Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 14:29:54

WITAM !!!

Jestem w 8 tyg ciąży i chciała bym sobie zafarbować włosy szamponem koloryzującym ale nie wiem czy mogę ??? z tąd to pytanie do was kochane. Z tego co słyszałam to farbą nie można ale szamponem koloryzującym na ten temat nic nie wiem. Bardzo proszę o jakieś info.

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 14:31:48

Jasne, że możesz- ja całą ciążę farbowałam (szamponem) :D

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 14:33:45

taki przesad zeby do 3 miesiaca nic nie robic;p ale szamponem jak najbardziej:)
keidys byl jakis program w tv i babka sie wypowiadala, ze nie ma zadnych dowodow na to, ze skladniki z farby szkodza dziecku, tak wiem, np amionak wdychamy itp, ale ile czasu? tylko przy nakladaniu w lazience to pare min i w malenkim stezeniu

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 14:34:34

ja farbowałam całą ciąże nic sie nie działo-tyle ze kolor nie taki jak chciałam wychodził:)

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 14:36:40

Kiedyś był taki głupi przesąd, że jak będziesz farbować włosy w ciąży to dziecko będzie rude :P

Generalnie to odradza się tylko farb z amoniakiem a poza tym to wszystko można ;)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 14:37:22

kurcze strasznie boje sie farbować włosy nawet i tym szamponem hehe wiem możecie stwierdzic że nie potrzebnie sie obawiam... Mam okropne już włosy ciąża mnie troszkę zaskoczyła dlatego że od paru miesięcy staralismy sie z męzem o dziecko i nic nie wychodziło aż tu nagle taka cudowna niespodzianka i potwierdzona już przez lekarza :) dlatego nie zdązyłam zafarbować wczesniej włosów.

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 14:46:15

Najlepiej skonsultuj się z lekarzem, on powinien rozwiać Twoje wątpliwości.

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 15:05:30

Ja tez farbowalam :)

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 15:11:53

He he jaki głupi przesąd,że niby rude dziecko.Ja farbowałam całą ciążę normalnie farbą z amoniakiem i to właśnie na rudo:)Tyle że faktycznie kolor nie zawsze taki jak powinien być,generalnie chodzi o to,żeby tego amoniaku nie wdychać w jakiś strasznych ilościach,ale ni popadajmy dziewczyny w paranoje farbowanie raz na jakiś czas nie zaszkodzi dziecku.

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 15:21:51

Ja farbuję w ciąży włosy na blond bo takowe posiadam ale kolor wychodzi nie taki :-)

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 15:57:58

Ja też i farbowałam i rozjaśniałam i wszystko było ok. Sam lekarz mi powiedział że w ciąży trzeba ładnie wyglądać i dbać o siebie :)))

farbowanie włosów w ciąży

04 mar 2011 - 16:07:40

Cytat
kejsi0782
Ja też i farbowałam i rozjaśniałam i wszystko było ok. Sam lekarz mi powiedział że w ciąży trzeba ładnie wyglądać i dbać o siebie :)))

Zgadzam się w 100%:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Majowe mamusie 2011