Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

free spin za rejestracje

3 minuty temu

srebrna biżuteria

45 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam :)
czy któraś ma termin na sierpień 2012 ?

ja mam termin na 22 sierpień :)
a wy ?

ja też prawdopodobnie urodzę w sierpniu, ale nie mam jeszcze wyznaczonego konkretnego terminu:)

ja tez w sierpniu ale konkretnie niewiem dowiem sie najprawdopodobniej jutro :)

Mi też wypada na sierpień,ale jeszcze nic konkretnie nie wyznaczone,a poza tym mam już od samego początku problemy (mam krwiaka w macicy) więc tak naprawdę czekam na następną wizyte 12.01 żeby wiedzieć co i jak będzie dalej bo ostatnio byłam 30.12 to lekarz się zdziwił,że to wszystko się nie "sypnęło" jak stwierdził

Ja prawdopodobnie 15.08 :)

Ja urodzilam 2 sierpnia ale 2010 :) Choc termin mialam na lipiec.. Trzymajcie sie :)

a jak sie dziewczyny czujecie ?
fajnie że już nas jest tyle :)

Cytat
edusia_88
a jak sie dziewczyny czujecie ?
fajnie że już nas jest tyle :)

jeśli o mnie chodzi to czuję się okropnie:(
nawet nie mam siły, żeby cieszyć się tą ciążą i maleństwem...

Ja również raczej sierpień, z wstępnych wyliczeń około 10 tydzień. Więcej dowiem się na usg.

Czuję się dość kiepsko jak na te 10 tyg, a konkretnie moje żebra, plus dolegliwości w podbrzuszu. A jak jest u was?

ja mam mega mdłości i rano i wieczorem :( do tego nogi mnie bolą i cięzko mi sie oddycha :( nie wiem czemu w dodatku jakoś ciśnienie mi skacze :( strasznie senna jestem i zmeczona a lenia mam takiego że szok :(a to dopiero 8 tydzień

Ja potrafię przespać cały dzień... W dodatku nie mogę dobrać sobie pozycji do siedzeia bo ciągle mnie kręgosłup boli. W życiu bym nie pomyślała że już na samym początku ciąży jest tak zle... :/ Strac się bać co to będzie pózniej, jak brzuch będzie się rozrastał...

No ja 4 sierpień ;D jutro 11 tydzień zaczynam. Ja nie mam zadnych objawow poza sporadycznymi mdlosciami i sennoscią. Macie jakies przeczucia co do plci? :D

Przeczuć nie mam, ale wolę zdrowego chłopa jak dąb;P

Ile na daną chwilę ważycie? Albo inaczej, czy już coś przytyłyście i czy brzuch się ciut już zaokrągla?

ja mam termin na 24 sierpnia, procz bol\acego zeba<o zgrozo> ,zmiany apetytu i sennosci nie odczuwam wiecej objawow..,ale ten zab...juz niewiem co ze soba zrobic byle do jutra...aa nie przytylam nic jeszcze , schudlam kilogram bo mniejszy apetyt mam , jestem w 1o tyg
buziaki dla przyszlych mamusi

Cytat
malwinucha
No ja 4 sierpień ;D jutro 11 tydzień zaczynam. Ja nie mam zadnych objawow poza sporadycznymi mdlosciami i sennoscią. Macie jakies przeczucia co do plci? :D


ja mam już dziewczynkę, więc mam nadzieję, że tym razem będzie chłopczyk:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Codzienne Nerwy a wpływ na rozwój dziecka w ciąży ;(