Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakazenie po cesarce

30 maj 2011 - 21:12:51

Witam,
mam mały problem, a bardziej duży i nie wiem jak sobie poradzić....7,5 mce temu miałam ciecie cesarskie, chodziłam miesiąc po miesiącu, tydzień po tygodniu do lekarza, bo źle się czułam. Jestem świadoma, ze rany się zabliźniają, ze boli paskudnie, ale od początku czułam, ze jest cos nie tak( zwlaszcza ze sama studiuje medycynę), czułam ból brzucha, jak dotykałam miejsce rany- tej wewnątrz, ból mięśni, osłabienie, jakoś nie umiałam się skoncentrować itp no i hmhm przyszło dziś byłam na wszystkich badaniach i wykazało ze najprawdopodobniej podczas ciecia zakażono mnie wirusem typu C tzw HCV,martwię sie bardzo, bo lekarz mówił jest czas, nerwy się zesplataja, spokojnie, minęło pól roku,a jest coraz gorzej... najgorsze, ze maz pracuje po 13 godz, a ja z malutka sama, czy któraś z Was miała z tym do czynienia?? i jak wygladalo leczenie, powrót do zdrowia o ile był możliwy?? mam nadzieje, ze znajdę jakaś podpowiedz, może hmhm pocieszenie... pozdr. was:))

zweryfikowana
Posty: 158
Ostrzeżenia: 1/5

Zakazenie po cesarce

30 maj 2011 - 21:32:34

jejciu... może zmień lekarza?? albo chociaz skonsultuj się z jakimś... ehhh ta nasza służba zdrowia. Chociaż pragnę wierzyć, że to nic poważnego:) trzymam kciuki:*

Zakazenie po cesarce

30 maj 2011 - 22:39:19

Ja tez zle sie czułam po cieciu cesarskim ale tak do 2 miesiecy , jak dotykałam sobie brzuch to czułam jakbym miała jakies guzy siniaki cos takiego, ale z czasem doszło do normy. A ty tyle miesiecy i nadal zle sie czujesz moze zmień lekarza zeby szybko ci wykrył co jest tego przyczyna.Zycze zdrówka.

Zakazenie po cesarce

30 maj 2011 - 23:39:27

kurcze dziewczyny nie straszcie mnie ja będę miała cięcie cesarskie!!!!
mam nadzieję ze będzie dobrze

a tobie radziłabym konsultację z innym lekarzem, może coś przeoczyli????

Zakazenie po cesarce

31 maj 2011 - 07:58:40

Jejku pędź do jakiegoś innego lekarza... Po pół roku nie powinno Cię już nic boleć, a tym bardziej że czujesz się coraz gorzej:(

Zakazenie po cesarce

31 maj 2011 - 08:57:44

ja jestem po cesarce 11 m-cy i super sie czuje, juz po ok 1 miesiacu bylo wszysko ok. idz dziewczyno do innego lekarza, bo musisz miec siły dla dziecka a nie czekac niewiadomo na co! pedziutko do innego lekarza!

Zakazenie po cesarce

31 maj 2011 - 09:07:39

hej. wiesz co koleżanko radzę ci to samo co dziewczyny wcześniej. zakażenie po cięciu ceserskim jest bardzo niebezpieczne dla twojego organizmu. Znałam 22 letnią dziewczynę która również została zakażona podczas cięcia sesarskiego i jej to powaznie zaszkodziło:( czuła się dokładnie tak jak ty opisujesz trafiła do szpitala po 4 miesiącach było juz za pożno . :( DALEJ MOŻE JUŻ NIE BĘDE PISAC...

Zakazenie po cesarce

31 maj 2011 - 09:17:13

Dziewczyna studiuje medycyne, chyba wie, ze nie powinno jej bolec. Czy nikt tu nie czyta ze zrozumieniem? Szuka kogos z podobna przypadloscia, a nie porad zeby zmienic lekarza. Jak ma zakazenie, to inny lekarz tez go magicznie nie zlikwiduje.

Viktoria19044 jedyne pocieszenie to, co znalazlam w necie :U 15-25% pacjentów dochodzi do
samoistnej eliminacji wirusa w ciągu pierwszych kilku miesięcy po zakażeniu" to niewiele, ale jednak, ale zakladam, ze sama wiesz.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=347921

http://www.biomedical.pl/komentarze/wszystkie-1-34.html?sid=1136be5fc643f6d7c08251311ed202ed

pogadaj z ludzmi, ktorzy przez to przechodzili



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-31 09:29 przez iaera.

Zakazenie po cesarce

31 maj 2011 - 09:21:35

tez mialam cc i kurcze ja juz po tygodniu sie super czulam :( zmien lekarza!! ja bym w ogole zaskarzyla szpital!

Zakazenie po cesarce

31 maj 2011 - 10:55:21

Cytat
iaera
Dziewczyna studiuje medycyne, chyba wie, ze nie powinno jej bolec. Czy nikt tu nie czyta ze zrozumieniem? Szuka kogos z podobna przypadloscia, a nie porad zeby zmienic lekarza. Jak ma zakazenie, to inny lekarz tez go magicznie nie zlikwiduje.

Viktoria19044 jedyne pocieszenie to, co znalazlam w necie :U 15-25% pacjentów dochodzi do
samoistnej eliminacji wirusa w ciągu pierwszych kilku miesięcy po zakażeniu" to niewiele, ale jednak, ale zakladam, ze sama wiesz.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=347921

http://www.biomedical.pl/komentarze/wszystkie-1-34.html?sid=1136be5fc643f6d7c08251311ed202ed

pogadaj z ludzmi, ktorzy przez to przechodzili


Polecam jeszcze konsultację z specjalistą od tych chorób i oczywiście powtórzenie badać. Oraz leczenie się w tym kierunku.

Jezeli chodzi o samopoczucie po cesarce to mi szybko dodam że miałam 2 cesarki i obie bardzo szybko przestały dokuczać.

Zakazenie po cesarce

31 maj 2011 - 22:37:00

to tak chodziliśmy prywatnie oczywiscie w Katowicach, wiec chociaż miałam nadzieje, ze będzie oki, ze mlody lekarz, ze jeszcze nie jest nastawiony na kase, ale na pozyskanie pacjentow, na zdobycie rozwiniecie swoich umiejętności...Fakt jest taki ze mój gin wypisał mi antybiotyk, bo stwierdził, ze jest to stan zapalny rany idący na drogi rodne, do tego szereg leków. Bylo to równe 6 mce po cieciu. I tak 2 tyg. później kolejny antybiotyk... przed wczoraj zabrałam sie do zwykłego lekarza... opowiedziałam jej a ona dala mi na wszystkie badania, gdyż sama podejrzewała ze to może byc zapalenie wątroby typu c. I wczoraj sie potwierdziło, poszłam do niej z wynikami, do swojego gin, ktory stwierdził, ze mogłam zakazić sie wcześniej- tylko nie wzial pod uwage ze nigy nie miałam innych zabiegow. W czerwcu jade do W-wy do kliniki takze sie okaze co i jak, poki co hehe jestem zawieszona we wszystkich zajęciach praktycznych na medycynce,a to tez nie jest super. Dobrej nocki i dzieki za otuche

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mamy po czterdziestce-czterolatkow