Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobry ginekolog WROCŁAW

27 wrz 2012 - 00:29:56

Faktycznie - od prawie pół roku chodzę do dr Świdraka i mogę polecic jako naprawdę bardzo dobrego lekarza



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-14 22:37 przez olamed.

dobry ginekolog WROCŁAW

17 wrz 2013 - 13:09:21

Witam szukam dobrego lekarza który poprowadzi moją ciąże na NFZ .Wrocław -Krzyki

dobry ginekolog WROCŁAW

17 wrz 2013 - 13:27:27

dr Michalik na Jedności Narodowej. Sprzet ma bardzo nowoczesny, slucha pacjentki, odpowiada na pytania i przede wszystkim ma czas dla pacjentki a nie szybko szybko i nastepna ;)

dobry ginekolog WROCŁAW

23 wrz 2013 - 13:42:57

no i faktycznie Świdrak okazuje się b. dobry chodze do niego regularnie juz od dluzszego czasu, to tez po prostu swietny ginekolog



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-09 13:26 przez olamed.

dobry ginekolog WROCŁAW

31 paź 2013 - 09:21:17

Dziewczyny, a dopchała się któraś do doktora Kornafela (Kornafla?). W końcu profesor, ale pewnie zawalony robotą :(

http://euromedicare.emc-sa.pl/pl/euromedicare/oddzialy/oddzial-ginekologii-onkologicznej/nasi-lekarze/prof-dr-hab-n-med-jan-kornafel

dobry ginekolog WROCŁAW

02 gru 2013 - 00:01:18

mogę tylko napisać, że byłam u dr Świdraka - i faktycznie jest bardzo dobry

dobry ginekolog WROCŁAW

02 gru 2013 - 09:35:08

ja też korzystam z corfamedu i bardzo zadowolona jestem :)

dobry ginekolog WROCŁAW

02 gru 2013 - 18:14:37

Nie wiem jak dr Żołnierczyk prowadzi ciążę, ale sądząc po tłumach przyszłych mam w kolejce do niego to musi być dobrym lekarzem. Ostatnio na 5 kobiet w poczekalni tylko ja nie byłam w ciąży:)

dobry ginekolog WROCŁAW

05 gru 2013 - 14:29:55

Ja jak najbardziej polecam Feminę i dr Zborowskiego. Cudowny człowiek, przemiły i kulturalny a do tego świetny fachowiec.
-----------
jedzenie Wrocław

dobry ginekolog WROCŁAW

24 sty 2014 - 17:00:33

Ja chodzę właśnie do doktora Michalika - w zasadzie od pierwszej ciąży jak chciałam sobie zrobić usg 3d to znalazłam go przez Internet. No i zostałam do teraz ;)
Teraz mi się tym bardziej u niego podoba, bo tak jak napisała Aniuska to bardzo fachowy człowiek i to taki nowoczesny - mogę się do niego zarejestrować przez internet tutaj - http://ginekolog-michalik.pl , co mi bardzo ułatwia, bo nigdy dodzwonić się do niego nie mogłam.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

dobry ginekolog WROCŁAW

05 maj 2014 - 16:12:05

hmm...już któryś raz czytam dobre opinie o doktorze Żołnierczyku i zaczęłam się zastanawiać czy nie przenieść się do niego z prowadzeniem ciąży. Jakoś tak mój obecny lekarz prowadzący mnie nie zachwyca. Wiecznie zalatany, wizyta mam wrażenie, że jest tak na szybko, a w sumie to dopiero 10 tydzień ciąży więc jeszcze spokojnie mogę zmienić.
Czy ktoś się orientuje gdzie przyjmuje dr Żołnierczyk? Czy można iść do niego na nfz czy tylko prywatnie? Póki co, jedyne co wiem, to że pracuje na Kamieńskiego w szpitalu.

dobry ginekolog WROCŁAW

07 maj 2014 - 18:10:02

Na znanym lekarzu mogłas sprawdzić ;)

Tomasz Żołnierczyk przyjmuje np na Krawieckiej 1
Nie mam pojęcia jak prowadzi ciążę bo jestem jego pacjentką nieciężarną :D
W każdym razie jako lekarz uważam, że jest bardzo delikatny, odpowiada fachowo na wszystkie moje pytania. Właściwie wizyty zawsze przebiegają bezzstresowo, a trochę ich już przeszłam, bo wymagam leczenia...

dobry ginekolog WROCŁAW

17 cze 2014 - 09:24:14

ja też miałam ten sam problem, ale poszukałam troszkę tutaj i znalazłam chyba idealnego - pisze chyba bo byłam na razie dwa razy i mi odpowiada!!

dobry ginekolog WROCŁAW

21 lip 2014 - 10:09:37

Również polecam dr Tomasza Michalika. Kompetentny i uprzejmy.

dobry ginekolog WROCŁAW

13 wrz 2014 - 16:14:23

Jeżeli chodzi o dobrego i przystępnego cenowo ginekologa to serdecznie chcę Wam polecić ProClinic. Sama rodzę za dwa tygodnie (termi na 24 trzymajcie kciuki! :*) i jestem przeszczęśliwa, że trafiłam właśnie na nich.

Przez całą ciążę byłam świetnie prowadzona i już jestem umówiona na zabiegi estetyczne kiedy dojdę do siebie po porodzie. Koleżanki, które wychodziły stąd bardzo szybko odzyskiwały formę i nie było po nich widać, że rodziły :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Becikowe wątpliwości