Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

usg genetyczne - kraków

26 kwi 2014 - 12:50:26

Hej! USG genetyczne jest w 100 procentach bezpieczne dla Ciebie i dziecka! Mało tego, jego wykonanie jest zalecane przez nowocześnie i fachowo prowadzących ciąże ginekologów! Składa się z trzech badań oraz testu z Twojej krwi. Ja miałam je wykonane przez dr Jerzego Jakubowskiego w klinice ginekologicznej Arka na Królowej Jadwigi 15. Naprawdę polecam - świetny fachowiec i dysponuje bardzo dobrym aparatem usg. Ważne by szukać lekarzy którzy mają doświadczenie w wykonywaniu tych badan (certyfikat FMF) i dysponują dobrym aparatem usg. W przeciwnym wypadku szkoda czasu i pieniędzy!

usg genetyczne - kraków

13 cze 2014 - 11:53:05

Cytat
kkhabella
Hej! USG genetyczne jest w 100 procentach bezpieczne dla Ciebie i dziecka! Mało tego, jego wykonanie jest zalecane przez nowocześnie i fachowo prowadzących ciąże ginekologów! Składa się z trzech badań oraz testu z Twojej krwi. Ja miałam je wykonane przez dr Jerzego Jakubowskiego w klinice ginekologicznej Arka na Królowej Jadwigi 15. Naprawdę polecam - świetny fachowiec i dysponuje bardzo dobrym aparatem usg. Ważne by szukać lekarzy którzy mają doświadczenie w wykonywaniu tych badan (certyfikat FMF) i dysponują dobrym aparatem usg. W przeciwnym wypadku szkoda czasu i pieniędzy!

Faktycznie w Arce mają kilku dobrych specjalistów od usg genetycznego. Ja chodzę do Anny Wójtowicz. Ona pracuje dodatkowo w szpitalu na Kopernika i ma bardzo duże doświadczenie w badaniach.

usg genetyczne - kraków

09 wrz 2014 - 17:31:17

Ja chodzilam do dr Lukoschek w ciazy i ona mi robila tam usg genetyczne trzy razy. Bardzo fajna lekarka. Jedyny minus to to ze czasem trzeba poczekac ponad pol godziny bo maja bardzo duzo pacjentek.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

usg genetyczne - kraków

24 cze 2015 - 12:12:34

Nieco więcej - http://www.gabinetharmonia.pl/usg/usg-genetyczne.html Generalnie to jedno z badań, które pomaga zabezpieczyć się przed schorzeniami i wszelkimi poważniejszymi problemami jakie mogą być związane z dzieckiem.

usg genetyczne - kraków

13 wrz 2015 - 12:20:29

Ja polecam doktora Jerzego Jakubowskiego. Świetny ginekolog specjalizujący się w badaniach prenatalnych. Mnie robił usg genetyczne w swoim gabinecie na ulicy Królowej Jadwigi 15 w Krakowie. Numer do rejestracji 12 427 20 20.

usg genetyczne - kraków

05 mar 2018 - 20:51:23

Ważne abyś właśnie korzystała z sprawdzonych i pewnych miejsc, gdzie wykonasz takie specjalistyczne badanie. Moja żona była u dr Rozmus Warcholińskiej, która profesjonalnie zajmuje się m.in. tego typu badaniami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bół porodowy jak złagodzić