Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

11 minut temu

Sklep internetowy

55 minut temu

Biznes

59 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja też jestem po porodzie 5 mies i mam w pasie więcej niż miałam. Ale w ciągu 3 ostatnich mies zauważyłam że i tak dużo zszedł. Do 2 miesiąca był jak w 5 mies ciąży :) Teraz jem dużo mniej, bo nie karmię, nie odżywiam się tłusto i nie jem białego pieczywa. Mam nadzieje że dojdzie do swoich wymiarów za dwa mies.
Nie spiesz się z kupowaniem ubrań, będziesz miała dużo czasu i uważam, że lepiej poczekać z tym. Ja nie kupuję nic, chodzę w koszulkach do których się mieszczę i w spódniczkach. MAm 3 do których wejdę i jedne spodnie które kupiłam tylko. Czekam aż schudnę i wtedy wszystko będzie lepiej leżeć :)

Jestem prawie trzy tygodnie po porodzie. Brzuch spadł, wygląda prawie jak w okresie przed ciążą. Oczywiście nie do końca.
Jestem po cesarskim cięciu, więc jeszcze jakiś czas daję sobie spokój z wszelakimi ćwiczeniami.
Nie odchudzam się, jestem na diecie matki karmiącej. W ciąży przytyłam 15kg, schudłam już 7. Myślę, że za jakiś czas będę wyglądała już dokładnie tak jak przed ciążą, wręcz będę dążyć do tego, by wyglądać jeszcze lepiej.

Co do kupowania ciuchów, ja zaczęłam będąc w ciąży. Stwierdziłam, że jak będę miała kilka nowych fajnych ciuszków to zmobilizuje mnie do schudnięcia. ;)

Przy karmieniu piersią brzuch szybko znika (karmienie pomaga w szybszym kurczeniu się macicy). Dodatkowo szybko się wraca do swojej wagi dzięki intensywniejszym spacerom z wózkiem, ale nie leniwemu dreptaniu. Dodatkowo jak już się dojdzie do siebie po porodzie warto zacząć się gimnastykować żeby wzmocnić mięśnie kręgosłupa i brzucha, przy okazji działa odchudzająco :) W trzy miesiące po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży, a obawiałam się, że po porodzie już nigdy nie włożę swoich ulubionych dżinsów. Przytyłam w ciąży 12 kg.

Cytat
mamapatryka
W pierwszej ciąży brzuszek mi szybko wrócił do normy,także praktycznie od razu mogłam wbić się w jeansy.Natomiast teraz mam z tym kłopot bo minęły 2 miesiące a z brzucha flak.Niby w spodnie wchodzę ale oponke mam straszną,a w przychodni stałam zamiast usiąść bo bałam się,że spodnie mi się rozerwą.Mam dwa gorsety wyszczuplające ale to nic nie daje.


U mnie jest to samo. Ale w gorsecie nie mam siły chodzić. Może jak wiosna w końcu na dobre zawita to spacery pomogą :)

mój to chyba już nigdy nie wróci..............:))))))))))))))) ale co tam.mam śliczną córeczkę dla której warto było poświęcić figurę i nie tylko.....:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bóle pod koniec ciąży