Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

14 wrz 2011 - 20:59:12

Mam pytanie do mam ze slaska głównie z Katowic , jakie szpitale polecacie ?

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

14 wrz 2011 - 21:37:34

tylko nie Chorzow:) reszta nie wiem, ale podbijam

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

14 wrz 2011 - 22:17:34

rodziłam trzy razy na piaśnikach i polecam

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

14 wrz 2011 - 23:08:45

Polecam szpital w Mikołowie..rodzilam tam i nastepny moj porod pewnie tez tam sie odbedzie;)Polecam

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

14 wrz 2011 - 23:10:56

nie polecam raciborskiej!!!

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

14 wrz 2011 - 23:25:58

Polecam w 100% Katowice-Ochojec ul. Łubinowa ale musisz przed samym porodem miec w tym szpitalu przynajmniej jedną wizytę.

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

15 wrz 2011 - 08:02:50

Ja też polecam Łubinową rodziłam tam dwa razy przez cc i jestem bardzo zadowolona.
Do tej pory jestem pod opieką lekarza z tego szpitala i tylko On jeden potrafił mi pomóc swego czasu.

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

21 lis 2010 - 19:27:29

Są na szafce mamy ze Śląska? Jaki szpital polecacie? Chodzi mi głównie o takie miasta jak Zabrze,Bytom,Ruda Śląska,Gliwice,T.Góry

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

21 lis 2010 - 19:33:08

Pyskowice.
Ja tam rodziłam i byłam bardzo zadowolona.

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

21 lis 2010 - 19:44:34

W Rudzie na Goduli, dobre opinie mają też Siemianowice Śląskie. W Katowicach Raciborska i Łubinowa (super, poleca, prywatny szpital położniczy, mają umowę z NFZ)

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

21 lis 2010 - 19:49:24

Cytat
mg555
W Rudzie na Goduli, dobre opinie mają też Siemianowice Śląskie. W Katowicach Raciborska i Łubinowa (super, poleca, prywatny szpital położniczy, mają umowę z NFZ)
Słyszałam właśnie o Goduli.A możes mi coś więcej napisać o tym szpitalu? Iluosobowe są sale,ubikacja jest w sali? Lekarze jacy?

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

21 lis 2010 - 20:00:34

Ja rodziłam w Starych Tarnowicach - nie było luksusu natomiast personel był przemiły i uważam że ok ODRADZAM BYTOM moje dwie siostry tam rodziły,dużo znajomych i dosłownie depresja niesamowita a ja też miałam przyjemność tam być 7 dni i bardzo źle wspominam ten czas ten szpital w ogóle nie powinien nazywać się szpitalem !!!!!!!!! NAJLEPSZY SZPITAL W PYSKOWICACH żałuję że nie rodziłam właśnie tam,moja przyjaciółka tam rodziła i powiem Ci że gdy do niej przyjechałam to nie chciało mi się stamtąd wychodzić tam jest jedna wielka rodzina,pokoje nazwane kwiatami (różany- w różanym kolorze,słonecznikowy - w kolorze żółtym urządzony itp.) pokoje zwykle jedno,dwuosobowe cudowny klimat,świetny personel POLECAM następne dzieciątko rodzę tam chodź bym miała urodzić w aucie bo będę musiała dojechać z Radzionkowa ok.30 km. :) ale warto....

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

21 lis 2010 - 20:06:48

Rodziłam na w K-cach Łubinowej i bardzo sobie chwalę.
Możesz sobie zobaczyć ich stronę http://narodziny.com.pl/
W razie pytań pisz.
Pozdrawiam

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

21 lis 2010 - 20:23:45

Cytat
Laura222bytom
Ja rodziłam w Starych Tarnowicach - nie było luksusu natomiast personel był przemiły i uważam że ok ODRADZAM BYTOM moje dwie siostry tam rodziły,dużo znajomych i dosłownie depresja niesamowita a ja też miałam przyjemność tam być 7 dni i bardzo źle wspominam ten czas ten szpital w ogóle nie powinien nazywać się szpitalem !!!!!!!!! NAJLEPSZY SZPITAL W PYSKOWICACH żałuję że nie rodziłam właśnie tam,moja przyjaciółka tam rodziła i powiem Ci że gdy do niej przyjechałam to nie chciało mi się stamtąd wychodzić tam jest jedna wielka rodzina,pokoje nazwane kwiatami (różany- w różanym kolorze,słonecznikowy - w kolorze żółtym urządzony itp.) pokoje zwykle jedno,dwuosobowe cudowny klimat,świetny personel POLECAM następne dzieciątko rodzę tam chodź bym miała urodzić w aucie bo będę musiała dojechać z Radzionkowa ok.30 km. :) ale warto....
Mieszkam w Bytomiu ale właśnie dużo osób odradza szpital w tym mieście,choćbym miała blisko

MAMUSKI ZE SLASKA GDZIE RODZIC

21 lis 2010 - 20:33:17

Ja rodziłam w Gliwicach i muszę powiedzieć, że rewelacja. Bez mojej zgody nie działo się nic, wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Leżałam tam również dwa razy na patplogii ciąży więc zdążyłam poznać cały personel, który jest przemiły i przede wszystkim profesjonalny.Naprawde polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brzuszek po ciąży kremy :)