Obecnie rozmawiamy o:

MODA PLUS SIZE

gorący temat

wydruk z zdjęciem

55 minut temu

obraz na płótnie

dzisiaj o 10:05

Dom czy mieszkanie

dzisiaj o 9:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

23 sie 2012 - 17:04:24

dzis bylam na izbie przyjec z niepokojaca brazowa wydzielina okazalo sie ze to jednak czop sluzowy, zrobiono mi ktg i usg. Skurcze sa wyrazne( choc ja nic nie czuje) rozwarcie na 1 cm i szyjka ma jeszcze okolo 1 cm dlugosci. Gin. stwierdził ze do tygodnia powinnam urodzic. Obecnie mam 37w6d i mam sporo wod plodowych.

upały tez zle na mnie wplywaja... mam spuchniete nogi i palce u rak.
pozdrawiam przyszłe mamy:)

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

23 sie 2012 - 17:05:30

babyy cóż za wspaniała twórczość, a jak nam przejrzyście pokazałaś o co Ci chodzi - super! :)

U nas 36 tydzień, a jak tam pessarowiczki? Pessary ściągnięte już?
Ja będę miała ściągany 6 września gdyż na ostatniej wizycie było zbyt wcześnie a teraz moja Pani ginekolog jest na urlopie.

Justyna jejku nawet nie wiesz jak mnie zżera zazdrość, że już za parę "chwil" przytulisz swojego maluszka, ale oczywiście cieszę się razem z Tobą :)

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 09:43:24

A ja na wczorajszej wizycie u gina dowiedziałam się, że szew mi zdejmie w szpitalu 5 września. Nareszcie!
Mam nadzieję, że potem nie będę już musiała długo czekać na Szymonka ale jak będzie, to zobaczymy...

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 11:01:00

ja dzis mialam wizyte i sie dowiedziałam ze do wtorku mam urodzic, jak nie to we wtorek 28 sierpnia na porodowke, tak ze Justyna bedziemy prawdopodobnie razem rodzic:)

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 11:15:30

Cześć ;)

Dawno mnie tu nie było ale w poniedziałek pojechałam na porodówkę i we wtorek w nocy urodziłam śliczną Córeczkę !!

Dokładnie 3 tygodnie przed terminem ale na szczęście wszystko jest w porządku i już jesteśmy w domku ;)

Mój chłopak jednak dał radę i był przy porodzie ;) - polecam wszystkim, naprawdę to duuużo daje ;)

I na koniec jeszcze zdjęcie malutkiej, mam nadzieję że się wyświetli ;)



Pozdrawiamy ;**



WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 11:20:21

riphappiness- gratuluję, córeczka jest cudna, ale Ci zazdroszczę, że jesteś już z małą w domu :) Życzę samych przespanych nocy ;)

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 11:24:00

witajcie, ja pessar bede miala sciagany w poniedzialek. takze mam nadzieje ze tez szybko pojdzie ;)

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 11:28:30

Seximama - bardzo dziękuję, myślę że to najlepsze czego można nam życzyć ;)

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 12:29:58

ooo widzę, że z wrześniówek coraz więcej "robi się" jednak sierpniówkami :)
riphappiness gratulacje ! przepiękna córcia :) zazdroszczę, że poród masz już za sobą :) Jak będziesz miała czas, to napisz jak go przechodziłaś, czy było ciężko itp..

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 12:31:35

riphappiness gratulacje! Piękna córeczka :) dużo zdrówka dla Was!

No nie spodziewałam się, że jak dzisiaj tutaj zajrzę to zobaczę zdjęcia jakiegoś maluszka :)

Poetyka a na kiedy masz termin?

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 13:04:10

Studentka2112 Szczerze mówiąc to obawiałam się porodu i bólu bo młoda i głupia jeszcze jestem ;)

Ale ogólnie pierwsza faza porodu u mnie trwała ponad 7 godzin, skurcze były coraz częstsze i coraz bardziej bolesne.

Druga faza czyli od momentu jak zaczęłam przeć itd. to tylko 20 miut i było po wszystkim ;)

Dla mnie najbardziej bolesne okazały sie już te ostatnie 5-7 skurczy, to było gorsze niż sam poród.

Ale dosyć tego narzekania - jak urodziłam to od razu dostałam mała na ręce i cały ból od razu minął ;)

Ogólnie poród wspominam dobrze, i myślę ze to zasługa głównie obecności mojego chłopaka i bardzo bardzo "odpowiednich" i miłych położnej i pielęgniarki ;)

A teraz mała już jest na świecie i to jest najcudowniejsze ;)

Pozdrawiamy i teraz będziemy czekać na zdjęcia od was ;*

Powodzenia ;***

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 13:12:35

riphappiness ja też jestem młoda i głupia, a jest to moja pierwsza ciąża.. Strasznie obawiam się porodu.. Boje się, że nie dam rady.. Póki co moje maleństwo pręży się i pręży, do tego odczuwam częściej bóle podbrzusza chociaż nie wiem czy to ma coś wspólnego z porodem..
Tobie jeszcze raz gratuluje i zdrówka życzę :)

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 14:32:21

riphappines gratulacje, sliczna dzidzia, a jakie ma urocze włoski...:)

magda to może rzeczywiście nasze dzieciaczki urodzone zostana w tym samym dniu... :) jua już się nie mogę doczekać, zwłaszcza jak teraz zobaczyłam zdjęcie tej cudownej niuni to juz całkiem chciała bym miec malenstwo przy sobie a nie w sobie...


ja od dwóch dni strasznie puchnę, stopy to mam jak yeti a łydi to równe z udami także moje nogi wyglądaja jak dwie belki... do tego palce u rąk pieka i szczypia, nawet pierścionków nie moge pościagac, ale może do porodu jakoś mi to zejdzie, bo na blok raczej z biżuteria nie mozna iść...

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 15:26:40

Termin, który obliczył mi obecny lekarz to 30 września ale podobno już w 36 tyg. ciąży dziecko jest na tyle rozwinięte, że można zdjąć pessar lub szew.
Dlatego 5 września idę do szpitala na zdjęcie szwu, a potem...
Muszę nadrobić kilka miesięcy celibatu! ;))

WRZEŚNIOWE MAMUSIE 2012

24 sie 2012 - 15:36:52

riphappiness gratuluje! sliczna ! jesli bedziesz miała czas to napisz jaką miała wage i dlugosc przy porodzie:)
zycze duzo zdrowia dla Was:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy lekarz dobrze obliczył mi termin CIĄŻA