Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 10:52:18

dziewczyny, czy znacie jekigoś dobrego ginekologa zajmującego się ciężarnymi we Wrocławiu? Czy lepiej chodzić prywatnie czy na kasę chorych? I jak tam jest teraz ze szpitalami? gdzie się udać w razie komplikacji?

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 11:10:28

Fuchs, zdecydowanie, prowadził moją zagrożoną ciążę, wszystko skończyło się szczęślwie dzięki jego szybkiej reakcji, polecam
http://www.znanylekarz.pl/tomasz-fuchs/ginekolog/wroclaw



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 11:21 przez Itallly.

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 11:21:19

Cytat
alenka85
dziewczyny, czy znacie jekigoś dobrego ginekologa zajmującego się ciężarnymi we Wrocławiu? Czy lepiej chodzić prywatnie czy na kasę chorych? I jak tam jest teraz ze szpitalami? gdzie się udać w razie komplikacji?

popieram koleżankę - dr. Fuchs (pracuje na Borowskiej - kilka razy mnie przyjmował tam w "nagłej" sytuacji i widziałam, że liczą się z jego zdaniem). Osobiście korzystałam z usług Corfamedu (niestety wszystko odpłatnie).

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 13:21:58

słyszałam o jakimś super gin na podwalu tylko nie pamiętam nazwiska, wie ktoś o kogo mi chodzi?
a czy ten dr Fuchs przyjmuje prywatnie czy na kasę chorych? bo czytałam że przyjmuje i na Rajskiej i na Hallera



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 13:37 przez alenka85.

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 13:47:45

Alenka z Podwala to pewnie dr. Żołnierczyk. Chodzę do Niego obecnie na NFZ i jestem zadowolona. Konkretny, rzeczowy, słucha pacjentki i odpowiada bez skrępowania na każde pytanie.
W ciąży chodziłam do dr. Myszczyszyna - odpłatnie i też byłam zadowolona.
Moje koleżanki bardzo chwalą sobie szpital na Kamieńskiego, ja rodziłam na Dyrekcyjnej [straszny syf], którą teraz przenieśli na Borowską - polecam lekarzy z tego szpitala.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 13:56:48

a jak to jest z rejestracją? to normalne, że na wizytę stwierdzającą ciążę trzeba czekać 2tygodnie? bo pamiętam, że jak się rejestrowałam na taką wizytę mieszkając w Polkowicach dostałam sie na drugi dzień.

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 14:22:50

Akurat do Niego są duże kolejki, ale najlepiej tam zadzwonić, powiedzieć wszystko co i jak, że zależy Ci na czasie. Tu masz numer: 71-342-14-13

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 15:28:11

polecam dr Wiktora Jarosza. Pomimo tego, że mam do Wrocławia 120 km prowadził obie moje ciąże. Nigdy więcej nie chcę innego lekarza. Przyjmuje tylko prywatnie w klinice na Krzykach. Rodziłam w lipcu 2010 i teraz w styczniu w szpitalu na Kamieńskiego i również bardzo polecam. Dr Jarosz kiedyś tam pracował ale nadal wszyscy tam go znają i szanują. Polecam, bo na prawdę warto.

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 15:39:24

Jak dla mnie Jarosz i Balcerek z mediconceptu nadają się tylko do "wzorowych ciąż"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 15:40 przez Itallly.

dobry ginekolog WROCŁAW

29 lut 2012 - 16:36:04

Jak dla mnie dr Marek Żarczyński, przyjmuje w przychodni na ul. Młodych Techników, w pn i środy po południu. Trafiłam do niego przez przypadek i jak najbardziej mogę go polecić. Wcześniej jakoś nie mogłam trafić na odpowiedniego lekarza, a ten jest na prawdę dobry. Gabinet ma dobrze wyposażony, przyjmuje prywatnie. Teraz prowadzi moją ciążę ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 16:37 przez PsychoElf.

dobry ginekolog WROCŁAW

24 mar 2012 - 10:05:14

we Wrocławiu bardzo dobry jest dr z ul. Komandorskiej, nazywa się Świdrak, jak ktoś ma blisko to naprawdę warto

dobry ginekolog WROCŁAW

24 mar 2012 - 19:35:04

Witaj
moim ginekologiem był dr Myszczyszyn ordynator na Dyrekcyjnej a teraz na Borowskiej, przyjmował prywatnie na długosza w lasertown.(kolega wyżej wymienionego Fuchsa) szukałam dobrego lekarza pracującego w szpitalu gdyż wcześniej poroniłam dwie ciąże i trochę przeleżałam w szpitalach, bez wsparcia swojego lekarza i bez jego protekcji jest niestety ciężko. Polecam. wizyta kosztowała rok temu 150zł od porodu niestety u niego nie byłam bo już na prywatne wizyty nie starcza kasy. Doktor ten robił mi także dodatkowe badania w szpitalu za które nie płaciłam.

dobry ginekolog WROCŁAW

15 sie 2012 - 16:36:12

JA zamierzam wybrać się do dr Świdraka. Gdzie on dokładnie na Komandorskiej przyjmuje?

dobry ginekolog WROCŁAW

24 sie 2012 - 23:48:24

mysle ze najlatwiej to sprawdzic po prostu w necie, np: http://www.wojciechswidrak.pl/

dobry ginekolog WROCŁAW

25 sie 2012 - 00:35:55

Witaj ja polecam ci dwóch lekarzy - prof. Zalewski prowadził od początku moją ciąże bardzo dokładny lekarz świetny jesli chodzi o prowadzenie ciąży może nie ma najnowszego sprzętu i nie usmiecha się co chwile ale odpowie na każde Twoje pytanie dopilnuje czy dzidziuś rozwija się odpowiednio ( dla mnie po 30 z pierwszym dzieckiem to było ważne) ,a drugi lekarz ginekolog -Dr n. med. Tomasz Michalik fachowy i posiada nowoczesny sprzęt a do obydwóch lekarzy chodziłam prywatnie z tym że do tego 2 już po porodzie .Rodziłam na Kamińskiego taki sobie szpital ale nie mam porównania do innych ,koleżanki chwalą Trzebnicę jeśli chodzi o wygodę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nie kocham swego dziecka!:(