Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hejka dziewczyny.Jestem w 7 tygodniu ciąży.
Od 3 tygodni nieustannie mam w ustach bardzo nieprzyjemny posmak gorzko-kwaśny i biały nalot na języku.
Bardzo często ta kwasota w ustach prowadzi u mnie do wymiotów.Zgaga to chyba nie jest bo nic mnie nie pali w przełyku.Czy któraś z was tak miała?Czy to normalne w czasie ciąży?I jak sobie z tym radzić.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Ja tak miałam i lekarz przepisał mi Nystatynę doustną.

Oj pamiętam dobrze ten gorzki jakby metaliczny smak, walczyłam z nim do 6 miesiąca. Pomagały jabłka i pomarańcze, guma do żucia koniecznie miętowa, soki (pomarańczowy, grejpfrutowy, z czarnych porzeczek) i wszystko co kwaśne. Spróbuj może choć na chwilę się tego smaku pozbędziesz :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

ja miałam taki metaliczny posmak i ślinotok na początku ciąży :D Żadnego nalotu na szczęście nie miałam ale mi pomagały gumy owocowe. Miętowe pogarszały sprawę. No i mnóstwo wody piłam :)

Cytat
martischa
ja miałam taki metaliczny posmak i ślinotok na początku ciąży :D Żadnego nalotu na szczęście nie miałam ale mi pomagały gumy owocowe. Miętowe pogarszały sprawę. No i mnóstwo wody piłam :)

Na tą dolegliwość nie ma chyba tzw "złotego środka", trzeba po prostu próbować wszystkiego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ginekolog po stosunku?