Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

U mnie czop usunął się dzień przed porodem przy pierwszej ciąży:) Przy drugiej 10 dni z rozwarciem czekałam :)))

Cytat
Gorzata2009
Cytat
smerfetka_ee
Dzieki dziewczyny w takim razie bede dobrej mysli i moze lada chwila zacznie sie cos dziać :)
Cytat
gosica383
Mi odszedł czop w 36 tygodniu,po 6 godzinach córcia była juz z nami ?)

A ile ważyla Twoja córcia jak sie urodzila?? bo ja mam maly brzuch i boje sie troszke by sie maleństwo straszne nie urodzilo



jesli chodzi o wage dziecka to wielkosc brzucha tu nie ma znaczenia znam kobiety co miały ogromniaste brzuchy a rodziły dzieci poniespełne 3kg,natomiast niektóre małe brzuszki potrafią ukryc wielkiego maluszka:)
pozatym podczas usg lekarz nie powiedział ci przyblizonej wagi dziecka?
ja przez całą ciąze chodząc na usg miałam mówioną wage małej-nawet przed samym porodem lekarz mi mówił ile wazy dziecki-wiadomo to nie do końca na100%
powiedzmy na 95 % hehe dobre aparaty usg- w tej chwili widzą wszystko
pozdrawiam

Ostatnie USG mialam robione 29 wrzesnia wiec miesiac temu i przyblizona waga wynosila 1556g

Mi się skróciła szyjka 1,5 miesiąca przed terminem. Gin mnie nastawił, ze pewnie nie dotrwam do następnej wizyty za dwa tygodnie a urodziłam tylko 8 dni przed planowanym terminem. Możesz się trochę "oszczędzac" ale nie jest powiedziane, że zaraz urodzisz.

no to chyba raczej bedzie maluszek:))
pewnie przez 4 tyg troszkę mu przybyło -wiesz ja miałam cc i już miałam zaplanowaną na jakis tam dzien i lekarz mi nie zrobił bo stwierdził ze dziecko za małe -zanczy mała waga i prztrzymał mnie jeszcze chyba ponad tydzień-coś tam jeszcze przybyło na wadze ale nie wiele
urodziłam w 38tyg-bo już musiałam u mnie troche skomplikowana ciąża była to córcia wazyła 3300
ale połozne mówiły ze gdybynie mój stan zadowia to powinnam jeszcze nosic ze 2 tyg oile by się akcja nie zaczeła -no ciekawe jak u ciebie ,bo w sumie masz jeszcze dużo czasu -hhmm ale ten czop ? skoro odszedł? to faktycznie mozesz wczesniej urodzic-ale może lepiej zapytaj lekarza:)
pozdrawiam

Właśnie pytalam lekarza wczoraj przez telefon to stwierdzil ze moge jeszcze w weekend urodzic i jak cos bym od razu jechala do szpitala. wizyte mam w srode wiec jestem bardzo ciekawa czy dotrwam :)

no tak -własciwie już w każdej chwili:)
no powodzenia życzę:) trzymaj się cieplutko-
pozdrawiam:)

no mi czop odszedł około godziny 10 a córcie urodziłam o 15.15, to też moje drugie dziecko, ale od odejścia czopa wszystko poszło bardzo szybko:)) powodzenia

A u mnie nic nie odchodzi a to końcówka 37tc :(

No ja juz mialam miesiac temu miekka szyjke wiec spodziewalam sie wczesniejzego porodu wiec mam nadzieje ze nie bawem to nastapi chcialabym miec juz\ to za soba tym bardziej ze juz nastawilam sie psychicznie :)

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

kinkubina jak tam samopoczucie ja we wtorek zaczynam 38 tydz :) jeszcze czop nie odszedł

Ja też chcę mieć to za sobą,już jestem zmęczona i nie wyspana, Idę we wtorek do gin i mam nadzieję że mi powie że coś już zaczęło się dziać.


Ja też we wtorek zaczynam 38:) i też mi nic nie odeszło:( ogólnie jestem nie wyspana od kilku dni i plecy mnie bolą a poza tym ok. Już nie mogę się doczekać i jestem ciekawa jak to się zacznie, czy najpierw wody odejdą czy pierwsze będą skurcze...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 20:37 przez kinkubina.

Corcia była malutka,2360 i 48cm

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.478

dokładnie to CZOP mi odszedł 3 tyg przed:)

Ja urodziłam w 36 tc Brzuszek miałam mały, taką piłeczkę tylko a urodziłam zdrową córeczkę o wadze 2900 dł 54 więc nie ma się czym martwić
Wszystkiego dobrego życzę :)

Wszystko zalezy od organizmu ;) To pewnie byl czop ale kiedy urodzisz, na to nie ma reguly. Zreszta to widac po postach, niektore z Was urodzily kilka godzin, inne kilka dni a jeszcze inne kilka tygodni po odejciu "czopa". Ja urodzilam w 38 tygodniu ciazy, a "czop" wyszedl wlasnie w 36 tygodniu;) Wiec wychodzi na to, ze w moim przypadku "czop" wyszedl cztery tygodnie przed planowanym terminem, ale w ciazy planowac to sobie mozna.. sniadanie hehe :P Dzidzia wyjdzie jak bedzie miala ochote hehe ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Położna-czy warto wynajmować i jakie są koszty?