Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mam pytanie po ilu dniach brzuszek wraca mniej więcej na swoje miejsce?

Chodzi ci chyba o brzuch po ciazy :D
A wiec moj byl w sumie odrazu ladny a nie jak niekotrych babek ze wygladaly jak by byly jeszcze w ciazy :)
A taki juz jak przed ciaza byl po okolo tyg .Ja nie mialam problemu z brzuchem

Sam z siebie to raczej nie szybko, a możliwe, że nawet nigdy :)

chciałam kupić trochę ubrań dla siebie po ciąży i właśnie nie wiem ile jeszcze będę po ciąży wyglądać jak w ciąży...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 15:22 przez paulinka89krakow.

Cytat
kamilak86
Sam z siebie to raczej nie szybko, a możliwe, że nawet nigdy :)

MI sam z siebie nic nie robilam ,nie cwiczylam tyle ze mialam diete matki karmoacej przez pierwszy miesiac:)czyli same delikatne jedzonko

W pierwszej ciąży brzuszek mi szybko wrócił do normy,także praktycznie od razu mogłam wbić się w jeansy.Natomiast teraz mam z tym kłopot bo minęły 2 miesiące a z brzucha flak.Niby w spodnie wchodzę ale oponke mam straszną,a w przychodni stałam zamiast usiąść bo bałam się,że spodnie mi się rozerwą.Mam dwa gorsety wyszczuplające ale to nic nie daje.

Tak naprawdę to sprawa indywidulana. Ja przytałam 20kg, więc pierwsze 2 miesiące po porodzie to chodziłam w dzinsowych ciążówkach, bo nie ma co ukrywać brzuszek był, a potem nie wiadomo kiedy i wszystko wróciło do normy i teraz chodzę w spodniach sprzed ciąży. A z kupowaniem ubrań raczej się wstrzymaj, bo z każdym tygodniem Twój brzuszek może się zmieniać:)

chcialas zapytac chyba po ilu tygodniach lub miesiacach;p

ja jestem 5 miesiecy po porodzie i jeszcze troszke brzuszka mi zostało

Wstrzymaj się jeszcze z kupowaniem ciuszków.Widzę po sobie,że jestem niewymiarowa.Jeżeli chodzi o spodnie to nogi i biodra to rozmiar 40 a talia rozmiar 42.Tak samo z bluzkami.Niby 40 a w talii za ciasne,42 rozmiar-w talii dobra a za szeroka w biuście.Strasznie mnie kusi,żeby pokupować sobie ciuszki na wiosnę ale widać że muszę jeszcze poczekać aż stanę się bardziej wymiarowa:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 16:32 przez mamapatryka.

Cytat
kamilak86
Sam z siebie to raczej nie szybko, a możliwe, że nawet nigdy :)

a to ciekawa ja po 2 miesiacach mialam normany brzuch a po 4 waze mniej niz przed ciaza
nic nie robie, jem slodycze , tyle ze karmie cyckiem

Ze szpitala wyszłam w dżinsach i płaszczu sprzed ciąży. Przytyłam 25 kg, ale ze szpitala wróciłam już 15 lżejsza ;)

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Na razie nie kupuj ciuchow, bo nie wiadomo ,jak to będzie z brzuszkiem.

Figura zmienia się etapami, poza tym nie chodzi jedynie o obwód w talii, również biust zmienia rozmiary (zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na karmienie naturalne).
Nasza figura i ciało zmienia się systematycznie przez 9 miesięcy, więc i po ciąży lepiej dla skóry i zdrowia, by te zmiany następowały płynnie i etapami, a nie nagle i skokowo. Również zapasy wody z tkanek organizm wydala przez dłuższy czas po porodzie.
To czy wbijesz się w spodnie sprzed ciąży w dniu wyjścia ze szpitala jest tylko połową sukcesu, prawdziwym sukcesem jest w 3 dobie po rozwiązaniu wygladac w tych spodniach doskonale (nawet celebrytkom to się nie udaje, więc po co sobie rwac włosy z głowy).

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

Po pierwszym synu trzy tygodnie po porodzie chodziłam w ubraniach z przed ciąży.
Dodam tylko że ja w ogóle wtedy nie miałam ubrań ciążowych,bo dopiero pod koniec 6 miesiąca zaczęło być widać ciążę(brzuszek),a w 8 urodziłam.Przytyłam 19kg.
A przy drugim synu przytyłam 20kg.I powiem szczerze że jeszcze mam mały balast ,mimo tego że już 3.5 roku minęło.Tylko tyle że to nieodpowiednia dieta,i nawyki żywieniowe z ciąży zostały na jakiś czas,karmiłam 14 m.i nikt mi nie wmówi że karmisz szybciej gubisz wagę.Guzik prawda.Dzieciaczek pije mleczko wyciąga z ciebie , ja chodziłam głodna i pojadałam.
Podczas karmienia przytyłam 5kg.
Teraz już zgubiłam,bo wróciłam do pracy.
Także z zakupem ubrań wstrzymaj się,na po ciąży:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bóle pod koniec ciąży