Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Poród -ile trwał

26 kwi 2012 - 15:27:30

Ja doczytałam się w książeczce zdrowia mojej córki, że sam poród to trwał u mnie 5minut :D i bardzo możliwe bo jak już zawołali lekarza, żeby przyszedł bo zacznę przeć to ledwo co zdążył usiąść a mała już wyszła.Choć położne i tak kazał mi zwolnić :D.
A ogólnie to skurcze miałam od godziny 11.00, o 20.00 przyjęli mnie na porodówkę z 2cm rozwarciem, a o 4.25 urodziłam.
Ogólnie poród wspominam bardzo fajnie :),
Dość śmiesznie było bo nikt mi nie powiedział, że jak zaczną się bóle parte to będę miała odczucie jakby mi się kupę chciało, no i podczas tych bóli ja mówię do położnej, że muszę do łazienki za potrzebą, a ona "to rób tutaj pod siebie", a ja na swojego faceta się spojrzałam i mówię, "Ale jak tak tu?przy nim?Nie no ja chcę na sedes kupę tu się wstydzę ":D, położna mówi bym starała się zrobić "tą kupę" (nie powiedziała mi nadal, że tak na prawdę to tylko mi się zdaję i że to mala ta naciska główką), to ja zaczęłam "przeć" ale i jęczę przy tym trochę, i tu pytanie położnej "Jak robi Pani kupę w domu to też się tak wydziera?", a ja na to ,że nie ale efekty dźwiękowe rodem z filmów podczas porodu muszą być :D.

Poród -ile trwał

26 kwi 2012 - 15:33:13

cytrynowamamba popłakałam się ze smiechu :)

Poród -ile trwał

26 kwi 2012 - 16:03:06

mój poród trwał 45 minut rodziłam siłami natury bez znieczulenia dwie godziny po porodzie już sobie chodziłam :) :) :)

Poród -ile trwał

26 kwi 2012 - 16:08:07

Cytat
cytrynowamamba
Ja doczytałam się w książeczce zdrowia mojej córki, że sam poród to trwał u mnie 5minut :D i bardzo możliwe bo jak już zawołali lekarza, żeby przyszedł bo zacznę przeć to ledwo co zdążył usiąść a mała już wyszła.Choć położne i tak kazał mi zwolnić :D.
A ogólnie to skurcze miałam od godziny 11.00, o 20.00 przyjęli mnie na porodówkę z 2cm rozwarciem, a o 4.25 urodziłam.
Ogólnie poród wspominam bardzo fajnie :),
Dość śmiesznie było bo nikt mi nie powiedział, że jak zaczną się bóle parte to będę miała odczucie jakby mi się kupę chciało, no i podczas tych bóli ja mówię do położnej, że muszę do łazienki za potrzebą, a ona "to rób tutaj pod siebie", a ja na swojego faceta się spojrzałam i mówię, "Ale jak tak tu?przy nim?Nie no ja chcę na sedes kupę tu się wstydzę ":D, położna mówi bym starała się zrobić "tą kupę" (nie powiedziała mi nadal, że tak na prawdę to tylko mi się zdaję i że to mala ta naciska główką), to ja zaczęłam "przeć" ale i jęczę przy tym trochę, i tu pytanie położnej "Jak robi Pani kupę w domu to też się tak wydziera?", a ja na to ,że nie ale efekty dźwiękowe rodem z filmów podczas porodu muszą być :D.


hahahahha :D moja mama mówiła mi, że przy porodzie mojej starszej siostry zrobiła kupę :) tak nawet nieświadomie :)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Poród -ile trwał

26 kwi 2012 - 16:32:05

Moja ciotka zrobiła podczas porodu kupę na swoje dziecko :D

Poród -ile trwał

26 kwi 2012 - 16:40:36

Cytat
monibe
cytrynowamamba popłakałam się ze smiechu :)
ja też:)fajnie...

Poród -ile trwał

26 kwi 2012 - 21:42:31

No własnie jak to jest z ta kupą, bo ja tez miałam takie wrazenie, ze podczas parcia czułam parcie na "kupę" i do dzis nie wiem czy zrobiłam czy tylko mi sie tak zdawało ....

Poród -ile trwał

26 kwi 2012 - 21:51:11

he he nie na darmo przed porodem pytają czy lewatywki nie zrobić:P

Poród -ile trwał

26 kwi 2012 - 22:08:44

alez ja miałam lewatywkę :) i pomimo tego miałam takie wrazenie, myslalam ze lewatywka za slabo podziałała ... :/ ale teraz mam nadzieje ze tylko mi sie tak zdawało ....

Poród -ile trwał

27 kwi 2012 - 12:42:16

etam jak po lewatywce to pewnie tylko takie wrażenie miałaś:)...mi też się tak zdawało i co chwilę latałam siusiu niby,a tak naprawdę wcale mi się nie chciało-to było męczące:P co chwile skurcz w WC he he he:PPP

Poród -ile trwał

27 kwi 2012 - 14:20:57

35 minut ;) naturalnie

Poród -ile trwał

22 wrz 2012 - 22:04:18

od pierwszych skurczy 14 godzin , ale połowę przespałam na znieczuleniu :D, parcie może 20 minut



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 22:06 przez e3milka.

Poród -ile trwał

23 wrz 2012 - 16:06:00

Niektóre z was piszą,że rodziły po kilkanaście godzin?!?! Jak to naprawdę jest? Kilkanaście godzina na łóżku porodowym? Czy w sumie razem ze skórczami? Proszę nie straszcie mnie,za miesiąc czeka mnie to samo!!!!!!!!

Poród -ile trwał

23 wrz 2012 - 16:07:40

cesarka godzinę a 2 się śpiszyła na świat więc 4 skurcze i po wszystkim było;)

Poród -ile trwał

27 wrz 2012 - 09:08:39

wczoraj byłam na ktg i biedna kobiecina rodziła naturalnie nie wiem ile się męczyła ale krzyczała " o Jezu" "Ratunku" "Umieram" nie dziwie jej się bo zaczęła od momentu mojego ktg przeć więc po 20 min urodziła syna 4700!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża- bulgotki,przelewanie wody,kopniaki