Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

14 mar 2011 - 10:04:55

Hej dziewczyny.

Mam takie pytanie moze komus glupie moze nie , jak to roznie bywa na forach.

Czy znacie jakis sposob na zajcie w ciaze??

Jak to u Was bylo?? Planowane czy nie??

Czy rzeczywiscie to jest prawda ze jak sie chce to nie mozna zajsc ?? ze lepiej o tym nie myslec??

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

14 mar 2011 - 11:41:04

Coś jest w stwierdzeniu że jak się chce zajśc w ciąże to nie wychodzi, ja decyzję o drugim dziecku odwlekałam a teraz staram się już ponad pół roku i nic:( A jak juz się chce dziecka to nie da się nie myśleć...

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

14 mar 2011 - 11:53:13

hmm, też myślę, że coś w tym jest. Mam znajomą, która przez kilka lat się starała i ciągle nic. W końcu lekarz jej pwoiedział, że prawdopodobnie nie będzie mogła mieć dzieci. Najpierw się podłamała, potem się z tym pogodziła i co... teraz ma 3 dzieci:-) U mnie z kolei odwrotnie - zaszłam w nieplanowaną ciąże i okazało się, że właściwie to nie powinnam móc zajść w ciąże (przez moją chorobę tarczycy i jajników). Lekarz mnie trzy razy pytał, czy to nie była ciąża wspomagana - a ona nawet planowana nie była:-D Ale myślę, że gdybym się wcześniej o tych chorobach dowiedziała, to nerwy mogłyby tak wpłynąć, że mielibyśmy problemy...

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

14 mar 2011 - 12:15:13

Cytat
aguska8517
Hej dziewczyny.

Mam takie pytanie moze komus glupie moze nie , jak to roznie bywa na forach.

Czy znacie jakis sposob na zajcie w ciaze??

Jak to u Was bylo?? Planowane czy nie??

Czy rzeczywiscie to jest prawda ze jak sie chce to nie mozna zajsc ?? ze lepiej o tym nie myslec??



Ja nie mogłam zajść w ciążę 2 lata naturalnie,aż postanowiłam jechać z mężem na badania . ( nie pojechaliśmy bo zaszłam)Miałam blokadę ( bo bardzo chciałam mieć dziecko)

W styczniu zaczęłam ćwiczyć a6w i zaszłam w ciążę :):)
więc życzę pwoodzenia

PRZEDE WSZYSTKIM NIE MYŚL JAK SIĘ KOCHASZ ,ŻE DZIECKO MA BYĆ :)



u nas wyszło akurat na zgodę ( bo mieliśmy ciche dni) :):):):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 12:17 przez 25schatz.

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

14 mar 2011 - 12:37:19

Ja staram sie juz nie myslec ale w sumie wmawiam to troche sobie. Tak samo jak ja mialam duza ochote to dla mego S. troche bylo za wczesnie teraz ja troche olalam pomyslalam jak ma byc to bedzie to znow on ma taka ochote na dzidzie ze masakra. Na kazdym kroku tylko zle sie czuje to juz ze dziecko. Nie mowie ze sie nie ciesze z jego podejscia ale wlasnie chce miec i zeby to wyszlo tak niespodziewanie ze bede miala jakies objawy i mu powiem ta nowine ;)

A znow moja siostra planowala chlopca i wyszlo ;)

Wiec to chyba troche tez nie ma roli ze jak sie chce to nie ma ;/ nie mam pojecia jak z tym jest.

Poza tym jak sie idzie do ginka i sie mowi ze chce sie miec dziecko to oni tez jakos w tym pomagaja. Kiedys mi ginekolog powiedziala ze to dla niej radosc jak ktos do niej przychodzi i mowi ze chce miec dziecko i ona pomaga. ;)

Czytalam tez o testach owulacyjnych. Brala moze ktoras z Was?? ciekawo czy to pomaga;)

Cytat
25schatz
Cytat
aguska8517
Hej dziewczyny.


Ja nie mogłam zajść w ciążę 2 lata naturalnie,aż postanowiłam jechać z mężem na badania . ( nie pojechaliśmy bo zaszłam)Miałam blokadę ( bo bardzo chciałam mieć dziecko)

W styczniu zaczęłam ćwiczyć a6w i zaszłam w ciążę :):)
więc życzę pwoodzenia

PRZEDE WSZYSTKIM NIE MYŚL JAK SIĘ KOCHASZ ,ŻE DZIECKO MA BYĆ :)



u nas wyszło akurat na zgodę ( bo mieliśmy ciche dni) :):):):)

U mnie mialo byc na urodziny ;) ale chyba to juz po owulacji i pozniej dostalam przedwesny okres ;/ i zonk pozniej w lutym ale normalnie dostalam i teraz probujemy ;) oczywiscie staram sie nie myslec jak pisalam ;)

Czasem niektore takie malolaty czy niemyslace powaznie nie podchodzace do zycia maja bez problemu a te co chca to NIC.

CIEKAWO CO W TYM JEST ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 12:41 przez aguska8517.

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

14 mar 2011 - 12:40:02

Cytat
25schatz
W styczniu zaczęłam ćwiczyć a6w
o co chodzi???

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

14 mar 2011 - 13:40:55

mi wmawiali przez rok że za bardzo chcę i to jest wina braku ciąży.. ( wcześniejsza bez problemu ) a jednak okazało się że guzik prawda bo podłoże niestety było związane z chorobą... dopiero leczenie pozwoliło mi oczekiwać kolejnego dziecka

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

14 mar 2011 - 17:13:50

Ja od 3 miesięcy stosuje testy owulacyjne w moim przypadku pomogły bo chociaż dowiedziałam się że miałam cykle bezowulacyjne a teraz wiem kiedy jest ten najlepszy moment :)

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

14 mar 2011 - 18:15:18

Cytat
azet
Cytat
25schatz
W styczniu zaczęłam ćwiczyć a6w
o co chodzi???

Aerobiczna szóstka weidera - taki cykl ćwiczeń na brzuch.

No to niezły ubaw - ja też zaczęłam to ćwiczyć i dowiedziałam się, że jestem w ciąży X-D

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

27 mar 2011 - 09:54:21

Hej. nie wiem czy juz sie cieszyc ale jestem juz po dacie w ktorej powinnam dostac okres a go nie mam ;). Nie moge sie doczekac badan w ktorym lekarz mi to podwierdzi o czym mysle ;). Ten czas do daty okresu dluzyl sie jak nie wiem co ale jak juz teraz jestem po to ulga a zarazem i troche strach.

Po jakim czasie powinnam miec objawy jakies?? juz przed okresem czulam jakies dziwne objawy w srodku ale nie wiem moze to nie to.

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

27 mar 2011 - 11:38:31

Ja nie miałam żadnych objawów, nic nie czułam. Jedyne co, to ładnie wyglądałam i zmienił mi się biust - jeszcze nie bardzo urósł, ale zrobił się baaardzo okrąglutki i jędrniejszy. Ogólnie nie narzekam na biust, ale tak ładnego, jak w pierwszym trymestrze to nigdy nie miałam;-P

Recepta- Ciąża <<<......>>>>>

27 mar 2011 - 12:27:08

moją udaną receptą na zajscie w ciaze były tabletki Clostilbegyt koszt ok 4-5 zł za opakowanie i sa to na 2 cykle miesiaczkowe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dwa terminy porodu