Obecnie rozmawiamy o:

naprawa gramofonu

gorący temat

laptop ;)

przedwczoraj o 10:01

Korepetycje z matematyki

18.07 o 17:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

milena ja też chcę coś w ten deseń ale ja sama będę robić:) Ten Twój tez świetny:)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

JA MYSLALAM O CZYMS TAKIM ALE NIE WIEM DO KONCA, bo tez zastanawiam sie nad mycha miki a tym hello kity:) pomysle jeszcze:), a orientowałyscie sie moze w cenach? ile cena takiego toru?? bo ja własnie nie wiem;/

ja znalazłam za 120 a inna u mnie w mieście dziewczyna robi od 160 w górę

u nas będzie coś z kubusiem puchatkiem

nawet jeszcze nie szukałam cukierni w której cuda robią ale myślę, że i tak zdam się na nich, niech sami coś zrobią... pokażę mniej więcej co bym chciała

moje biedne dziecko ostatnio zasnęło na siedząco :D ale zanim poleciałam po telefon żeby pstryknąć fotkę to już się zsunął :D

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

tort z Kubusiem rewelacja :)

świetne torty:) ja chciałam coś takiego:)

torty bajeczne ;D aż szkoda taki pokroić ;) ja raczej myślę o zwykłym torcie takim kolorowym, którego mam zamiar sama upitrasić ;)

Karolina ale Olinek ma czuprynę!! świetnie wygląda ;) mój Antek przy nim to takie piórka delikatne ma.
Co do butków to znalazłam świetne ale wydać 120 zł na ''chwile'' to naprawdę szkoda ;|

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-26 18:00 przez monika792.

zweryfikowana

piękne są te torty ale mnie trochę szkoda kasy tyle dać za tort który w momencie zjedzą ja kupię zwykły śmietankowy ale powiem aby ładnie udekorowali.

niezweryfikowana

120 zł to duzo, dzis pytałam kolezanki która zamawiała w cukierni ort na 11 osób i zapłaciła 60 zl, i tortu jeszcze zostalo jej.

no ja znalazłam za 120 i to jest najtaniej u mnie w mieście...

brunettka ten torcik też ładny- taki delikatny :)

monika ten jest mega, chyba bardziej podoba mi się niż z tymi pierdółkami :D

a czuprynę to już mu raz podcinałam, bo do oczy grzywa wchodziła :D...
w ogole ostatnio na mieście chłopiec ( około 4 lat) mówi do mamy..
"mamo zobacz jaka princessa" :D myślałam, że padnę .. tym bardziej że akurat na niebiesko był ubrany :D

mimi a może ta koleżanka zamawiała zwykły tort? zwykłe bez tych dziwnych ozdób na pewno są tańsze...

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

torty ogólnie są drogie, ja na chrzest zamawiałam zwykły i zapłaciłam 90 zł, a takie bajerniejsze były od 150 zł w górę. Dlatego na roczek zrobię sama, w smaku będzie na pewno lepszy a jak mi wyjdzie ozdabianie to zobaczymy.

Ja miałam zrobić sama ale znając życie w ostatniej chwili musiała bym leciec kupować jakikolwiek :D ja wyobrażenia to mam i zapał też tylko że średnio co z tego wychodzi :D

niezweryfikowana

Ja bym moze i zrobiła sama, ale nie w kuchni u tesciowej, proste:) marzy mi sie wkoncu swój kąt własny do gotowania pieczenia itd zeby mi nikt nic nie wyliczał i w gary nie zaglądał.
A ten tort to dokładnie ten, bo mi wysłąla fotke za niego zapłaciła 60 zł, nie jest to tort co prawda jaki ja chce ale zły nie jest i za taka cene naprawde obleci

zweryfikowana

no i fajny za taki bym 60 zł dała :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Umowa zlecenie a ciąża