Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:21:24

no fakt to nie wczesnoporonna, tylko byłam taka zestresowana że napisałam pierwsze co mi do głowy wpadnie, także wybaczcie

liszcze-a na każdą spermę w prezerwatywie też mam się patrzeć i mówić do niej"przepraszam plemniczki, że nie będzie z was dzieci"? kurcze prawie zesikałam się ze śmiechu ;-)

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:24:07

Cytat
Bubileczek
co zrobię? jejuś ja już kocham to dziecko...;-) ja uwielbiam dzieci mogłabym mieć całą gromadkę,ale cóż chciałam najpierw iść do pracy jakoś ustabilizować naszą sytuację finansową, ale wyszło inaczej, no cóż jakoś to się da, najwyżej zmienię plany zyciowe, trochę przeorganizuję nasze dotychczasowe życie i będzie ok

To po co wogóle ta dyskusja ? ....:)....życzę żeby wszystko dobrze sie ułożyło ...:)

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:28:30

Cytat
margaretka77
Wiedziałam że zaraz mi się oberwie :)

Nie wiem dlaczego Bubileczek od razu tak na mnie naskoczyłaś? Ja wyraziłam tylko swoje zdanie bo do tego chyba służy forum i nie krytykuje Twojej decyzji i współczuję przebytych operacji o których wcześniej nie wspomniałaś ,
wiem co jest grzechem a co nie i nie chce nikogo umoralniać bo to sprawa każdego człowieka i każdy ma swoje sumienie,
do świętej zapewne mi daleko ale któż z nas jest doskonały ...? spytam tylko o jedno co zrobisz jak okaże się że ta tabletka jednak zawiodła i jesteś w ciąży?

dasich napisała
"Ja dodam jeszcze, że sex naprawdę nie służy wyłącznie prokreacji i uprawia się go nie tylko wtedy gdy chce się począć dziecko!!!"

.....:) .....no tak ja z mężem współżyłam tylko trzy razy i mamy trójkę dzieci :) .....sex sprawia mi radość i uprawiam go podobno dość często jak na 9- letni staż ale gdybym bała się wpadki to zapewne nawet najlepsze zabezpieczenie nie dałoby mi tej satysfakcji jaką daję świadome i odpowiedzialne współżycie z wszystkimi jego konsekwencjami , i jakie to cudowne uczucie móc patrzeć na dziecko z czystym sumieniem że jest ono chciane i kochane od pierwszych chwil , porozmawiajcie z kobietami które nie chciały urodzić a jednak się zdecydowały zapewne większość, jeśli nie każda ,powie wam że ani przez chwile nie żałują swojej decyzji i to że urodziły jest ich największym szczęściem i na koniec bo kończę dyskusje zanim mnie zaszczujecie

DZIECKO JEST DAREM !!!! i choć czasami nie od razu każda matka tak to odbiera przyjdzie kiedyś moment że to zrozumie :)

Zgadzam się w 100% z tym, że dziecko jest darem najcudowniejszym jaki może być, dla mnie mój syn jest największym szczęściem jakie w życiu mnie spotkało, był poczęty świadomie i był chciany od samego początku, pamiętam moment kiedy zobaczyłam te dwie cudowne kreski na teście.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:44:50

dyskusja miała dotyczyć tego czy naprawdę jestem w ciąży , czy może hormony mi buzują od tabletki, czy tabletka mogła zaszkodzić dziecku? no niestety zeszła na trochę inny tor, ale może powrócimy do setna sprawy? ;-)

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:54:58

a jaką tabletkę brałaś?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 23:27:36

Kobietki!
Poproszę Was o uszanowanie poglądów innych osób. Wiadomo, mówiąc w skrócie, że dla jednych życie to już zygota, dla innych zarodek a dla innych (w tym wielu lekarzy) zarodek "zagnieżdżony".
Ja też ciężko przyjmuję w tej kwestii poglądy inne niż moje i nie rozumiem do końca skąd się biorą, ale myślę, że niczego nie zmieni wywlekanie, wyśmiewanie ich tutaj.
To dla mnie żaden argument nazwać kogoś"Moherem" czy "Matką Teresą".Może ciekawiej byłoby zapytać dlaczego uważasz tak a nie inaczej i przedstawić swoje stanowisko? Moim zdaniem jedynie jakaś rzeczowa dyskusja ma szansę doprowadzić do zmiany zdania przez "drugą stronę".

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 23:40:06

brałam escapelle

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 23:49:09

A może zaszłaś w ciążę już po zażyciu tej tabletki? Bo miałaś jeszcze w kwietniu miesiączkę, tak?
Hormony ciążowe bywają też obecne w organizmie po stracie ciąży.
Tak czy siak ciężko nam chyba jakoś Ci pomóc, wszystko wyjaśni Ci zapewne lekarz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 23:49 przez kaplenz.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

22 maj 2011 - 00:34:53

nie wydaje mi się żebym zaszła po ale wybiorę się do lekarza i na pewno wszystkiego się dowiem i dam wam znać

ciąża i tabletka wczesnoporonna

22 maj 2011 - 01:25:25

Zacofanie jak cholera! To jak facet się masturbuje lub ma niekontrolowany wytrysk to też dzieci morduje? Bo skoro chodzi o zagęszczenie śluzu dzięki czemu plemnik nie może dotrzeć do jajeczka to o JAKICH DZIECIACH MY MÓWIMY!!!!!!!!!!!!!!!!!

<moderacja>
Regulamin forum:
pkt 6a : " Odpowiedzi w wątkach muszą skupiać się na temacie, opiniach przedstawianych w trakcie dyskusji, a nie ocenie osób wypowiadających zdanie przeciwne. Pamiętaj, że Forum zostało stworzone, aby sobie nawzajem pomagać i plotkować, a nie kłócić się, obrażać, czy też naśmiewać się z czyichś problemów (niewiedzy). Sposób, w jaki odpowiadasz na Forum jest w pewnym sensie wizytówką Twojej osoby. Nie zniszcz więc swojego dobrego wizerunku u innych osób."
pkt19f: "Nie umieszczaj na Forum treści, które łamią ogólnie przyjęte zasady etykiety oraz netykiety".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 14:14 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

22 maj 2011 - 06:37:39

Rzeczywiście dyskusja zeszła na inny tor ale tytuł wątku nie zbyt dokładnie odzwierciedla temat który chciał być poruszony i czytając " ciąża i tabletka wczesnoporonna " raczej większości skojarzy się od razu z zabiciem poczętego dziecka , zapewne nie każda czyta wszystkie posty więc po co od razu wyzywać od zacofania, a to że nie każda wie na czym polega działanie tzw. tabletek "po stosunku" też nie oznacza zacofania , bo czy każda wie np.jak działają tabletki np.Divascan? raczej nie i ktoś kto nie ma potrzeby tego wiedzieć poprostu się tym nie interesuje ale nie znaczy to że jest zacofany!!!
Więcej kultury i szacunku dla odmiennych poglądów by się przydało :)

ciąża i tabletka wczesnoporonna

22 maj 2011 - 07:36:25

Dziewczyny radzę się dokształcić. Kogoś wyzywacie od moherów a same macie mgliste pojęcie o sprawie. Margaretka 77 wiec co pisze a Wy nie mając merytorycznych argumentów bzdury wypisujecie. Jak ktoś nie ma tych "nowoczesnych" poglądów to już jest beee?? Tabletki anty regulują cykl? Większego dowcipu nie słyszałam!! Sprawdz co się stanie jak je przestaniesz brać!! Polecam inne źródła naukowe, typu książki, a nie internet.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

22 maj 2011 - 09:20:41

Cytat
Myszunia25
nie rozumiem jak można zażyć tabletkę " po" jesteś mężatką rozumiem że macie trudną sytuację finansową ale trzeba było się dobrze zabezpieczać a nie kombinować teraz jak już się stało wogóle nie rozumiem tych dziewczyn które zażywają te tabletki "po" niech robią wszystko z głową a nie zabijają potem niewinne dzieci !!!!!!!!! inne małżeństwa oddały by wszystko alby mieć dzieciątko !!! DZIEWCZYNY MYŚLCIE !!! każdy wie skąd się biorą dzieci !!!
Tabletka "po" nie jest tabletką poronną tylko blokuje plemnikowi dojście do zagnieżdżenia.Gdzie tu zabijanie dzieci!Ludzie,nie załamujcie mnie.A jak sperma znajdzie się na prześcieradle albo w prezerwatywie a wy ją potem wyrzucacie do śmieci to też dzieci zabijacie? Załamka!!!

<moderacja>
Regulamin forum:
pkt 6a : " Odpowiedzi w wątkach muszą skupiać się na temacie, opiniach przedstawianych w trakcie dyskusji, a nie ocenie osób wypowiadających zdanie przeciwne. Pamiętaj, że Forum zostało stworzone, aby sobie nawzajem pomagać i plotkować, a nie kłócić się, obrażać, czy też naśmiewać się z czyichś problemów (niewiedzy). Sposób, w jaki odpowiadasz na Forum jest w pewnym sensie wizytówką Twojej osoby. Nie zniszcz więc swojego dobrego wizerunku u innych osób."



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 14:17 przez moderator.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

22 maj 2011 - 10:19:19

Cytat
sandra1988
Dziewczyny radzę się dokształcić. Kogoś wyzywacie od moherów a same macie mgliste pojęcie o sprawie. Margaretka 77 wiec co pisze a Wy nie mając merytorycznych argumentów bzdury wypisujecie. Jak ktoś nie ma tych "nowoczesnych" poglądów to już jest beee?? Tabletki anty regulują cykl? Większego dowcipu nie słyszałam!! Sprawdz co się stanie jak je przestaniesz brać!! Polecam inne źródła naukowe, typu książki, a nie internet.

Ja to w ogóle dziwię się że lekarze przepisują tabletki anty dla regulacji cyklu.
Anty może i wyregulują sam okres na tyle że będzie regularny ale cykl? O czym tu mowa? Działanie anty polega na blokowaniu owulacji, oszukiwaniu organizmu. A jaki jest cykl bez owulacji? Taki cykl to nie cykl. To totalna porażka. Co druga kobieta po odstawieniu anty ma problemy z zajściem w ciąże bo ma zaburzenia owulacji I wszystko totalnie popie....ne .....

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

22 maj 2011 - 10:40:18

ja miałam zapisane tabletki anty po ciąży do regulacji miesiączki (nie cyklu także przepraszam za gafę),chodziło mi o to że nigdy nie miałam regularnej miesiączki co za tym idzie cyklu także, w każdym bądź razie nie chodzi mi tutaj o to żeby kogoś obrażać, ja rozumiem że każdy ma inne poglądy niektórzy żyją wg przysłowia "Bóg dał dziecko, da i na dziecko" i chyba nie ma w tym nic złego , mi to nie przeszkadza ale zauważyłam że tutaj czują się pokrzywdzone osoby które nie wzięłyby takiej tabletki ,a z drugiej strony same ciskają jako pierwsze ostre słowa typu "spójrz potem w twarz temu dziecku i powiedz że chciałaś je zabić ale się nie udało" hmm, no to już daje do myślenia, skoro tak prowokują te osoby to czego chcą w zamian grzecznego przytakiwania? nie no proszę was jeśli chcecie szacunku to miejcie go dla innych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

upadek w 5 miesiącu ciąży