Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poród w londynie

14 lut 2011 - 12:34:57

mam pytanie czy któraś z pań rodziła w Londynie?
ja jadę tam nie długo i chce tam rodzic,ale jestem przerażona tym wszystkim, bariera językowa naj ważniejsze.
czy wie ktoś może jak to się tam od bywa poczytałam w internecie trochę o tym ale wiadomo z praktyki więcej się dowiem



będę wdzięczna za jakie kol-wiek informacje dziękuje ;)

poród w londynie

01 mar 2011 - 23:22:31

hej, ja będę rodzić w tunbridge wells hospital in pembury, ok 30 mil od londynu. wszyscy zachwalają angielskie szpitale, obsługa miła i nie robią problemów ani nie patrzą na ciebie krzywo jak nie znasz języka, ważne, żeby był ktoś kto go zna, ew. pytaj o polskiego lekarza. tym bardziej, że to będzie londyn, więc duże prawdopodobieństwo, że takowego spotkasz tam. po 1 wizycie na usg jestem pełna ochów i achów dla mojego szpitala, wręcz nie mogę doczekać się porodu :D

poród w londynie

02 mar 2011 - 00:48:05

Moja coreczka urodzila sie 10mc temu w Londynie, w szpitalu Royal London Hospital.
Jestem bardzo zadowolona. Jezeli masz jakies szczegolowe pytania pisz na pv, napewno odpowiem. W ktorej czesci Londynu bedziesz mieszkac? Jak juz tutaj bedziesz, napisz. Jesli bedziesz potrzebowala jakiejs rady czy pomocy postaram sie pomoc :)
Ktory to miesiac, jesli moge zapytac :)

poród w londynie

02 mar 2011 - 09:04:01

moja koleżanka jest w londynie i tam rodziła.Powiem jedno- jest zachwycona!! nie masz się czym martwić, a wręcz ciesz sie bo to co sie dzieje u nas przechodzi ludzie pojęcie!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Październikowe MAMUSIE 2011