulożył mi takie ćwiczenia, ze nie tylko zrzuciłam ale i wzmocniłam ciało, bez zazynania się. Normalnie mnie te ćwiczenia relaksowały - polecam kazdemu;) I polecam to miejsce rehabilitacja bo gdyby nie oni to straciłabym cały wyglad.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 4/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

21 kwi 2015 - 19:00:05

U mnie sprawdził się pilates. Wystarczy zestaw z piłkami za 80 zł http://www.marbo-sport.pl/product-pol-10434-Zestaw-do-pilates-Deluxe-BB-676-Body-Sculpture.html do tego youtube lub jakieś profesjonalne taśmy z ćwiczeniami, dobra muzyka i dziennie pół godzinki wolnego czasu . Wystarczy systematycznie ćwiczyć i brzuszek ładnie się wstąpi, nóżki wyrzeźbią. Poważnie ;)

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

28 kwi 2015 - 19:49:08

Regularnie chodzę na zajęcia fitness i efekty są. O to żeby zajęcia były ciekawe i atrakcyjne dba Kacper Nowicki instruktor fitness z WrocławiaĆwiczę już klika lat, jeszcze mi się nie znudziło i nic nie zapowiada, ze tak się stanie.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

01 kwi 2016 - 13:41:26

Bardzo mi się podoba podejście mojego lekarza i pani dietetyk w CLO. Dobrano mi dietę dopasowaną do moich upodobań i nie ogranicza się ona do szklanki wody i suchego chleba. Ogólnie mam tutaj pełne wsparcie medyczne.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

13 maj 2016 - 14:30:25

Nie załamuj się, to jest najgorsza rzecz, jaką możesz teraz zrobić. Ostatnio czytałam ciekawy artykuł, w którym autorka mówi o poczuciu piekna kobiet. I mimo, ze w ciązy przytyłaś, nadal jesteś piękna. A jak dziecko sie urodzi to będzie tyle z nim obowiązków, że kg same zgina :D link do artykułu: http://relaksomania.weebly.com/blog/jestes-piekna może ktoś chce sobie poprawić humor i poczuc sie piekniejszym :)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

27 lip 2016 - 14:50:57

Po pierwsze: kilka kg zawsze schodzi zaraz po porodzie, potem trzeba troszkę odczekać aż organizm wydobrzeje i można ćwiczyć. ;)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

17 sie 2016 - 21:13:09

Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :)
1 miesiąc 8kg mniej

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

16 paź 2016 - 12:11:59

To u mnie po porodzie pierwszego dziecka waga pokazała dodatkowe 15kg :/ Dopiero jak przestałam karmić piersią wybrałam się do dietetyka i zapisałam na siłownię.Na początku było mi ciężko sie przestawić na aktywniejszy tryb ale jakoś dałam radę i pierwsze efekty były już po dwóch miesiącach. Ale skutki ojjj jak najbardziej po treningach były -mięśnie słabe a do tego całkiem rozwalił mi się cykl metaboliczny :/ Musiałam popracować nad swoim organizmem więc brałam magnez wapń i witaminę D3- początkowo wszystko osobno później kupiłam takie 3w1 . Dopiero w momencie wzmocnienia organizmu treningi zaczęłam mieć intensywniejsze a metabolizm wracał powoli do porządku dziennego. Rozstępy częściowo zostały ale jakoś mi one nie przeszkadzają :) Figura też już wygląda tak jak powinna. Nauczyłam się jednej rzeczy- jeśli chce się zabrać za wygląd trzeba również odpowiednio zadbać o swój organizm. W zeszłym roku zostałam mamą drugi raz i już wiem jak odpowiednio zadbać o siebie aby wrócić do formy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-09 22:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 271
Ostrzeżenia: 6/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

02 cze 2020 - 11:57:36

troche niesmialo a troche z duma chcialam sie pochwalic ze mam 2 kg mniej i z 90 cm w pasie zrobily sie 88cm:)

nie-nie jest to efekt chodzenia na basen (jeszcze tam nie dotarlam bo nie mam kiedy...),ale zazywania linea 30+,

dlugich spacerow z wozkiem i jedzeniu mniejszych porcji niz zwykle.

Zmieniłam swoje ogólne nawyki żywieniowe :)

No i polecam elektrostymulację https://www.intime20.pl/ Poczytajcie sobie o tym tutaj. Chodzę obecnie na takie ćwiczenia w Krakowie. Jedna sesja pozwala wymodelować ciało jak rownież zrzucić masę kalorii. Najlepsze wspomaganie ćwiczen, w jakie mogłam zainwestować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-26 09:33 przez jumkaa.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

22 cze 2021 - 15:50:33

przede wszystkim nalezy sie w pelni poswiecic temu odchudzaniu, to nie jest kwestia dni ale zmiany sposobu zywienia, wprowadzenia ruchu itd. na cale zycie :)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

23 cze 2021 - 11:44:44

jak mowi kokosanka tu trzeba angazu a nie jeden tydzien sie odchudzam, potem zjem chipsy wieczorem a w weekend smazone kielbasy z grilla, jak sie trzymac diety to trzymac, dlatego ja z uwagi na slaba silna wole zdecydowalam sie na koktajle odchudzajace z chiashake :) https://chiashake.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-26 17:04 przez czarnapantera666.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

24 cze 2021 - 06:43:29

znam te koktajle, fajna opcja dla osob ktore nie maja czasu szykowac posilkow albo pilnowac stalych godzin :D

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

10 sty 2024 - 13:31:16

Sama zastanawiam się jak to zrobić

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

11 sty 2024 - 11:27:32

Zaczynałam zwyczajnie od odstawienia fast fooda, słodkiego, od nie podjadania. Później cardio delikatne, dalej troszkę więcej + jakieś ćwiczenia siłowe. I w sumie tak leci już trochę czasu, jak mam ochotę na coś słodkiego to zjem, jak mam słabszy dzień to nie ćwiczę ;)
https://swiecie24.pl/pl/903_biznes-plus/18725_jak-szybko-schudnac-5-kg.html

Szybko kilogramy można też zrzucić dzieki detoksowi sokowemu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrześniowe Mamusie 2015