Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

I tak oto dotarłam do ostatniego miesiaca ciazy:)niby sie ciesze z drugiej strony pełno obaw do tego dolegliwosci takie jak bole plecow,co chwila na kibelek,opuchniete stopy po długim siedzeniu lub chodzeniu,"mecze" sie juz powoli,ani sie normalnie ubrac,a zaraz ciepelko,wkurzam sie na siebie,niewygodnie spac,masakra juz bym chciala urodzic,ale wiem ze dzidzia jeszcze troche powinna urosnac:)A jak wy sobie radzicie lub radziełyscie w tym ostatnim miesiacu ciazy??

odpoczywać w chłodnym miejscu, nie dźwigać, nie odwadniać się, nie jeść zbyt tłusto i ostro ale ogólnie - co poradzić... ostatnie miesiące są ciężkie

mnie czeka ciąża latem przy 2 dzieci w tym jednym rocznym więc nawet nie chcę myśleć ;)

Wypoczywać ile się da, rób coś co cię relaksuje, jedz lekko strawnie i staraj się nie stresować a wszystko pójdzie jak z płatka :)
Trzymam kciuki, powodzenia.
PS: Moja w ostatnim miesiącu strasznie dawała mi do wiwatu, wierciła się wieczorami i w nocy, nie spałam czasami do 3-4 nad ranem, chodziłam po domu żeby ją ululać :D i spałam nago bo jakakolwiek piżama mnie wkurzała :)
Darmoszka ja Tobie kochana współczuję, mam nadzieję że będziesz miała jakąkolwiek pomoc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-24 23:53 przez dorotka00000.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAK SCHUDNAC PO CIAŻY???