Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

40 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

57 minut temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czerwcowe mamusie 2012

03 cze 2013 - 21:37:11

my tak jak przy starszej bo tez jest z czerwca robimy grila nie takiego zwykłego tylko bardziej wypasionego :P i zapraszamy najblizszych znajomych i rodzinkę:) zabawy, tańce i kupa smiechu :D ja mam dobrze bo obie sa z czerwca więc robimy jedna imprezę, Daria roczek a daga 3 latka, torty juz zamówilam, 2 małe żeby kazda miała swój:) A u Was jakie plany?
z tym chodzeniem to masz rację jak dziecko juz chodzi to z oka nie spuścisz a ja położe na kocyku, dam pudło z zabawkami i tak siedzi ze 2 godziny:) Daga późno zaczęła chodzi bo na 15 miesiecy, juz myśłalam że nigdy nie zacznie chodzic ale nastał ten dzień i zaczeła biegac ostro ;) więc nic nie ucieknie, predzej czy później zacznie chodzić, jednakże ja wolałabym aby to było później :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 21:40 przez dotax1.

Czerwcowe mamusie 2012

10 cze 2013 - 20:42:45

hej kobietki :) no i zaczął się czerwiec i pierwsze urodzinki Naszych szkrabów:) a pamiętam tak jak by to było wczoraj jak czekaliśmy rok temu na wiadomość czy już któraś z nas urodziła:)jakie były emocje :) :* U nas Gabi chodzi już jak skończył 10 msc teraz tylko doszkala się w tym:) Ma 12 ząbków waży 10,200 i zbój mały się z niego robi:) Gabi urodził się 14 urodzinki robimy 15 :) będzie grill w gronie najbliższych :) Pozdrawiam wszystkie mamusie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-10 20:46 przez burbek.

Czerwcowe mamusie 2012

14 lip 2013 - 10:40:46

Ale tutaj cisza:P czyżby dzieciaczki dawały w kość??
Nasz mały już chodzi ale stanowczo woli asekuracje i za rączkę woli być prowadzany :D pierwsze siniaki już były...śpi znacznie lepiej...jak zaśnie ok 21-22 to dopiero ok 3-4 na mleko się budzi i potem o 9 :) więc w końcu się wysypiam ale mleka nadal pije dużo ok 5 butelek na dobe :D



Czerwcowe mamusie 2012

14 lip 2013 - 11:46:22

umarł nasz wątek :)
Hubi jest słodki :)


Lidka , chodzi ju,z dawno jak miała 11 miesięcy to poszła, ostatnio coś jej się przestawiło chodzi sobie spać po północy :)

Czerwcowe mamusie 2012

18 lip 2013 - 19:57:46

cisza:)
ale może ożywimy wątek:)
troszke poopowiadamy o maluchach.
Filip też gania,pierwszy krok postawił jak skończył 10 miesięcy i tak już wolał na nogach niż raczkując a teraz to masakra,latamy za nim każdego dnia:)

Czerwcowe mamusie 2012

18 lip 2013 - 20:51:08

no w końcu cos się ruszylo :) dziewczyny pisać !!!!!:P Gabryś chodzi od kiedy skończyl 10 msc teraz to zaczyna już biegać :) zębów to ma pelną buzkę nawet nie wiem ile bo co chwile wychodzą mu nowe i nie da sobie zobaczyć już..... siniaki pierwsze juz byly teraz muszę chodzic za nim krok w krok po podwórku bo wszystko co znajdzie pcha do buzi ,na wieczór nogi bolą jak cholera :)

Czerwcowe mamusie 2012

19 lip 2013 - 09:59:30

Cześć kochane no i mamy już roczek. Zrobiliśmy grila i 3imprezy w 1. Moje urodziny, 5 rocznica ślubu i 1urodzinki Babuni.
Dziewczyny czy wasze dzieci też są niegrzeczne???
Moja mala jak nie dostanie tego co chce to ryk, wyrywa się z rąk, pręży, płacze. Odkładam ja na dywan niech się uspokoi.Wszędzie wejdzie, nic nie da mi zrobić, trzeba robić z nią. Do wygłupów 1:). Kocham ja nad życie ale czasem daje w kość.
Zęby 6 , 2 na dole i 4 na górze.
Zaczęła chodzić jak skończyła rok od razu, chyba poczuła wagę sytuacji.

Czerwcowe mamusie 2012

19 lip 2013 - 13:54:25

Moja mała też jest wredna , ale i marudna strasznie wszędzie chodzi razem .
Nawet do toalety , wyciąga wszystko z szafek wchodzi na parapet na oknie ja jej nie moge zostawić ( zreszta ona nie da się zostawić) nawet na chwilę:)
Obiad to jemy na raty pierwszo ja potem maz i w kólko:)

Lidka też za bardzo dzieci nie lubi boi się . u nas nie ma dzieci w rodzinie wszystko dorośli i jak widzi dziecko w swoim wieku to ucieka do mnie na rece a dorosłych zaczepia :)

Czerwcowe mamusie 2012

19 lip 2013 - 23:30:14

Filip też jest maluchem którego wszędzie jest pełno.zabawki ma w nosie on bawi się wszystkim innym(miski,łyżki,szczotki,no i butelki a pilot od telewizora i tel to jego ulubieńcy a piszczy jak mu się zabierze)ostatnio smoczka szukaliśmy ze dwie godziny a on wsadził go do szafki w kuchni.lubi nam chować różne przedmioty również buty:)umie ładnie chodzić ale jak gdzieś jesteśmy to tylko na rączkach.śmieszek też jest zaczepia ludzi w kolejce w sklepie:)



Czerwcowe mamusie 2012

29 lip 2013 - 14:18:14

Arletka śliczny Filip :)
pamiętam , że młody nie trawił laktozy . Jak teraz radzicie? dalej ma problem?

Ile wasze bobasy mleka piją?

Czerwcowe mamusie 2012

21 wrz 2013 - 09:35:50

Hej oj coś to nasze forum umarlo na dobre.....szkoda wielka.......:( Co wasze dzieciaczki potrafią,ile ważą ....Bo mój to urwis jakich malo ,taki rozrabiaka z niego ha ha ,mówi mamA ,tata,baba, jak coś się pytam to kiwa glówką na tak ,pokazuje jak robi kotek,piesek,baran :)- robi bajzel w pięć sekund i daje popalić starszemu bratu :)



Czerwcowe mamusie 2012

21 wrz 2013 - 09:51:55

oj tak umarł watek ale moze coś ruszy :) u nas mała waży 9 kg, ubranka nosi na r 80 :) kruszynka z niej:) potrafi pokazać "puknij sie w głowę" posłać caluśka, nie nie i takie pierdołki pokazuje, gdzie piesek, kurki, lampa, jak zobaczy pasa to mówi hau hau a jak kurki to mówi kuki :D (wszystko robota dziadka :D) mówi mama, tata, baba, GAGA (czyt Daga - starsza siostra) jak widzi jedzenie to mowi mniam mniam:) gólnie duzo mowi po swojemu, jest mega grzeczna, wogule nie płacze jest mega grzeczna, jakby nie było wogule dziecka, przesypia dalej całą noc, jeżdze z nia wszędzie: na zakupy, po Dage do przedszkola i nie ma z nią poblemu, po galerii potrafi ze mna jeździć we wózku ze 3 godziny i nawet nie kwiknie ani raz:) je ładnie, obiadki, zupy i kaszki bo mleka z butelki juz nie pije od kilku miesięcy:)



Czerwcowe mamusie 2012

22 lis 2013 - 22:11:12

Hej dziewczyny! Dawno tu nie byłam i widzę, że niestety wątek umarł :(
Może troszkę popiszemy co tam u naszych szkrabów?
Jakie kombinezony kupujecie na zimę, jakie buciki? Co u Was? Jakie dzieciaczki duże i czy grzeczne? ;)
Mój Adaś ma 13kg i nosi ubranka na 92


Czekam na Wasze wpisy i liczę, że tym razem nie poprzestaniecie na czytaniu a chociaż wkleicie fotkę swojego dzieciaczka :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wycinanie wyrostka w ciąży