Obecnie rozmawiamy o:

Meble

51 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć. Troszkę sie rozpisze bo to duuuzy problem

Mam na imie Kasia i niedługo kończe 19 lat. Wraz z moim narzeczonym ( 23 l.) zdecydowaliśmy sie na dzidziusia. Staraliśmy się już od 20 listopada, a 1 listopada miałam ostatnią miesiączkę. Niestety nie jest mi łatwo bo mam ją nieregularna ostatnio pojawia sie co ok. 40 dni. Byłam u ginekologa jakieś przeszło dwa miesiace temu i stwierdził że to nic poważnego zaproponował tabletki anty aby sie uregulowało ale ja nigdy nie chce ich brać. W wigilie robiłam test i wyszedł negatywny natomiast tydzien pozniej w sylwestra wyszedł pozytywny. jestesmy bardzo szczesliwi ale mnie martwi to ze nie wiem w ktorym tygodniu ciazy jestem. nie moge obliczac tradycyjna metodą bo mam nieregularny okres. Mieszkam w małej miejscowości i w mojej przychodni gin. juz sa zajeci na cały miesiac. a w najblizszym szpitalu nie ma poradni jest tylko oddział połozniczy. Do reszty gin. ktorzy przyjmoja prywatnie nie jestem przekonana... pomozcie mi prosze wiem ze musze szybko spodkac sie z ginekologiem... do tego pracuje i chodze zaocznie do szkoły wiec w godz wizyt jestem zajeta. Za dużo problemów jak na jeden post ale osobno były by bez sensu.
PS. To nie w tym temacie ale też mam nadżerke i mnie nikt nie chce nic z tym zdrobic czy przy ciazy to jakies zagrożenie?

Pomózcie, doradźcie coś.

Witam.

Kasiu podam ci linka do wyliczenia tygodni ciąży
http://parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html
wpisz sobie i ci obliczy.
Najlepiej jak pójdziesz do ginekologa i zrobi ci usg i wyliczy termin porodu:)pozdrawiam

Hej
no cóż musisz zapisać się do ginekologa który w sumie na podstawie usg stwierdzi który to tyg skoro cykle masz nieregularne

Co do nadżerki, jestem w 30tyg ciąży i wiem, że na początku ciąży miałam jakąś lekką zmianę na szyjce, myślę że to nie jest zagrożenie dla ciąży, ale może się nie znam. Do tej pory lekarz nic nie robił z tą moją zmianą - lekką nadżerką, pewnie zajmie się tym po porodzie.

Witaj.nadżerka to nie problem w ciazy ale po porodzie postaraj sie ja usunac bo z czasem to jest powazne.termin porodu to szczerze musialabys znalesc dobrego ginekologa z dobrym usg bo ja mam ten sam problem.jestem w 8 miesiacu ciazy teraz ale dopiero badanie w duzym centrum po 35 roku wykaze ci nawet ktory to dzien ciazy z tym ze ty placisz za to badanie 200 zl.jest to gabinet badan genetycznych i dna tam maja zarabisty sprzet.ja w 14 tygodniu widzialam juz swoja malutka w calosci jak tanczy w brzuchu i ze to dziewczynka.wyszukaj sobie w necie najblizsze ciebie takie badanie a moze i w przychodni gdzies ci zrobia.a i powtorz test bo niezawsze jesli wskazuje to jest prawdziwy czesto moze to byc zwiazane z roznymi zaburzeniami.pozdrawiam.Ania.

Dziękuje za pomoc. Właśnie staram sie zarejestrowac do najblizszego najlepszego ginekologa. Test powtarzałam na drugi dzien i tez wyszedł pozytywny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CIĄŻA PO KILKUNASTU LATACH