Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 13:07:53

Witam :)

Dziewczyny mam pytanie dotyczące dolegliwości ciążowych..
Wróciłam właśnie od ginekologa, miałam wizyte kontrolną i wyszło, że z dzidzią jest wszystko ok - pięknie rośnie ale miałam jakieś skurcze (ja tego nie odczułam) i dzidzia ma mało miejsca w ty (chyba) "pęcherzyku. On zamiast byc owalny jest kształtu banana... nie ukrywam, że trochę się tym martwię :( dr przepisała mi nospę forte 3x1 i luteine ale mimo wszystko bardzo się martwie :(
czy miałyście tak a mimo wszystko donosiłyście szczesliwie ciąże?



<moderacja - proszę zakładać wątki w opowiednich kategoriach>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 13:11 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 13:10:29

urodzisz banana :) Nie no tak na poważnie to nie martw sie niczym, ja też nie miałam idealnej "kuleczki" a dziecko mam zdrowiutkie i kochaniutkie :) Spokojna głowa

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 14:54:28

hej ja własnie jestem w ciazy w sumnie to juz mam prawie koniec ,mam 27 tydzien i tez mam ciagle skurcze ze czasem chodzic sie nie da no nic czasem nie moge zrobic,to moja 2 ciaza ale moja polozna i lekarz stwierdzili ze bola mnie miesnie ze z dzieckiem jest ok dodam ze jestem w anglii i tu jest calkiem innaczej niz w Polsce,tez sie martwie bo boli mnie brzuch czesto tak jak bym miala miec zaraz okres;( miala któraś cos takiego??

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 16:15:55

luteina jest na podtrzymanie ciąży-by eliminować skurcze No-spa-->nie martw się gdyby było coś groźniejszego-lekarz z pewnością położył by Cię na patologię ciązy-bądź ginekologię(do 21tyg)

Cytat
nikola87
hej ja własnie jestem w ciazy w sumnie to juz mam prawie koniec ,mam 27 tydzien i tez mam ciagle skurcze ze czasem chodzic sie nie da no nic czasem nie moge zrobic,to moja 2 ciaza ale moja polozna i lekarz stwierdzili ze bola mnie miesnie ze z dzieckiem jest ok dodam ze jestem w anglii i tu jest calkiem innaczej niz w Polsce,tez sie martwie bo boli mnie brzuch czesto tak jak bym miala miec zaraz okres;( miala któraś cos takiego??


ja także miałam takie dolegliwości-lekarka stwierdziła że rozciągają się wiązadła macicy-może w miarę możliwości troszkę więcej odpoczywaj??u mnie dodatkowo było rozejscie się spojenia łonowego-przykra i strasznie bolesna sprawa...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 16:18 przez msiarnecka.

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 17:09:53

Cytat
nikola87
hej ja własnie jestem w ciazy w sumnie to juz mam prawie koniec ,mam 27 tydzien i tez mam ciagle skurcze ze czasem chodzic sie nie da no nic czasem nie moge zrobic,to moja 2 ciaza ale moja polozna i lekarz stwierdzili ze bola mnie miesnie ze z dzieckiem jest ok dodam ze jestem w anglii i tu jest calkiem innaczej niz w Polsce,tez sie martwie bo boli mnie brzuch czesto tak jak bym miala miec zaraz okres;( miala któraś cos takiego??


hej ja miałam takie bóle czasami chodzić nie mogłam a maleńka urodziła się cala i zdrowa;) nie martw się
p-s jesteś w Anglii? a w jakiej części ja Poludniowa zachód;)

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 17:15:39

Cytat
nikola87
hej ja własnie jestem w ciazy w sumnie to juz mam prawie koniec ,mam 27 tydzien i tez mam ciagle skurcze ze czasem chodzic sie nie da no nic czasem nie moge zrobic,to moja 2 ciaza ale moja polozna i lekarz stwierdzili ze bola mnie miesnie ze z dzieckiem jest ok dodam ze jestem w anglii i tu jest calkiem innaczej niz w Polsce,tez sie martwie bo boli mnie brzuch czesto tak jak bym miala miec zaraz okres;( miala któraś cos takiego??
Oj tam faktycznie jest zdecydowanie inaczej słyszałam ,że o ciąże sie za bardzo nie biorą i dziewczyny przyjeżdżaja do Polski na badania ,ale za to poźniej bedzie super jak sie maluch urodzi:))Ja przez całą ciążę miałam takie skurcze ,oszczędzaj sie ,ale to jest normalne ,nie wszyscy to maja ,ja pamietam,że też aż chodzić nie mogłam wiec spacerki odkładałam ,lekarz mi zapisywał relanium ,ale go nie brałam i dzidziuś wcale nie spieszył sie na świat ,:)

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 17:24:27

faktycznie w Anglii super jest jak już dziecko urodzisz
ale czy w czasie ciszy jest aż tak złe?
ja bym nie powiedziała mojej ciąży nic na szczęście nie zagrażało a po mimo tego i tak otoczyli mnie fachowa opieka dużo i badan aby sprawdzić czy na pewno wszystko ok
i co najważniejsze za darmo w Polsce kupę kasy się płaci ja mogłam sobie robić tu dodatkowe badania jeśli chciałam ale nie było to konieczne wiec ciąża w Anglii super sprawa polecam!!!!!!!!!!!!!

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 18:29:45

Oj dzieki dziewczyny jestescie kochane bo juz sie martwilam ze to cos zlego sie dzieje z dzidzia.
Tak tu jest fajnie bo badania masz wszystkie za darmo i duzo oni sami proponuja i nie trzeba placic nic.
A co najwazniejsze ma sie lekarzy za darmo i leki.z tym nie narzekam.ale zaczesto mowia lekarze zeby paracetamol jesc ;)mi on nie pomaga;)ja gdzie jestem dokladnie kurde wiesz ze nie wiem wmiejscowosci thetford;)pozdrawiam

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 19:21:53

Nie jest złe ! Wiem jak tam jest ,bo mam siostrę co prawda w Szkocji ,tam opieka jest super!!! Leki dla dzieci na receptę bezpłatne ,wszystkie badania ,opieka ,lekarze ,tam nie ma prywacizny ,a nie to co u nas ,ja wydaję fortunę na małego , a tam wszystkie szczepionki nowej generacji w obowiązkowych szczepieniach pneumokoki itd a tu ,masakra! Tylko wiem,ze w czasie ciąży zdają się na naturę ,nie można się dowiedzieć jaka jest płeć dziecka i wiem,że dziewczyny przyjeżdżały do Polski jak coś się działo ,moja kuzynka rónież na usg do Polski leciałą ,żeby wiedzieć co będą mieli :)Macie szczęście ,że tam mieszkacie:)buziaki i ucałujcie brzucholki

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 19:42:42

dzieki;) nie wiem ja mialam tu 2 razy robione usg i za kazdym razem mi powiezieli ze dziewczynka ponadto podali wymiary nozki glowki itd.pozdrawiam

Ciąża- POMOCY :(

06 wrz 2011 - 21:03:09

ale fajnie masz bo mi nic nie mierza ;( moze dopiero beda,a to fajnie masz ze masz dwie ksiezniczki :) moj facet tez by chcial miec córeczkę no ale coz zobaczymy jak sie urodzi:)czy usg sie nie pomylilo:)

Ciąża- POMOCY :(

20 wrz 2011 - 12:52:34

witam pomoge do 14tyg,. ciazy, ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

majóweczki 2010