Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

styczniowe mamusie 2012

30 sie 2011 - 08:35:30

GWEN0 może się spotkamy na sali hehe:) a brzuszek też widać i to znacznie :)) no i biust:)))ech taki miałam mały że się ciągle nie mogę przyzwyczaić do obecnego:)) a Młody ma już 0,5 kg :)))

styczniowe mamusie 2012

30 sie 2011 - 08:43:48

Cytat
Ashley_
hippcioo84 to będziesz miała wyprawę :)
Powiedz mi dlaczego zdecydowałaś się na szpital tak oddalony, a nie jakiś bliższy? Pytam bo słyszę różne opinie na temat różnych szpitali, ale wiadomo wszystkie subiektywne i staram się nie nastawiać bo i po co się stresować? :)



Szpital w moim mieście i lekarze w nim pracujący to totalna porażka. jak nie chodzi się w ciąży do żadnego z nich to nie ma po co się tam pokazywać. A mi właśnie ciąże prowadzi inny lekarz do którego też jeżdżę tam. Po za tym ten szpital sprawdziłam już na sobie, bo rok temu rodziłam i jestem bardzo zadowolona. Generalnie wychodzę z założenie, że jak ma być dobrze to wszędzie będzie ale bardzo nie lubię chamstwa a u mnie bym się z tym spotkała.

styczniowe mamusie 2012

31 sie 2011 - 18:18:56

Hej mamuśki:) i jak tam się czujecie?? powiedzcie mi czy ćwiczycie jakoś w ciąży?? Ja mam od początku zwolnienie bo początki ciąży miałam trudne i każdą aktywność sama sobie wymyślam tj staram się chodzić na basen i spacery. Ale zaczął się 6ty miesiąc a ja czuję że dolna polowa ciała rośnie i rośnie ->a ciągnie mnie do słodyczy strasznie, staram się hamować ale wiadomo że czasem ulegnę:)) Jak sobie radzicie z tymi kilogramami na+ ??

styczniowe mamusie 2012

31 sie 2011 - 20:09:32

Hej, Ja mam termin na 3 grudnia albo z USG na 30 listopada takze wiem co przechodzicie, i jestem z Wami :)

styczniowe mamusie 2012

07 wrz 2011 - 15:08:12

Nasze przygotowania zaczęły się, bo znajomi zawalili nas ciuszkami:) Powoli rozglądam się za wózkiem i ciekawa jestem nad jakimi Wy się zastanawiacie. Od koleżanek wiem, że Jedo się super sprawdzają, ale jest tego tyle, że ciężko się zdecydować.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

styczniowe mamusie 2012

07 wrz 2011 - 15:19:26

no ja mam takom jumper 3w1 super wózek polecam serdecznie,a jak samopoczucia i jakie badania miałyście już robione? ja miałam do tej pory mocz i morfologie, usg*3, cytologie teraz 15 znów, mocz, morfologia, glukoza, wesserman i jakieś jeszcze inne odczynniki pobrane z krwi;-) a bolą was kręgosłupy? bo mnie strasznie,hehe a to dopiero 5 miesiąc

styczniowe mamusie 2012

10 wrz 2011 - 12:21:03

Na kregoslup polecam basen!

styczniowe mamusie 2012

16 wrz 2011 - 16:04:22

Też jestem przyszłą mamusią :) Wprawdzie dopiero kończy mi się pierwszy trymestr, ale mała fasolka już bardzo dała się we znaki. Ponad miesiąc codziennie wymiotowałam i właściwie dopiero od jakiegoś tygodnia odżyłam. W ogóle mam straszne problemy z trawieniem i wieczną zgagę :( Też tak miałyście? Staram się jeść lekkie rzeczy, ale to nie robi różnicy.

PS. Coś nie mogę sobie zmienić podpisu na forum (też chciałam zrobić suwaczek), bo w ogóle zniknęła mi ta opcja w panelu sterowania.

styczniowe mamusie 2012

16 wrz 2011 - 23:59:08

Mnie też męczy zgaga bez względu na to czy i co zjem. Bardzo bolą mnie żebra, zwłaszcza z lewej strony i szybko się męczę.

styczniowe mamusie 2012

17 wrz 2011 - 09:11:36

Ja też się szybko męczę. Gdy robię się zmęczona dostaję mdłości i zaczynam wymiotować. Mam też mdłości, gdy mam pusty żołądek. O tyle to lepsze, że jeszcze tydzień temu mdłości miałam non-stop, a teraz tylko w takich sytuacjach. Najbardziej mnie męczy ta zgaga i nadmuchany brzuch po każdym posiłku, nawet lekkim, ciągle mi się odbija bleee :/. Aż wygląda jakby ciąże już było widać, choć to nie możliwe. Do tego schudłam od początku ciąży 3 kilo, więc ten duży brzuch na pewno jest taki z powodu problemów trawiennych. Lekarz uważa, że to normalne i niektórzy tak mają. Poradził mi jakieś mleczko na zgagę, ale w ogóle go nie mogę przełknąć by nie wylądowało z powrotem. A wy znacie jakieś domowe sposoby na zgagę? Słyszałam jeszcze, że migdały są dobre, ale nie zauważyłam by mi pomagały :(

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

styczniowe mamusie 2012

18 wrz 2011 - 08:59:05

hej co u was styczniowe mamusie? ja miałam w czwartek test glukozy i inne z krwi, w środę na wizycie poznam wyniki, a wy już po glukozie? w środę dam znać co tam u nas i ile przytyłam ;-)

styczniowe mamusie 2012

18 wrz 2011 - 09:05:57

ja rodze 31 grudzien 1 styczen :)
a syna nan juz z 31 stycznia

styczniowe mamusie 2012

18 wrz 2011 - 11:02:09

Witam wszystkie mamuśki ja mam termin na 20 stycznia ale pewnie będzie szybciej znając moje dzieci ;-)
Nie znam jeszcze płci dziecka bo ostatnio na USG pokazało pupcię ale mam dziewczynkę i dwoch chłopców więc marzy nam się druga dziewczynka.;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-18 11:08 przez dominka285.

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

styczniowe mamusie 2012

19 wrz 2011 - 20:45:40

Przyszłe mamusie zajrzyjcie na bloga tworzonego przez mamy - szczególnie polecam Wam tekst http://wrolimamy.pl/2011/08/10/carpe-diem-przyszla-mamo/ ale i inne wpisy na pewno Wam się spodobają. Pozdrawiam!
Przyszłe mamusie zapraszamy Was cieplutko na bloga dla mam, tworzonego przez mamy.
Zapraszamy do komentowania, wspólnych rozmów, do zabawy, do zaprzyjaźniania się!

Zajrzyjcie do nas!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 19:29 przez manga_79.

styczniowe mamusie 2012

21 wrz 2011 - 12:03:39

a własnie propo tycia, to ile tak prawidłowo powinno sie ''tyć'' w ciąży?? Bo ja na poczatku przytyłam 0.5 kg a potem 1,5 i sie boje co bedzie teraz ;D;P
Czy sa jakieś miary wagi ile powinno lub ile mozna przytyc a danych tygodniach??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Druga ciąża...