Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

26 lut 2013 - 19:26:57

Witajcie dziewczyny ja przy pierwszej ciąży przytyłam 34kg z szczupłej dziewczyny zamieniłam się w słonia bo do porodu szłam 90kg i choć moja córcia ważyła 3680g to może z rzuciłam te 10 kg max i trudno mi było schudnąć można powiedzieć ze już zostałam z taka waga aż nie zaszłam w druga ciąże tu jednak dużo mniej przytyłam tylko 15kg teraz wyglądam tak jak po pierwszym porodzie i już zaczęłam ćwiczyć choć mój synuś ma dopiero 2 miesiące, od marca zapisałam się na siłownie i jak nie będzie śniegu to tak może w połowie marca zaczynam biegać mam nadzieje ze moje starania nie pójdą na marne :) Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

11 mar 2013 - 18:55:43

Ja urodziłam 4 miesiące temu, przytyłam 23kg przed ciąża wazyłam 54 kg przy wzroscie 168, do porodu szłam wazac 77kg do tej pory schudłam 19 kg w szpitalu po porodzie zostawiłam 12 kg reszte w domu karmiac piersia, zostalo jeszcze 3/4kg które narazie nie chcą zejsc;/

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

11 cze 2013 - 22:21:26

Kochane kobiety...
w ciąży przytyłam prawie 30kg, nie powiem po czesci byla to tez moja wina, brak ruchu, ponieważ to moja pierwsza ciaza byl, pozwoliłam sobie na wiecej- błędne myslenie...jestem w ciazy, mam zachcianki!
po porodzie człowiek dopiero przejrzał na oczy, płacz pod prysznicem za kazdym razem, gdy widziałam swoje odbicie w lustrze.
owszem waga spadała, ale bardzo powoli.
4 miesięcy po porodzie odkryłam że moj ukochany, idealny maż znalazł sobie "pocieszycielke w pracy" wtedy moja waga tak zaczeła spadać ze miesiąc po całej sprawie zostało mi 3 kg do mojej wagi z przed ciąży.
dlatego dziewczyny nie doprowadźcie sie do takiego stanu...jesli nie chcecie stracic jednej z najwazniejszych osob w swoim zyciu. Mężczyźni to wzrokowcy. A jak wam sie juz urodzi to malenstwo, poświećcie swoim meza troche uwagi mimo ze bedzie ciezko. Nie chodzcie ofuczałe cały czas "BO ON MI NIE POMAGA" tylko duzo rozmawiajcie i mowcie o swoich problemach... pielęgnujcie swoje relacje.
Z moim mezem powiedzmy ze wyjasnilismy sobie wszystko, jest dobrze. Ale nigdy w moich oczach nie bedzie juz taki idealny i nigdy juz mu nie zaufam... gdy idzie do pracy, zastanawiam sie jak spedza czas...juz nigdy nie bedziemy taka idealna para...

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

11 cze 2013 - 23:20:46

mmikamikk bardzo ci współczuję szczerze ale takiego męża.
"4 miesięcy po porodzie odkryłam że moj ukochany, idealny maż znalazł sobie "pocieszycielke w pracy" wtedy moja waga tak zaczeła spadać ze miesiąc po całej sprawie zostało mi 3 kg do mojej wagi z przed ciąży."
nie motywacja od męża ale strach że go stracisz dla mnie masakra



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-11 23:22 przez anuka201.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

12 cze 2013 - 10:35:32

Cytat
annapastuszka3
pod koniec ciąży ważyłam 75 kg ale bardzo szybko schudłam teraz waże 55 kg rodziłam rok temu a chudłam nie wiadomo kiedy byłam tk zajęta domem dzieckiem że nawet nie zauważyłam kiedy tak schudłam :) :)


u mnie było identycznie do porodu szłam z waga 75 kg, teraz waze 55 kg, nawet niewiem kiedy ta wage osiagnelam, nie odchudzalam sie wcale, po macierzynskim wrócilam do pracy, a ze mam stresujaca prace wiec i samo zeszło wszystko. mały wazył 4300, po porodzie zeszło tylko 4,5 kg. proponuje nie pic soków w kartonach, pieczywo zmienic na ciemne

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

12 cze 2013 - 10:40:05

ja w ciązy przytyłam 16 kg i to wcale nie na złej diecie a kochane od witaminek ciążowych tak sie tyje .Mala urodziła się 4050g 58cm czyli nie taka mała ,zaraz po porodzie czułam sie lekko ,ale karmiłam piersią i zaczeły mi bardzo bardzo wychodzic włosy dosłownie garściami to podkreciłam diete i przybyło kg ,gdyż wolałam przytyć jak miałby mi zęby powypadać .Teraz już nie karmię i od stycznia chodzę na Zumbę i aquaaerobik -super spadku wagi nie ma no i dobrze bo organizm po mału przyzwyczaja sie do nowego ,ale za to na zumbie nie dosć ,że chudniesz to ładujesz bateryjki życiowe aż sie latac chce tyle endorfinek sie dostaje.Ja wiem ,że gdyby nie Zumba i aqua i przedwszystkim wyjscie do ludzi to już bym sfiksowała .

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

10 lip 2013 - 07:59:28

Ja dopiero mam termin u lekarza na przyszły tydzien,ale wydaje mi sie ,ze to moze byc dopiero ok. drugi miesiac (w kazdym razie poczatek ),a mi sie z tydonia na tydzien zaokragliły nogi w udach i zaczynaja biodra oraz oklice pleców na wysokości piersi (nie wiem jak z waga,bo sie nie waze ), troche mnie to martwi,choc po roznych rozmowach i przemysleniach nie wydaje mi sie to jakies nienormalne i podobno to woda sie tak zatrzymuje w organizmie.
I mam nadzieje,ze ona, bo w sumie mało mozliwe chyba, zeby tak szybko przyrastała tkanka tłuszczowa,zwazywszy na to,ze bardzo niewiele jem, bo szybko sie "napełniam" i mnie zaczyna mdlic i nie jakos tłusto czy mącznie, bo jak próbowałam (tzn, raz zjadłam 2 bułki, raz pizzy troche jak ze znajomymi zamówilismy ) to teraz mnie na sama mysl na takie porzywienie mdli tak samo jak na słodycze, a moja jedyna zachcianka to zurek i twraóg..a przybywa ciała.
Choc tak do konca nie mam rozeznania co i jak i od czego, bo to mój rodzicielski debiut, mam nadzieje,ze bedzie dobrze, bo człowiek tez sie rusza ,a jakies 2 tygdonie temu robiłam od paru miesiecy regularne, porządne treningi dzien w dzien i moja dieta jest w porzadku (przed zrobieniem testu ).
U was tez tak wczesnie zaczelo przybywac ciałka? a moze to nie wczesnie tylko własnie normalnie?

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

28 gru 2013 - 15:54:49

Ja schudła 7 kg w 2 miesiące, jak brałam tabletki slimcea, iestety na tym poziomie pozostałam, bo była u nas w miejscowości powódź i duże wydatki zmusiły mnie do rezygnacji min z siłowni. Ale jak uporządkuje swoje sprawy to wracam i mam nadzieje dotrzeć do swego celu jakim jest 17 kg. Odchudzanie zaczęłam po odstawieniu małej od piersi.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

10 lut 2014 - 22:40:55

hey. Ja urodzilam w maju - 2013. W ciazy przytylam no.....20kg. ;) Normalnie waze ok. 50kg, przed ciaza moze troche wiecej 52/53kg.
Zaraz po porodzie dalam sobie troche czasu na regeneracje i od wrzesnia zaczelam ćwiczyć. Zapisalam sie na fitness. Zajecia 5 razy w tyg.
Od ponad miesiaca regularnie biegam.
Obecnie waze 53 kg.
Wlasnie wrocilam z basenu. Regularne cwiczenia plus dieta oto sposob na utrate kilogramow. A do tego duzo motywacji i silnej woli!
Cwiczenia poprawiaja nasza wydolnosc, dodaja enrgii i nic tak nie cieszy i motywuje jak czlowiek znow wchodzi w swoje stare ubrania.
Do lata chce wazyc 50/51 kg.
Dodam ze jestem dosc niska bo mierze 158cm.
Najfakniej czuje sie wazac 50 kg :)
Powodzenia w zrzucaniu kilogramow!

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

10 lut 2014 - 23:25:29

ja w ciąży przytyłam 16 kg z bliźniakami, jeden ważył 2500 a drugi 2400 i na szczescie waga szybko sama spada bo niestety przy dwójce jest trochę roboty :) i nie ma czasu na jedzenie :)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

11 lut 2014 - 10:13:41

witam.. ja rodziłam 16 miesięcy temu przytyłam 19-20 kg mały urodził się z wagą 4100g od razu spadło mi 10 kg z wagi 56 kg przytyłam do 75 kg spadłam w ciągu 6/7 miesięcy do 61 kg no i znów jestem w ciąży i jak na razie 10 kg na plusie a rodzę za 2 tygodnie mały tydzień temu ważył 2800g

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

11 lut 2014 - 10:37:10

dziewczyny w mojej rodzinie wszyscy prawie maja otyłość ja w ciąży przytyłam 27 kg ;( postanowiłam że nie poddam się i już od 4 miesięcy ćwiczę a od miesiąca bardzo intensywnie miesiąc po porodzie ważyłam 80 kg 4 miesiące po porodzie 74 teraz jestem 8 miesięcy po i jest ciężko gubić kolejne kg aktualnie ważę 70,5 kg 2 razy w tyg chodzę na organizowane ćwiczenia po 1h a w pozostałe dni ćwiczę codziennie skalpel z chodakowską cały trening plus 20 brzuszków jak na razie co do jedzenia to do tej pory jedynie ograniczałam ale od tygodnia jestem na diecie około 1200 kalorii bo przy większej ilości waga stała niestety w miejscu mój przykładowy jadłospis
śniadanie :
herbata z kwiatu lipy gotowane jajko plus kromka razowca z pestkami posmarowana serem białym plus świezy szczypiorek
II śniadanie:
2 marchewki zielona herbata
obiad:
talerz rosołu drobiowego bez makaronu
podwieczorek:
jogurt naturalny
kolacja:
salatka:
pomidor, sałata, biały chudy ser, odrobina oliwy z oliwek i zioła
a po kolacji trening 40min

dodatkowo jeżeli w ciągu dnia mam dużo pracy bądź dużo spaceruje z córką jem do posiłków ( nie między nimi) kawałki gorzkiej czekolady na wzmocnienie bo kawy nie pijam
NAJTRUDNIEJSZE SĄ POCZĄTKI UWIERZCIE
mi zostało do lata 10kg i nie kłamiąc odzywczaiłam się od słodyczy słodzenia herbaty i tłustych potraw bo czuję się po nich żle - śpiąca, ciężka ... teraz chodzę w spodniach L ale od biedy wcisnę się juz w M W lato chce mieć widoczne mięśnie na brzuchu ;P
i woda - piję jej dużo
brak mi tylko kompanki do wspólnych ćwiczeń bo mieszkam na strasznym odludziu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-11 10:40 przez ewciaa89.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

13 lip 2014 - 09:24:46

Być w ciąży i martwić się jak szybko schudnąć zaraz po niej zamiast myśleć o swoim dziecku, o jego zdrowiu i rozwoju to dla mnie głupota. Niektórym naprawdę mieszają się w głowie priorytety.

Ja zaczęłam się tym martwić chociaż to słowo to przesada.... zaczęłam myśleć nad zrzuceniem kilku kilogramów jak syn miał półtora roku.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

13 lip 2014 - 23:46:06

ja tak jak autorka mam 15 kg na plusie a do porodu zostało 1,5 miesiąca ciekawe ile jeszcze przybędzie.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

18 lip 2014 - 16:32:36

Ja przytyłam 23 kg (z 70 do 93kg), a po porodzie zeszło mi od razu 13 kg. Miałam dużo wód płodowych, a mały ważył 3230g i miał 56cm. W ciągu miesiąca zeszło mi pozostałe 10kg i wróciłam do swojej poprzedniej wagi. Mój organizm zatrzymał bardzo dużo wody, ale szybko zeszła ze mnie. Teraz 2 miesiące po porodzie schudłam dodatkowo 4kg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Klub maluszka w Łodzi