Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

25 kwi 2012 - 09:47:24

Co prawda jeszcze nie urodzilam(zostal mi niecale 2 mce),a juz tutaj mysle o odchudzaniu.
Jak pozbywalyscie sie ciążowych kilogramow?
Jak odzywialyscie sie w ost dwoch mcach ciazy,zeby nie przytyc?
Ile zgubilyscie kg przy samym porodzie?

ja przytylam juz 15kg :( i nie wiem ile jeszcze przytyje...niedlugo dobiegne 80 kg,co przy moim 155cm wyglada komicznie :/ nie moge juz na siebie patrzec.doktor mowila mi ze nosze sredniej wielkosci dziecko,ze przy moim wzroscie moze byc cesarka konieczna...zalamuje sie juz konkretnie :(

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

25 kwi 2012 - 10:36:03

Szczerze mówiąc nie wiem jak można przytyć tak duzo przy takim wzroście ja nigdy nie miałam problemu z waga granica ciązy tycia całości to 11,5 kg
Dzieci rodziłam 2960 ,,2970
\albo duzo pijesz wód gazowanych czy jakich kolwiek innych albo masz tendencje do tycia
Kochana bierz sie za siebie ogranicz pieczywo , ziemniaki , kasze, sórówki
Bo gwarantuje że bedzie zaklegać przy ciązy
A po z atym jak troche sie pogimnastykujesz na piłakach , nogi porozciagaj wzmocnisz miesnie krocza łatwiej Ci będzie nawet nosić brzuch
Oczywiście chodziło mi żebyś jadła surówki i duzo otreb oczyszczaja jelita i płatki zwykłe na sniadanko nic zapuchajacego nie kanapki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-25 10:37 przez gurami72.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

25 kwi 2012 - 10:53:17

ziemniaki nie tuczą, to jest mit! ziemniak tuczy w połączeniu z sosem jakimś to jest fakt!
urodzilam 16msc temu, w ciazy przytylam jakies 13kg, ale córka byla duza (4360) zeszlo ze mnie wszystko od razu, jednak po 2msc nagle zaczelam tyć i przybylo 6kg ktore jako tako nie chce zejsc, zeszly 3kg, odzywiam się w miare zdrowo, czasami pije piwko, zjem chipsa, nie mam parcia na chudnięcie bo akceptuje siebie taka jaka jestem, wrecz cieszę się,ze mam wiecej ciala jak wczesniej, bo nie podoba mi się już zbyt szczupla figura.

jedz poprostu zdrowo, nie pij gazowanych itp, po porodzie tez staraj się jesc normalnie, spacery, karmienie piersią...zejdzie z ciebie szybko :)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

25 kwi 2012 - 11:40:52

Ja w ciąży przytyłam 7,5 kg mała miała 4360g i 59cm więc malutka nie była. Po powrocie ze szpitala nie miałam już tych ciążowych kilogramów a po 6 dniach waga spadła jeszcze o 5 kg, mała ma 5,5 miesiąca. w ciąży jadłam prawie wszystko tylko mniej bo apetyt nie dopisywał a i piłam pepsi :)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

25 kwi 2012 - 11:41:17

Hej.
Ja 5 miesięcy temu urodziłąm synka i niestety też dużo przybrałam, a nawet bardzo dużo bo 23kg a synek ważył 3470. Odrazu zeszło mi 10kg a reszta stała w miejscu do teraz. Ostatnio jestem na "mojej diecie i w tydzien spada mi tylko 1 kg, a że jestem już 2 tygodnie to spadło mi dopiero 2 kg (ponoc to dobrze bo nie powrócą). Jest cięzko ale damy rade. Przy córci przytyłam 20 i zrzuciłąm wszystko a ur sie 3980. Takż esilna motywacja duzo ruchu i zejdzie wszystko :)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

25 kwi 2012 - 11:43:14

ja mimo ,ze sie nie obzerałam w ciazy przytyłam 28 kg
syn urodził sie z waga 4400 g i po porodzie ubyło mi od razu jakies 10 kg a reszte schudłam już pozniej ogolnie jestem terazz 14 miesiecy po porodzie i waze tyle ile na poczatku za nim zaszłam
teraz chce sie pozbyc jeszcze jakis 6 kg takze zostaje mi dieta i cwiczenia
zycze lekkiego rozwiazania:)

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

26 kwi 2012 - 13:02:49

wiec widze ze problem"wielkiej wagi" w ciazy nie jest obcy.A juz myslalam,ze tylko ja jestem takim grubasem..;p
coz pozostaje mi czekac na rozwiazanie a potem brac sie za siebie :)jak nie dla siebie to chociaz dla meza,zeby sie nie ogladal na boki

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

26 kwi 2012 - 16:17:59

pod koniec ciąży ważyłam 75 kg ale bardzo szybko schudłam teraz waże 55 kg rodziłam rok temu a chudłam nie wiadomo kiedy byłam tk zajęta domem dzieckiem że nawet nie zauważyłam kiedy tak schudłam :) :)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

26 kwi 2012 - 16:25:20

Ja w ciąży przytyłam 11kg dziś miesiąc po porodzie zostało mi 3kg do zrzucenia. Nic szczególnego nie robię, nie odchudzam się bo karmię piersią, a podobno to najlepszy sposób na powrót do figury sprzed porodu.
Przed porodem ważyłam 43kg.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-26 16:26 przez cytrynowamamba.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

26 kwi 2012 - 16:41:41

Uuuu ja przytyłam równo 11 kg, po porodzie ważyłam 2 czy 3 kg mniej niż przed ciążą, jadłam za pięciu, wszystko na co miałam ochotę, mała ważyła równo 3 kg i mierzyła 50 cm, teraz ma 7 miesięcy a ja jak na złość przytyłam 7 kg :/ i sama nie wiem jak zrzucić bo moją słabością jest niestety jedzenie :) :(

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

26 kwi 2012 - 16:50:31

to jest uwarunkowane genetycznie,ja w pierwszej ciąży przytyłam 23kg a w drugiej 12.
Za to moja siostra przytyła tylko 7kg.
Pod koniec ciąży nie chciało mi się jeść i zeszło mi 2kg!
jadłam dużo owoców i warzyw,nie jadłam tłustego,nie przesadzałam ze słodyczami i nie folgowałam sobie ze względu na to,że jestem w ciąży.Szyki powrót do kondycji wspomaga karmienie piersią,mi bardzo szybko schodziły kg.
Po urodzeniu,jadłam lekko bo tego po porostu wymaga organizm niemowlaka,jeśli zdecydujesz się karmić piersią.
Ja miałam 2cesarki i mogłam zacząć ćwiczyć 12tyg po urodzeniu.
Urodzisz jak będzie ciepło więc częste spacery wskazane,a to pozytywnie odbije sie na twojej figurze.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

26 kwi 2012 - 17:58:01

o kurcze ale duzo utylas(tzn wazysz,bo 15 kg to w sumie norma przytyc dla kobiety z normalna waga ciala przed ciaza),mi jeszcze ok miesiaca zostało i 11 kg przytylam,a jesz duzo?lepiej sie ogranicz ze slodyczmi czy chlebem bialaym w szczegolnosci,cwicz,chodz duzo na spacery bo bedzie ciezko to wszystko zgubic.no ale ty przed ciaza mialas juz nadwage to powinnas utyc gora 7-8kg w ciazy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-26 18:04 przez czarnulla.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

26 kwi 2012 - 19:36:04

Nie pozbywałam się, waga sama spadła.
Nie odchudzałam się też w ciąży.
W szpitalu "zostawiłam" 10kg, pozostałe 15 mimo usilnych starań zgubiło się w ciągu roku.
Myślę że jak już przed ciążą miałaś nadwagę, to dobrze by było by lekarz pomógł Ci skomponować zdrową dietę.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

26 kwi 2012 - 20:03:55

A ja w ciąży przytyłam prawie 17kg, z 60 na 77kg (wzrost 173cm). 7kg zrzucilam po porodzie, kolejne 4 w przeciągu 2 tygodni, potem kolejne, a teraz zostaly mi tylko 3kg. Rodzilam 24.03, czyli idzie jak burza, z tym, że ja zawsze bylam szczupla, mogąc duzo (ale zdrowo!) zjesc, co robie i teraz. Karmie piersią, wiec zadne odchudzanie nie wchodzi w grę.

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???

25 lut 2013 - 17:33:57

ja 7 kg. a zostało 10.
Jeśli nie masz w sobie samozaparcia, to z tym odchudzaniem wcale nie będzie łatwo. ja też chciałam szybko schudnąć, ale mi się to nie udało, jeszcze mam ze 3 kg. Ale znalazłam jakieś porady: http://poradyextra.pl/praktyczne/jak-szybko-schudnac-po-ciazy/
Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Propozycje nie do odrzucenia smiechu warte