Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

10 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

plamienia w 5 tyg ciąży

04 kwi 2011 - 00:01:27

Witajcie! jestem w 5 tyg ciązy. Od wtorku zaczęłam delikatnie plamić na brązowo. w czwartek byłam na wizycie kontrolnej, lekarz zrobił mi usg i niby wszystko ok. serduszka jeszcze nie było słychac, podobno za wczesnie. został mi przpisany lek duphaston 1x2. dziś brzudzenia prawie ustapiły. mam pytanie czy któraś z was była w podobnej sytuacji? chodzi mi o to czy rzeczywiście ustapiły i dzidziuś urodzil sie zdrowy. strasznie sie martwie i denerwuje czy wszystko bedzie dobrze, to moja pierwsza ciąża. nastepna wizyte mam w czwartek.

plamienia w 5 tyg ciąży

04 kwi 2011 - 01:06:54

Myślę że jak Ci lekarz powiedział że jest wszystko dobrze to się nie ma co martwić.Ja też miałam plamienia tylko że w 12 tyg i też miałam przepisany duphaston i mam zdrowego synka.Ja prawdopodobnie plamiłam z tego że miałam pobieraną cytologię w przychodni a chodziłam prywatnie i ten mój lekarz nie chciał mi zrobić cytologi bo powiedział że w ciąży się nie robi to poszłam do przychodni i tam pewnie pani za bardzo mnie naruszyła.Nie dość że miałam plamienia po tym to jeszcze źle mi wyszła cytologia i myślałam że umrę że strachu bo myślałam o najgorszym.Nie martw się bo możesz zaszkodzić dzidiowi ,wszystko będzie ok

plamienia w 5 tyg ciąży

04 kwi 2011 - 08:18:58

ja tez mialam lekkie plamienia na poczatku ciąży, zarodek sie jak to lekarze mowia zagniezdza, nie martw sie jesli masz takie lekkie plamienia na brazowo to jest w porzadku, ale obserwuj to i powiedz to swojemu lekarzowi, zycze powodzenia

plamienia w 5 tyg ciąży

04 kwi 2011 - 08:37:15

Ja miałam miesiaczke skąpą przez 3 pierwsze miesiace i nie wiedziałam ze jestem w ciazy a potem plamienia i brałam takze duphaston,luteine i na koniec takie malusienkie tabletki tylko nie pamietam nazwy i corka urodziała sie tydzien przed terminem ale jest ok.Wiec nie martw sie,wszystko bedzie ok.

plamienia w 5 tyg ciąży

04 kwi 2011 - 08:48:50

Witam,
tak jak dziewczyny pisza, miej to pod kontrola i jezeli cos sie nasili od razu zglaszaj sie do lekarza, ale ogolnie plamienia w czasie ciazy bardzo czesto sie zdarzaja, a to nie koniecznie wskazuje na jakas wade plodu. Ja mialam od poczatku ciazy( tez byla to moja pierwsza ciaza), zreszta rok temu wiec dobrze pamietam. Dostawalam skurczy macicy przy tym i rowniez mialam z poczatku luteine duphaston pozniej duspatin, pozniej isoptin i fenoterol(choc po tych lekach czulam sie fatalnie) maja urodzila sie cala i zdrowa choc urodzila sie, a bardziej musialam miec cesarke w 7 mce, ale maluszek byl caly czas pod kontrola, takze glowka do gory!! napewno bedzie oki, tylko czuwaj nad wszytskim, bo warto:), szczesliwego donoszenia ciazy:*

plamienia w 5 tyg ciąży

04 kwi 2011 - 09:26:30

WITAM ja rozniez miałąm plamienie raz było raz nie było i tak do 5 miesiaca a dzis coreczka jest zdrowa i piekna nie mart sie tylko zawsze poweidz o tym lekazowi :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

plamienia w 5 tyg ciąży

04 kwi 2011 - 09:47:54

Ponieważ czekamy na archiwum-nie łączę wątku, ale odsyłam do podobnego http://forum.szafka.pl/38/461658/plamienia-w-ciazy.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 09:49 przez kaplenz.

zweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

plamienia w 5 tyg ciąży

04 kwi 2011 - 10:28:42

ja plamiłam w pierwszej ciąży 3 miesiące i w drugiej 2 w obu łożysko odklejające się więc musiałam lezeć przez 3 pierwsze miesiące do tego duphaston 3 razy dziennie i w 14 tc założony szew i pierwszą donosiłam, a druga już 32 tydzień mam:) przed tem jeszcze 3 razy poroniłam a plamień nie było więc się nie przejmuj, bo to tylko pogorszy sytuacje, ale się oszczędzaj nie dźwigaj.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciekawy artykuł