Obecnie rozmawiamy o:

Monitoring domu

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane mamy za 2 tygodnie mam termin porodu i dylemat: nie wiem który wybrać szpital. w bydgoszczy są 3, do szubina też mam możliwość dojazdu. proszę o pomoc mamy które tam rodziły, by podzieliły się spostrzeżeniami. będę bardzo wdzięczna i spokojniejsza. pozdrawiam nikitaa

Wybierz oczywiście SZUBIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byle nie biziel w bydgoszczy bo tam uszkodzili mi małą i niestety zmarła

jeśli chodzi o Biziela to porodówka spoko - polecam, bardzo miła położna (Marzena), oddział dla noworodków masakra. Zero pomocy, zero zainteresowania, a wręcz przeciwnie - każde pytanie zbywane jest standardowym hasłem "no przecież jest pani matką - powinna pani wiedzieć!!!!!"

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

nie jestem z bydgoszczy ale spedzilam tam lata studiow a potem dodatkowe piec lat po studiach wiec moge powiedziec ze troche bydgoszcz znam , wlasnie tam urodzilam corke i jesli mozna powiedziec ze porod jest przyjemny to ja tak powiem ,ze moj byl przyjemny:) od 5 miesiaca ciązy mialam problemy zdrowotne i lezalam w szpitalu mam kamienie w pecherzyku z dzieckiem nikgdy nic sie nie dzialo wypisow ze szpitala mam 11 wiec znam juz dobrze ten szpital i szczerze powiem ze czulam sie tam jak w domu, fakt te polozne juz mnie znaly po pierwszym pobycie ale sa tak sympatyczne jak matki niektore!!!!!! chodzialm do zastepny ordynatora w tym szpitalu i mialam jak w niebie byc moze znasz pana doktor JAROSLAWA L!!!!! W dodatku poznalam tam lekarza ktory pochodzil z moich rodzinnych stron wiec jak on sie o tym dowiedzial to mialamsuper:)porod tez nie byl łatwy bo jezdzili ze mna na cesarke bo wody mi odeszly a toska nie chciala wyjsc :) ale trafilam na taka polozna ktora walczyla z tymi lekarzami zebym urodzila naturalnie i tak sie stalo wody odeszly mi o 5 rano a o 12 :14 toska juz byla ze mna ,w dodatku nic sie ze mna nie dzialo z mala tez i wyszlysmy na drugi dzien :) ten magiczny szpital dla mnie to miejski szpital nr 2 polecam polozna ania i 2 lekarzy jaroslawa L i michala M pozdrawiam i zycze powodzenia

Ja rodzilam w Miejskim, sam porod ok, opieka polozenej tez super.natomist juz po porodzie nikt sie nami nie interesowl, nie pomogl.

ja zastanawiam się nad szpitalem ''nr 2'' i szubinem. w 2 kusi mnie poród w wodzie i możliwość darmowego znieczulenia. w szubinie podoba mi się kameralność i domowa atmosfera. ciężko będzie wybrać, ale dziękuję za pomoc

w Bizielu też możesz wybrać poród w wodzie. Ale jak tylko wody Ci wcześniej odejdą ta opcja odpada. Mi tez proponowano szubin, ale ja to panikara jestem i miałam obawy czy o 15 przebiję się przez miasto i dojadę na czas do szpitala, czy przyjdzie mi urodzić w aucie :)

ja pierwszą córke urodziłam w "2" i powiem ci że super opieka połozne sa super ,lekarzy nie pamietam. natomist druga corke urodziłam w MSWiA i tez nie narzekałam opieka bardzo dobra ,wspaniałe połozne i wspaniali lekarze,bardzo miła jest połozna Alicja:)

SZPITAL NA KAPUSCISKACH DWÓJKA!

Rodziłam w 2.Moim lekarzem prowadzącym był wyżej wymieniony Jarosław L,sam poród przyjmował równie dobry lekarz dr.Spychalski + super połażna,którą było bardziej słychać niż kobiety rodzące;-).To był mój drugi poród ale czułam,ze jestem pod fachowa opieką i było spoko;-)
Polecam 2;-)

polecam biziela szpital odniowione sale 2osobowe, porodówki tez odnowione swietne polozne mila obsługa rodziłam tam i polecam i powiem ze maja aparature dla nowordkow co nie ktore szpitale nie maja jakby cos z dzieckiem sie dzialo z 2 dzieci przewoza wlasnie do biziela bo aparatury nie maja całej poczebnej dla wczesniakow itp

Cytat
matkapolka30
Rodziłam w 2.Moim lekarzem prowadzącym był wyżej wymieniony Jarosław L,sam poród przyjmował równie dobry lekarz dr.Spychalski + super połażna,którą było bardziej słychać niż kobiety rodzące;-).To był mój drugi poród ale czułam,ze jestem pod fachowa opieką i było spoko;-)
Polecam 2;-)

uwielbiam Dr Spychalskiego, jest przesympatyczny... 2 razy lezalam na patologii ciazy tam tez Polozne sa super, opieka w 2 jest NAJLEPSZA!!!

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

ja mialam rodzic w Bydgoszczy ale nie zdarzyłam i rodziłam w Świeciu N/W.....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poród w londynie