Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rogal / poduszka do karmienia

29 gru 2011 - 23:24:11

dziewczyny doradźcie - jaki rogal/poduszkę do karmienia wybrać. Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie, sporo ich w sprzedaży, a muszę coś wybrać, bo mój kręgosłup nie wytrzyma bez niej!!! Podzielcie się doświadczeniem HELP

rogal / poduszka do karmienia

29 gru 2011 - 23:29:46

Ja pod koniec ciąży nigdzie się bez niej nie ruszałam:) nawet do szpitala ją zabrałam....

Miałam taką z matexu

[embed_image 22e27896e075c71d2cc90c964e0646ad]

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

rogal / poduszka do karmienia

29 gru 2011 - 23:40:34

ja miałam taką firmy WOMAR

, spałam z nią całą ciążę, karmiłam małego a następnie służyła mu jako podpórka przy nauce siedzenia, później spaliśmy z nią raz ja raz mąż potem niuniek... teraz sąsiadka pożyczyła, ale poduszka taka to cudowny wynalazek :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-29 23:42 przez alenka85.

rogal / poduszka do karmienia

30 gru 2011 - 08:50:56

Cytat
alenka85
ja miałam taką firmy WOMAR[attachment 640267 1e7867971a236c594ffd67f99c75b503.jpg], spałam z nią całą ciążę, karmiłam małego a następnie służyła mu jako podpórka przy nauce siedzenia, później spaliśmy z nią raz ja raz mąż potem niuniek... teraz sąsiadka pożyczyła, ale poduszka taka to cudowny wynalazek :)

Też taką miałam, chwaliłam sobie bardzo.

rogal / poduszka do karmienia

30 gru 2011 - 09:47:33

hej
myślałam, że chodzi o taką mniejszą;) mam w szafce zerknij sobie i poszukaj w Internecie, moim zdaniem jest super firmy TY i MY

rogal / poduszka do karmienia

30 gru 2011 - 10:03:20

mam w szafce poduche taką -była mega wygodna.najlepsze są te długie bo można je dowolnie układać

rogal / poduszka do karmienia

02 sty 2012 - 13:56:06

dzięki za podpowiedź - narazie jeszcze szperam (chciałabym poduszkę kupić nową, ale ceny szokują - ciekawe za co ;) )

rogal / poduszka do karmienia

02 sty 2012 - 14:33:32

witam, ja do dnia dzisiejszego uzywam fasolki firmy motherhood, mam poduszke do karmienia i poduszke do spania dla kobiet w ciazy i jak dla mnie rewelacja(obie spelnily moje oczekiwania). w szpitalu tez byly ale w ogole sie nie nadawaly i udalo mi sie zadobyc jeszcze jedna wypelniona granulatem ale tez mnie nie zaskoczyla, natomiast tej firmy sa jak dla mnie super:)

rogal / poduszka do karmienia

22 sty 2012 - 11:18:06

ja mam rogal motherhood, najwiekszy ze wszystkich dostępnych na rynku i ma tyle kombinacji - do lezenia, siedzenia, karmienia, rewelacja!!!

rogal / poduszka do karmienia

22 sty 2012 - 15:23:43

a ja bede orginalana :)
miałam rogala ale go nie uztwałam ani w ciazy ani po a nawt do kamienia (a karmiłam 20 miesiecy córke) z kolei kolezanka bardzo chwali sobie motherhood

rogal / poduszka do karmienia

22 sty 2012 - 18:44:58


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 22:38 przez moderator.

rogal / poduszka do karmienia

01 lut 2012 - 13:13:54

Ja już mam rozwiązany ten problem więc się nawet zarejestrowałam żeby się z Wami podzielić najnowszym odkryciem :D
w swoim czasie sporo się interesowałam tymi rogalami, dostałam od koleżanki motherhood. ALE :) kiedyś zadzwoniła do mnie mama, że kupiła mi świetną poduszkę, ja oczywiście jeszcze poduszki nie widziałam a już zaczęłam gadać, że po co, że już przecież mam, szkoda pieniędzy. Przyniosła mi tą poduszkę i wtedy zrobiłam wielkie ŁAŁ. Firma nazywa się Poofi i z tego co się zorientowałam dopiero co weszeła na rynek i co się w ogóle okazało POLSKA FIRMA, szok . poduszka ma fajnie zrobiony kształt bo się trzyma na talii sama,można spokojnie podczas karmienia mieć ręke wolną ( z m-hood to się zastanawiałam jak się ruszyć, żeby mała nie spadła i żeby przy okazji nic nie zrzucić). Jest na pewno większa,ale lekka i poręczniejsza niż te podłużne rogale. Ma w środku taki mięciutki puszek i myśle , że nie ubije się tak szybko jak styropian który jest w m-hood. Co do wyglądu to mają chyba 3 kolory do wyboru, ja mam beżową i już nam się troche ulało ;) więc musiałam uprać pokrowiec,ale widze, że materiał bez zmian, chociaż bałam się,że się zniszczy bo jest z takiego milutkiego materiału. Jeśli chodzi o cene to jest wyższa niż m-hood ale naprawde warto wydać te pieniądze, ogólnie jak się położy obok siebie te poduszki to widać że poofi jest znacznie wyższa półka. Jakbym miała wybierać to na pewno bym kupiła jeszcze raz poofi i mam nadzieje ze będzie więcej ich produktów bo wyglądają fajnie (zamówiłam właśnie wczoraj kocyk jeszcze to dam znać jak przyjdzie :)

Mamy (tzn Babcie) to wiedzą co dobre ;) daje link do sklepu jakby ktoś się zainteresował :) http://www.facebook.com/Poofi.WithLove?ref=ts

Pozdrawiam, Ala

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 7/5

rogal / poduszka do karmienia

29 lis 2017 - 00:27:21

Fajne poduszeczki do karmienia właśnie widziałam w tym sklepie Fiki Miki jak zamawiałam materac do łózeczka http://materacyk.pl/

rogal / poduszka do karmienia

18 gru 2021 - 13:23:37

Szeroki wybór rogali do karmienia maja www.materacyk.pl
sama tam kupiłam, bo mają bardzo dobrą ocene.
sa dobre jakościowo. sa przede wszystkim wyrobem medycznym.

rogal / poduszka do karmienia

09 mar 2022 - 15:14:57

Przede wszystkim poduszka do karmienia powinna być wygodna dla dziecka jak i mamy. Sama niedawno kupiłam taką poduszkę i zainspirowałam się wcześniej https://www.codladziecka.pl/poduszka-do-karmienia/ . Artykuł okazał się dla mnie bardzo przydatny, dzięki niemu podjęłam słuszną decyzję

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester w ciazy!w czym isc?