Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Październikowe mamusie 2011:)

07 paź 2011 - 12:51:08

marzenas1985 wielke gratulacje!!! synkek śliczny:) a jak tam sie mama czuje cięzko było?

Cytat
kamciaramcia
Witam wszystkie mamusie ja mam termin z usg na dziś czyli 6 października a od ginekologa na 10 Października.Mam bóle nieraz mocne ,ale nieregularne szyjka skrócona rozwarcie jak byłam u ginekologa 27 Września to miałam na 4cm i mówił mi że już urodze no i do dziś nie urodziłam ,a już bardzo bym chciała urodzić.Czop mi odpadł zeszły czwartek byłam pewna ,że za trochę urodzę.Jak 10 nie urodzę to 11 mam przyjść do ginekologa i da mi skierowanie do szpitala pewnie na wywołanie.No mam nadzieję,że urodzę do 10.Mam mieć chłopca niby dziewcz.szybciej wychodzą niż chłopcy.:)
A chciałam zapytać Was macie też twardy brzuch jak kamień??

nom mi często brzuszek się tak napina ze nawet takie nieprzyjemne uczucie jest.....ale u mnie tylko to:/termin na 9 października a szyjka długa i ciasna także nie ma szans....byłam dzis na kontroli to dał mi juz skierowanie do szpitala na 16 października raniutko mam sie wstawić, własnie na wywołanie ołłłłł nołł (sobie pomyślałam) ale coż chyba to sie sprawdza ze chłopcy sie lenią i nie chcą wyjść....mój synek sie za bardzo zadomowił w brzuszku:)ale mam jeszcze nadzieje ze obejdzie sie bez wywołania (to taka moja cicha nadziejaaa:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 12:56 przez anitkos.

Październikowe mamusie 2011:)

07 paź 2011 - 15:41:33

Gratulacje :) ja miałam termin na wczoraj ale nadal jestem w dwupaku :) i się nie zapowiada na poród :)

Październikowe mamusie 2011:)

07 paź 2011 - 16:52:00

Witam! Gratuluję ślicznego synka!!! :) Ja mam termin za 2 dni i ani widu, ani słychu jak na razie :P Szyjka długa i zero rozwarcia, ginekolog też kazał, żeby mąż się więcej "przytulał" :) Jak nic się nie będzie działo, to w poniedziałek mam się pokazać i zobaczymy... A jakie imiona wybrałyście dla swoich pociech? Pozdrawiam wszystkie mamy :)

Październikowe mamusie 2011:)

07 paź 2011 - 17:50:33

elizkagral haha to tak jak u mnie termin za 2 dni a porodu zbliżajacego sie brak ajjjj.....juz żadne sztuczki nie działaja...lekarz tez kazał męża pogonic ale ile można:)okna tez proponował zebym umyła ale to juz wszystko zdobione...zostaje mi tylko czekac:/ wyczytałam w necie ze połozne proponują picie herbatki z liści malin bo to dobrze wpływa na elastyczność szyjki czy cuś a czasami przyspiesza poród ale zapomniałam sie pytać gina jak to sie ma....bo tez po tym mogą występowac krwawienia a bez konsultacji nie odważe sie.Może wasze znajome piły i możecie coś powiedziec na ten temat:)
Mój jeszcze nienarodzony synek będzie miał na imię Michał Filip:)

Październikowe mamusie 2011:)

07 paź 2011 - 19:11:32

anitkos nie słyszałam o takim sposobie ja w sumie mam na koniec miesiąca czyli jakieś od jutra 3 tyg . ale dostaje czasami tępy ból , nasz synuś nazywa się Alexander Michał :)

Październikowe mamusie 2011:)

08 paź 2011 - 11:01:51

A ja mam termin na za tydzień na 17-go i też myłam okna :P powiem Wam, że od tamtej pory zaczęło się coś więcej dziać tzn. miewam częstsze skurcze i częściej odczuwam parcie i już ledwo łażę bo tak się ciśnie, że nie daję rady... do tego strasznie puchnę... ale czy ja wiem... pewnie i tak urodzę dopiero jak pójdę do szpitala... Widzę, że sami chłopcy szykują się do wyjścia :) Więc dla odmiany my będziemy mieć dziewczynkę Anielę Zofię :) No dziewczyny to czekamy dalej ;)

Październikowe mamusie 2011:)

08 paź 2011 - 15:37:05

Mój Mały też tak się ciśnie, że aż czasami boli, do łazienki latam co chwilę, bo mam wrażenie, że nie zdążę, a tu niewiele co poleci :P To będzie moje drugie dziecko, mam tylko nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie o wiele szybciej... Nasz synek będzie się nazywał
Oskar Paweł :)

Październikowe mamusie 2011:)

08 paź 2011 - 15:49:07

wiecie co wy macie szczeście bo przynajmniej u was coś sie dzieje i wszystko wskazuje na to ze niedługo możecie sie doczekac dzidzi:) a ile już przytyłyście? bo ja 15 kg i kurcze waga dalej idzie w góre jesli nie urodze to nie wiemmmmm

Październikowe mamusie 2011:)

08 paź 2011 - 16:45:06

Cytat
anitkos
wiecie co wy macie szczeście bo przynajmniej u was coś sie dzieje i wszystko wskazuje na to ze niedługo możecie sie doczekac dzidzi:) a ile już przytyłyście? bo ja 15 kg i kurcze waga dalej idzie w góre jesli nie urodze to nie wiemmmmm

o to tak jak ja ,od początku ciązy też przytyłam 15 kg :))) i lekarz powiedział ,że ta waga jest dobra.

Październikowe mamusie 2011:)

08 paź 2011 - 18:47:30

Ja przytyłam jakieś 12kg, a z pierwszym dzieckiem 18kg :( Teraz więcej wcinam, bo zimno i tak często się na dwór nie wychodzi z córką, to jakoś jeść się chce :P

Październikowe mamusie 2011:)

08 paź 2011 - 19:46:56

no mi lekarz tez tak powiedział ze waga ok:)ja niby tak nie wcinałam,zachcianek az takich typowych nie miałam aż tu 15 kg....ale mówią ze w brzuszek mi poszło i nie widac zebym ważyła 66 kg:)
[embed_image bc394ea8a9d1fb37f2dd962e82a8fb63]

Październikowe mamusie 2011:)

10 paź 2011 - 19:08:06

hej dziewczyny :) wy to mnie chyba nie pobijecie :)
mialam termin na 27 wrzesnia jak wczesniej pisalam ale przenosilam i postanowilam tutaj dolaczyc do was tak wiec w srode poszlam do szpitala ze skierowaniem i tu masz o 2.30 odeszedl mi czop mialamodrazu bole lekkie ale coraz silniejsze:) na porodowke poszlam dopiero we czwartek wieczoram kolo 23 mialam takie bole ze hej:) w ogole nie przestawalo bolec 2 polozne mnie badaly i lekarz i lekarz dopiero stewierdzil ze masz jakas przegrode zrosnieta i cesarka ja juz ucieszona bo juz wczesniej prosilam o cesarke bo nie dawalam juz rady:) tak wiec mialam cesarke :) a najlepsze jest to ze z coruni zrobil sie synus z waga 4720 o dlugosci 61 tak wiec chlop jak dap:)
tak wiec zamiast coruni mam synka ktorego kocham nad zycie:)
jjutro moze jakies zdjecia

Październikowe mamusie 2011:)

10 paź 2011 - 20:40:51

olusia1992szewc ale jaja ze tak powiem....niesamowita niespodzianka:)z córeczki zrobił sie synek no no:)super ze masz juz to za sobą i masz bąbelka przy sobieeee:) gratulacje oczywiście z całego sercaaaaaaaa:)

Październikowe mamusie 2011:)

11 paź 2011 - 11:25:45

moj Dziubek ;*



Październikowe mamusie 2011:)

11 paź 2011 - 11:38:13

Gratulacje :) a ja już 5 dni po terminie i się nie zanosi na poród :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kilka pytań :)