Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester w ciazy!w czym isc?

30 gru 2011 - 18:20:40

Witam dziewczyny i kobietki!czy jest moze ktoras co podzieli "moj los" i tak jak ja jest w ciazy na Sylwestra?
Ja mam 17tc i jeszcze miesiac temu z zadowoleniem mierzylam swoja sukienke, w ktora sie jeszcze miescilam,niestety w biuscie juz sie nie dopne:(daltego tez postanowilam isc w spodniach dokupilam do nich elegancka bluzke podkreslajaca biust i mysle ze bedzie calakiem ok z zakupu sukienki zrezygnowalam poniewaz byloby to kompletnym bezsensem.A jak jest u was?czy mialyscie problem z dobraniem garderoby w tym szczegolnym okresie?czy bylyscie w sukienkach czy moze w czyms innym?No i ogolnie jak przetrwac taka impreze???
zadna nie jest?:)
a moze zrezygnowalyscie z sylwestra w ciazy?bo cus cisza...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-30 18:37 przez czarnulla.

Sylwester w ciazy!w czym isc?

30 gru 2011 - 18:42:55

Dziewczyno ja jestem 35 tygodniu i idziemy do znajomych:)Ja to dopiero to nie mam co włożyć:(

ale myślę że jakaś ładna tunika i rajstopy będą jak najbardziej ok:)

Sylwester w ciazy!w czym isc?

30 gru 2011 - 18:45:27

ja w ub roku na sylwestra zaczynałam 9 m-c ;) miałam na sobie spodnie i bluzeczke odcietą pod biustem z brokatem.poszliśmy na domówke,zrezygnowaliśmy z huczniejszej imprezy ze wzgl na mój stan ;)
było pare par,oni siedzieli w fotelach,na krzesłach a ja miałam dla siebie całą kanape(bo wiadomo kręgosłup dawał o sobie znać ;) )
wytrzymałam do ok 2giej ;) w tym roku synek ma już 11 m-cy,zostaje u babci a my idziemy na huczniejszą impreze ;) ale wg mnie jeden sylwester ominiety lub spędzony w cichszej atmosferze to nie koniec świata,posiedziałam,pogadałam a nawet przetańczyłam pare utworów z mężem hehe ;) udanej imprezy ;)

Sylwester w ciazy!w czym isc?

30 gru 2011 - 18:55:10

Cytat
karolinasplawska
ja w ub roku na sylwestra zaczynałam 9 m-c ;) miałam na sobie spodnie i bluzeczke odcietą pod biustem z brokatem.poszliśmy na domówke,zrezygnowaliśmy z huczniejszej imprezy ze wzgl na mój stan ;)
było pare par,oni siedzieli w fotelach,na krzesłach a ja miałam dla siebie całą kanape(bo wiadomo kręgosłup dawał o sobie znać ;) )
wytrzymałam do ok 2giej ;) w tym roku synek ma już 11 m-cy,zostaje u babci a my idziemy na huczniejszą impreze ;) ale wg mnie jeden sylwester ominiety lub spędzony w cichszej atmosferze to nie koniec świata,posiedziałam,pogadałam a nawet przetańczyłam pare utworów z mężem hehe ;) udanej imprezy ;)


oj to musialo byc ci ciezko:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Sylwester w ciazy!w czym isc?

30 gru 2011 - 19:47:55

ja też byłam na imprezie sylwestrowej w 9mcu i to nie było jakieś mega wydarzenie, ubrana byłam w krótką elastyczną sukienkę i ciemne spodnie ciążowe. Oprócz tego że o 12tej tylko symbolicznie zamoczyłam usta w szampanie, to nic nie różniło tego sylwestra od pozostałych. Mogłam rozmawiać, żartować, tańczyć, jeść... Wręcz nawet byłam atrakcją bo miałam termin na pierwszą połowę stycznia i wszyscy liczyli na to że w sylwestra urodzę. :) Idź swobodnie i baw się dobrze, bo na drugi rok to już nie będzie tak fajnie :)

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

Sylwester w ciazy!w czym isc?

30 gru 2011 - 20:34:07

Ja jestem w 18 tygodniu i brzuszka prawie nie mam, tylko w biuście urosłam :) Ale nie muszę martwić się sylwestrową kreacją, bo w tym roku zostaję w domu. Wcale nie jest tak trudno się ubrać, nawet w zwykłych sklepach pełno jest sukienek odcinanych pod biustem lub luźniejszych tunik, a o wiele tańsze niż te typowo ciążowe

Sylwester w ciazy!w czym isc?

30 gru 2011 - 20:46:33

ja jestem w 25 tygodniu i ide w tunice bombce ;] takiej ze zmieszcze brzuszek i ciemne rajstopy i mysle ze bedzie dobrze ;] (tez kupilam sobie sukienke miesiac temu i tez juz nie dopne w piersiach :P)

Sylwester w ciazy!w czym isc?

30 gru 2011 - 22:16:41

witam
ja w pierwszej ciąży bylam w 8 m-cu ciązy i byłam w tuniczce tej
http://szafa.pl/c4044786-tuniczka-na-sylwestra-szara-ze-srebrna-nitka-r-40.html

i spódnicy z tego samego materiału na gumce dodam że to była domówka i super sie wybawiłam
:)

Sylwester w ciazy!w czym isc?

31 gru 2011 - 09:09:11

legginsy i tuniczka. najlepszy zestaw dla "ciezarowy". ja bylam 2 lata temu na sylwestra w 11 tc, wiec wiekszego problemu nie mialam, ale na weselu kuzyna bylam 17 lipca, a na 28 termin. mialam na sobie wlasnie legginsy i tunike.

Sylwester w ciazy!w czym isc?

31 gru 2011 - 09:23:46

ja w zeszlym roku z pokaznym brzuszkiem mialam impreze u siebie w domu, fajnie bylo no ale ja mam inny styl ubierania bo jeansy z dziurami biodrowki zeby brzuszka nie uciskaly i biala bluzka z bufkami i fajnie sie bawilam :) oczywiscie ja nie pilam zadnego alkoholu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-31 09:24 przez karola-werner.

Sylwester w ciazy!w czym isc?

24 lis 2022 - 09:46:32

Ważna też jest odpowiednia Kreacja a najlepsza w tej okoliczności będzie jakaś szałowa sukienka np. z cekinami czy odkrytymi ramionami i można dobrać fajne kreacje nawet dla kobiet w ciązy :)
Ja kupiłam w moim ulubionym butiku kilka już fajnych ciuchów na https://crazychic.pl/ i te ciuszki są niezniszczalne nie to jak sukienki z sieciówki z daleka widać słaba jakość i wyglada się byle jak plus to ryzyko że ktoś będzie mieć tą samą sukienkę bo w końcu te siecówki wręcz nas osaczają . Wiec aby wygladać jak milion dolarów trzeba kupić coś innego do ubrania niż to co nas w koło otacza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który to tydzień? Nieregularne miesiączki...