Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 20:28:15

Witam wszystkie dziewczyny:) Kochane mam do Was wielka prośbę. Otóż jestem w 10tygodniu ciąży, jeszcze muszę poczekać zanim poznam płeć dziecka, nie ukrywam, że już bardzo chciałabym wiedzieć czy będzie to chłopczyk czy też dziewczynka. Buszując po necie znalazłam Chiński kalendarz płci z którego wynika ze bede miec dziewczynke. Prosze wszystkie Panie które maja dzieci o spr czy płeć dziecka zgadza się z tym w tabeli. Podaje link: http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendarz_chinski_plec_dziecka.htm no i prosze o odp poniewaz chciałabym spr na ile jest to wiarygodne. Dziękuję i pozdrawiam:)

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 20:32:43

Sprawdziłam z punktu widzenia mojej mamy i zgadza się, jeśli chodzi o mnie i moje rodzeństwo.

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 20:34:18

niestety musze cie zasmucic:(to sa zabobony i nie wierz w te rzeczy,cierpliwosci ok 5 miesiaca poznasz plec:)mi kazy mowil ze bedzie chlopak bo to bo tamto,nie ma jak badanie usg:)u mnie bedzie dziewczynka za dwa miesiace:)Gratulacje oczywiscie!
u mnie sie nie zgadza wg tego kalendarza
a najlepsze "sprawdz jak wygladac bedzie wasze dziecko" hahaha:DD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 20:39 przez czarnulla.

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 20:39:28

Ja też sprawdziłam w punktu widzenia mojej mamy i jeśli chodzi o mnie, to powinnam być chłopcem ;P
Ale jeśli chodzi o moje rodzeństw(siostra i brat), to się zgadza :)

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 20:46:32

Mi się zgadza. :-)
Miałam mieć synka i mam ;-)

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 20:55:04

A skąd chiński horoskop wie czy twoje jajeczko zostało zapłodnione plemnikiem z chromosomem X czy z chromosomem Y ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 20:57 przez alicja70.

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 21:40:28

SERDECZNE I SZCZERE GRATULACJE !!! :))

Nie wierzę w to i nie sugerowałabym się tego typu rzeczami, aczkolwiek z czystej ciekawości sprawdziłam i muszę przyznać, że u mnie się potwierdza, a mam dwójkę dzieci - córę i synka :))

Jednak prawda jest taka, że często nawet lekarz się myli, moja kumpela miała mieć synka na 100%, a jednak urodziła córcię. :))

Niebawem się dowiesz z USG, a póki co można tylko przypuszczać i gdybać :))

Pozdrawiam szczęśliwą Mamusię i maleństwo :))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 21:49:11

Ludzie wy wierzycie w takie bzdury? Przecież na biologii w podstawówce uczą, że od tego jaka będzie płeć zależy jakim plemnik zapłodni komórkę jajową - czy to będzie chromosom X czy Y. Więc nie ma możliwości obliczenia tego w żadne sposób. To jak loteria - nie wiesz co trafisz :)

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 21:58:27

Hahaha, nie wierzę, że ktoś w to wierzy! Też jestem ciekawa

Cytat
alicja70
skąd chiński horoskop wie czy twoje jajeczko zostało zapłodnione plemnikiem z chromosomem X czy z chromosomem Y ?





Cytat
egzystencja
Ja też sprawdziłam w punktu widzenia mojej mamy i jeśli chodzi o mnie, to powinnam być chłopcem ;P
Ale jeśli chodzi o moje rodzeństw(siostra i brat), to się zgadza :)

Przepraszam, ale skąd wiesz którego dnia miesiąca Twoi rodzice Was poczęli? Bo z tego, co tam jest napisane, to trzeba też wiedzieć mniej więcej: jeśli poczęcie nastąpiło 29 sierpnia, to patrzysz na wrzesień, a nie na sierpień...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-19 22:01 przez madziutex.

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

19 mar 2012 - 22:17:58

Haha
Już kiedyś to sprawdzałam u swojej mamy i się zgadza
No,a teraz jeszcze u Mnie sprawdziłam i też się zgadza synek i córeczka jest ;)

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

22 wrz 2012 - 22:16:53

zabobon zabobonem, U mnie, mojej kuzynki , kuzyna i znajomych się zgadzało. Mój brat z kolega załozył sie nawet o to ze lekarz u kolegi żony się pomylił i ... Lekarz sie pomylił. Różowy pokój dla dziewczynki (wg lekarza ) trzeba było zamienić na pokój dla chłopca (wg kalendarza) a mój brat wygrał szampana :D

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

22 wrz 2012 - 23:18:42

U mnie ten kalendarz się nie sprawdził bo według niego powinnam mieć chłopca, a mam córeczkę.

niezweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 1/5

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

22 wrz 2012 - 23:18:45

sprawdziłam. w przypadku pierwszego syna nie zgadza sie, w przypadku drugiego zgadza sie.

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

23 wrz 2012 - 11:19:02

u mnie się zgadza w 3 ciążach,jak jest w tym kalendarzyku , mam urodzonych dwóch synów i trzeci w brzuchu też syn:)

Wszystkie mamy proszę o pomoc!

28 wrz 2012 - 21:06:32

mi się nie zgadza, wychodzi że powinnam mieć syna a mam 3 letnią już córeczkę haha a teraz niby wychodzi że bede miała córkę ale tego dowiem się dopiero w grudniu haha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jestem zagubiona