Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:58:00

Cytat

Uważa się, że lek Escapelle tabletka 1500 mikrogramów działa poprzez:
- hamowanie uwalniania komórki jajowej przez jajniki;
- uniemożliwienie zapłodnienia już uwolnionej komórki jajowej; lub
- zapobieganie zagnieżdżeniu się zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy.

źródło:
http://www.gedeonrichter.pl/gedeonrichter/dane/pdf/2010-03-31%20Escapelle%20-%20PIL_readability%20test.pdf

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:01:24

Bubileczek stosowanie prezerwatywy WCALE nie jest takim samym grzechem jak stosowanie tabletki "po".
Incognito dziękuję za troskę o moje sumienie, ale tak się składa, że doskonale wiem co jest grzechem,a co nie, więc doprawdy w tej materii nie potrzeba mi rad anonimowych internautek ;-)

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:01:40

a odpowiesz mi czy sie obawawiasz z kamieniowania? za wielokrotne zabijanie ? :D

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:03:54

glos_rozsadku te informacje to my już znamy :P chodzi nam o to, że stosując środki antykoncepcyjne postępujesz tak samo jak ktoś biorąc tabletkę "po". Oczywiście możesz robić co chcesz i żyć jak chcesz- to jest twój wybór, ale nie obwiniaj innych, że robią coś złego, oni żyją tak jak chcą, grunt by żyć zgodnie ze swoimi przekonaniami, a nie patrzeć na innych i żyć wg innych!

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:04:16

Cytat
glos_rozsadku
Bubileczek stosowanie prezerwatywy WCALE nie jest takim samym grzechem jak stosowanie tabletki "po".
Incognito dziękuję za troskę o moje sumienie, ale tak się składa, że doskonale wiem co jest grzechem,a co nie, więc doprawdy w tej materii nie potrzeba mi rad anonimowych internautek ;-)
bubuhehehehehhehe buheheheheh oplulam monitor prezerwatywa nie jest grzechem dobre sobie ... buheheheheheh buehhehehehehe no tak tak nie jest bo zapewne ja stosujesz i to już fajne nie jest jak przylega do ciebie nazwa grzesznica :D

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:09:01

asiunia przeczytaj dokładnie moje posty- ja nigdzie nikogo nie obwiniam, nie oceniam. Moim celem było wyjaśnienie, jak działa tabletka "po"- bo część osób dalej twierdzi, że nie zabija ona zapłodnionego jaja.

incognito czytaj ze ZROZUMIENIEM

Cytat
glos_rozsadku
prezerwatywa nie jest takim samym grzechem

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:12:47

tak tak według ciebie :D:D:D to już wiem prawda wygodna i jak usprawiedliwia :D:D:D:D

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:15:25

oj głos_rozsądku kochana mykaj na jakieś forum religijne, na pewno tam będziesz czuła się bardziej spełniona i dowartościowana, póki co nie wypowiadaj się w tej dyskusji jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie które zadałam w pierwszym poście, bo właśnie tego miała dotyczyć dyskusja, bądź jeśli chcesz utwórz nowy wątek na temat tabletek "po" i antykoncepcji, a nie zaśmiecaj mojego wątku, bo bez obrazy ale ciężko mi wybrać informacje którą są dla mnie bardzo ważne i niezbędne szczególnie że muszę czekać 3 dni do ginekologa

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:16:13

incognito nie według mnie, a według Katechizmu Kościoła Katolickiego.
A jeśli już tak bardzo Ciebie to męczy, to NIE, nie stosuję prezerwatyw. Więc nie piszę tego na własne usprawiedliwienie, tylko tak jest. Niedopuszczenie do zapłodnienia nie jest tym samym co zabicie poczętego życia.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:16:55

to jak już pójdziesz na te forum to nie przyznawaj się do prezerwatyw że sa mniejszym grzechem bo moga cie zlinczowac to tak z troski o Ciebie :D

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:18:56

Cytat
glos_rozsadku
incognito nie według mnie, a według Katechizmu Kościoła Katolickiego.
A jeśli już tak bardzo Ciebie to męczy, to NIE, nie stosuję prezerwatyw. Więc nie piszę tego na własne usprawiedliwienie, tylko tak jest. Niedopuszczenie do zapłodnienia nie jest tym samym co zabicie poczętego życia.
a skąd ty masz taka wiedzę i poziomowanie grzechów ??? jesli od księdza to upewnij się ze po kątach nie ma pochowanych 5 dzieci ...

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:20:11

Bubileczek dziękuję za troskę, ale nie szukam "spełnienia" i "dowartościowania" na forum.
incognito nie, nie od księdza, a z encyklik papieskich i KKK. Takie książki do czytania....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 12:21 przez glos_rozsadku.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:27:03

a to ciekawe że jest tam wykaz grzechów i poziomowanie ... prezerwatywa pójdziesz do nieba
stosunek przerywany czyściec a tabletka po - nic innego jak piekło a sperma po za kobietą módl się grzeszniku o zbawienie

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:29:07

Cytat
incognito82
a to ciekawe że jest tam wykaz grzechów i poziomowanie ... prezerwatywa pójdziesz do nieba
stosunek przerywany czyściec a tabletka po - nic innego jak piekło a sperma po za kobietą módl się grzeszniku o zbawienie

jak chcesz wiedzieć co tam jest, to zajrzyj.... bo takimi wypowiedziami, to trochę się sama ośmieszasz....

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:31:28

Dziewczyny zaczynacie przeginać , proponuję moderatorom zamknąć wątek bo atmosfera zrobiła się niezdrowa i dyskusja znacznie odbiegła od tematu a bubileczek chyba wie już wszystko co chciała wiedzieć a resztę dowie się od lekarza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 12:32 przez margaretka77.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

upadek w 5 miesiącu ciąży