Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

sklep detailingowy

9 minut temu

kosmetyki samochodowe

53 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Suplement diety w ciąży

20 sty 2012 - 19:29:24

Hej
Jaki polecacie suplement diety w ciąży? oczywiście oprócz jedzenia owoców i warzyw. Zastanawiam się nad zakupem któregoś ale nie umiem się zdecydować.

Suplement diety w ciąży

20 sty 2012 - 22:10:25

femibion ;)

Suplement diety w ciąży

20 sty 2012 - 23:15:55

ja brałam kwas do 12 tyg a później lekarz proponował branie falvitu mama ale nie zdecydowałam się bo nie przechodzą mi przez gardło takie specyfiki i myślę że zdrowa, zbilansowana dieta i owoce wystaraczą, no ale ja się mogę nie znać, spytaj lekarza:)

Suplement diety w ciąży

21 sty 2012 - 00:07:42

Ja polecam Pharmaton Matruelle :) w necie można zamówić taniej niż w aptekach, a skład ma najpełniejszy :)zdrowa dieta swoją drogą, ale żeby mieć pewność, ze dostarcza się dzieciaczkowi wszystkie potrzebne witaminy należy uzupełniająco brać jakiś specyfik...a ten ma w sobie całą gamę witamin i kwas foliowy :) ja nadal go łykam, bo kobieta karmiąca piersią też powinna zadbać o siebie i dzieciaczka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 00:38 przez eloonka.

Suplement diety w ciąży

21 sty 2012 - 00:14:44

Mi ginekolog zapisała elevit pronatal,ale najlepiej skonsultuj to z lekarzem:)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Suplement diety w ciąży

21 sty 2012 - 00:16:37

mi na początku ciąży lekarz kazał brać witaminy centrum jednak po miesiącu ich brania zmieniłam je sobie na tabletki przeznaczone dla kobiet w ciąży Prenatal z odpowiednim dziennym zapotrzebowaniem organizmu matki i dziecka na witaminy(choć dla mojego organizmu te dawki są za małe i ciągle mam jakiś witamin za mało więc muszę brać jakieś inne dodatkowe).

Suplement diety w ciąży

21 sty 2012 - 10:25:02

Od początku ciąży biorę Pregna Plus oraz Pregna DHA polecam mam super morfologie po nich:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 10:25 przez Moncia-26.

Suplement diety w ciąży

21 sty 2012 - 11:00:07

Cytat
PastwaLosu
ja brałam kwas do 12 tyg a później lekarz proponował branie falvitu mama ale nie zdecydowałam się bo nie przechodzą mi przez gardło takie specyfiki i myślę że zdrowa, zbilansowana dieta i owoce wystaraczą, no ale ja się mogę nie znać, spytaj lekarza:)


Ja tak samo...od poczatku ciazy do ok 12tyg brałam kwas foliowy a teraz nie biore zadnych witamin bo lekarz twierdzi,ze naturalne są lepsze niż w tabletkach...dzidzia rozwija się prawidłowo:)podobno witaminy powodują większe przybieranie na wadze...w pierwszej ciązy brałam i przytyłam 23kg, teraz od początku ciązy a jestem w połowie 5 miesiaca przytyłam niecałe 2kg:)

Suplement diety w ciąży

21 sty 2012 - 13:30:47

Teraz biorę falvit mama a od jutra pharmaton matruelle z omega 3 i dha. W poprzedniej ciąży feminatal N(teraz nazywa się femibion) i też polecam. Tylko, że w poprzedniej ciąży miałam dużą anemię. Teraz, odpukać wszystko ok.

Suplement diety w ciąży

21 sty 2012 - 14:03:59

Ja jestem 2 raz w ciąży i za pierwszym razem jak i teraz biorę "New life" z apteki internetowej Cali Vita.. dla kobiet w ciąży i karmiących (Pani doktor poleciła mi przy pierwszej ciąży). Jestem baaardzo zadowolona, wyniki są bardzo dobre. Suplement kosztuje ok 60zł+wysyłka za 120 tabletek- biorę jedną dziennie. Więc jest bardzo opłacalny.. 4 miesiące za ok 70zł (już z wysyłką) POLECAM!

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Suplement diety w ciąży

18 kwi 2012 - 19:03:59

A ja przyjmowałam pzred ciążą a potem do 3mc kwas foliowy-Folik. I nic poza tym. Mój lekarz powiedział, ze jesli dieta jaką prowadze jest bogata w składniki odżywcze nie musze dodatkowo przyjmowac suplementów diety.

Suplement diety w ciąży

18 kwi 2012 - 19:39:59

ja biore Pregna Plus
wiadomo zbilansowana dieta dietą ale kilka dodatkowych witamin jeszcze nigdy nie zaszkodziło, a ja wychodzę z założenia że lepiej więcej niż mniej...

Suplement diety w ciąży

18 kwi 2012 - 20:27:46

ja całą ciąże brałam Falvit Mama

Suplement diety w ciąży

18 kwi 2012 - 20:41:48

najpierw spytaj lekarza o wyniki badań i czy w ogóle potrzebujesz dodatkowego ładowania w siebie witamin.

niezweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 1/5

Suplement diety w ciąży

18 kwi 2012 - 20:57:51

ja polecam Vitamin Plus Mama firmy Olimp. na poczatku brałam Femibion,ale jego cena jest zaporowa:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chce mieć dziecko... ;(