Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puszyste ciazoweczki :)

12 lut 2011 - 11:17:27

Jestem puszysta ciazoweczka :)
i prosze o wpisy mam ktore tak tak ja maja wiecej kilogramow a sa w ciazy.Jak radzicie sobie aby duzo nie przytyc? Czy w ogole jest jakis sposob?
teraz jestem w 17 tygodniu i 5 kg na plusie.Jeszcze troche i bedzie 100 :(
Chodze na basen,nie objadam sie a jednak kg nabieram.
Wpierwszej ciazy przytyłam 35 kg, zrzuciłam ,troche nabrałam...potem była 2 ciaza zagrozona i przytyłam 20,kiedy juz zaczełam gubic wage okazało sie ze jestem w ciazy wiec odchudzania koniec :)
Zazdroszce tym mamusiom ktore nie maja takich tendencji do tycia a po porodzie wygladaja jak by nie rodziły...
Czy znajde tu kobietki ktore tak jak ja walcza aby za duzo nie przytyc? :)
Pozdrawiam ciazoweczki!

Puszyste ciazoweczki :)

12 lut 2011 - 11:29:39

Ja też puszysta ciężaróweczka :).
W pierwszej ciąży przytyłam 14kg, jadłam co chciałam, ale w rozsądnej ilości nie za dwoje a dla dwojga:)
W tej też mam zamiar tyle przybrać, ale wszystko się okaże:) Przede wszystkim zdrowy rozsądek i umiar:)
Dopiero początek u mnie i spadłam 2kg. Ale z racji nocnych wy...

zweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Puszyste ciazoweczki :)

12 lut 2011 - 12:03:17

no to ja się dołaczę. Przed pierwszą ciążą ważyłam 58-60kg. w dniu porodu 88 :( zaraz po 13 spadło i waga staneła. Póżniej spadała,rosła,ale to chyba wina hormonów.Rok staraliśmy się o drugie i też zaczełam odchudzanie na całego a tu drugie się trafiło :) takze walcze żeby było mniej bo po pierwszej ciąży zostało. Jak narazie leci 23 tydzień i jakies 4-5kg do przodu.Strasznie się boję,żeby dużo nie przybyło mam ograniczony ruch-ciąża zagrozona,ale więcej dzieci nie mogę mieć więc póżniej będę walczyć zkg

Puszyste ciazoweczki :)

13 lut 2011 - 11:12:18

Cytat
annamagdziarz
no to ja się dołaczę. Przed pierwszą ciążą ważyłam 58-60kg. w dniu porodu 88 :( zaraz po 13 spadło i waga staneła. Póżniej spadała,rosła,ale to chyba wina hormonów.Rok staraliśmy się o drugie i też zaczełam odchudzanie na całego a tu drugie się trafiło :) takze walcze żeby było mniej bo po pierwszej ciąży zostało. Jak narazie leci 23 tydzień i jakies 4-5kg do przodu.Strasznie się boję,żeby dużo nie przybyło mam ograniczony ruch-ciąża zagrozona,ale więcej dzieci nie mogę mieć więc póżniej będę walczyć zkg
Najwazniejsze zebys duzo odpoczywała i szczesliwie urodziła a nadmiar kg gubic juz pozniej jak sie dzidzia urodzi.
Ja rowniez druga ciaze mialam zagrozona i rozwarcie w 28 tygodniu,lezałam i udało sie donosic:)
pod koniec normalnie wszytsko robiłam i urodziłam w terminie
Moja siostra w ciazy blizniaczej doszłą do 120 kg ale po porodzie jej od razu 23 spadło bo woda jej sie zatrzymała w organizmie

Puszyste ciazoweczki :)

13 lut 2011 - 11:37:12

hej. ja tez nie należałam do super lasek z przed ciąży nie byłam otyła bo wiecznie na dietach ale wazyłam w lecie 65 w zimie do 70 kg przy 170 wzrostu. obecnie ważę 101 kg i mam nadzieje ze bedzie ok jestem w
37 tc. jadłam normalnie i waga do góry ale od 30 tc przytyłam tylko 1 kg waga sie na 100 zatrzymała. w sumie rozmawiałam z kolezankami waga to kwestia budowy kobiety jej wzrostu wagi przed ciażą skłonnoscia do tycia czy tarczyca. wiadomo ze duza kobietka w sensie wzrost bedzie wazyła wiecej od tej co ma mniej wzostu wszystko razem sie składa na całość. moja kolezanka wazyła przed ciążą 60 kg przy wzroscie 178 w ciazy dobiła do 104 a teraz chuda znów jak patyk kwestia organizmu kobiety:)

Puszyste ciazoweczki :)

13 lut 2011 - 12:35:45

ja przed ciążą ważyłam 60 w ciązy przytyłam 37 czyli przy porodzie miłam wagę 97 kg , zaraz po porodzie dużo spadłam ponieważ miałam mnustwo wody w organiźmie dziś bez żadnych diet zostało mi jedynie 4 kg z tych 37 więc sukces i na pewno to zazleży od organizmu ale dodam jeszcze że mój mały urodził się z wagą 4 750 :)

Puszyste ciazoweczki :)

13 lut 2011 - 13:14:33

Ja do puszystych raczej nie należę (chociaż po ciąży zostało trochę dodatkowych kilogramów),ale moja bratowa jest obecnie w 7 miesiącu ciąży i waży ponad 100 kg :-)

Puszyste ciazoweczki :)

13 lut 2011 - 13:32:15

Ja przytyłam ok 12 kg ;) Bałam się że mi zostanie, ale po ciąży tak zaczęłam chudnąć że teraz ważę mniej niż kiedykolwiek chyba.. Przy małym dziecku czasami nawet nie ma czasu na jedzonko hehe

Puszyste ciazoweczki :)

13 lut 2011 - 13:51:47

Jestem mamusią dwójki dzieci, a trzecie w drodze ( 30 tydzień). W poprzednich ciążach przytyłam 12-13 kg ale do szczupłych nie należę. Teraz przed 3 ciążą ważyłam 84,5 kg a obecnie w 30 tyg. jest 89 kg , więc prawie 5 kg , myślę że do końca ciąży będzie ok 10/12 kg.
Nie jem za dwoch ale wlasnie dla dwoch, wiecej owocow, noo ale przy dwojce dzieci (corcia 7,5 r, synek 3,5 r.) jest co robić.
A wagą nie ma co się przejmować, ważne by dzieciątko było zdrowe. A waga po ciaży spadnie.

Puszyste ciazoweczki :)

21 lut 2011 - 11:14:22

Cytat
AnkaK30
Jestem mamusią dwójki dzieci, a trzecie w drodze ( 30 tydzień). W poprzednich ciążach przytyłam 12-13 kg ale do szczupłych nie należę. Teraz przed 3 ciążą ważyłam 84,5 kg a obecnie w 30 tyg. jest 89 kg , więc prawie 5 kg , myślę że do końca ciąży będzie ok 10/12 kg.
Nie jem za dwoch ale wlasnie dla dwoch, wiecej owocow, noo ale przy dwojce dzieci (corcia 7,5 r, synek 3,5 r.) jest co robić.
A wagą nie ma co się przejmować, ważne by dzieciątko było zdrowe. A waga po ciaży spadnie.
Zazdroszcze Ci ze tylko tylko 5 jestes na plusie
Ja juz jestem 5+ a dopiero połowa 19 tygodnia,najgorsze to to ze wcale sie nie objadam
chodze regularnie na basen,spacery z synem,wszystko robie w domu a wygladam jakbym przytyła 15 kg
Wielkie cyce,ramiona, normalnie ryczec MI sie chce.

Puszyste ciazoweczki :)

16 lip 2012 - 11:34:14

miałam tak samo jak ty z 73 na 110 z rozmiaru 38 na 44 teraz już 16 miesiecy po waga stoi na 87 i kiszka......nic nie daje mi dieta bo stramy sie o drugiego juniora....eh muszę sie pogodzic z oponą :/

Puszyste ciazoweczki :)

16 lip 2012 - 13:21:19

Witajcie, dołączam do rozmowy bo temat w sam raz dla mnie ;)

Ja obecnie jestem na etapie 35 tygodnia ciąży i na plusie mam niestety 16kg,a jak tu większość pisała- też do szczupłych osób nie należę ;/ ponieważ przed ciążą waga 72kg. chociaż wszyscy mi mówili , że na tyle nie wyglądam a ja jestem zdania, że nie waga świadczy o człowieku ;))))
też w ostatnim miesiącu nagromadziło mi się w organizmie mnóstwo wody, dlatego mam nadzieję, że szybko się tego pozbędę... na początku bardzo przeżywałam każdy kilogram, ale teraz zdałam sobie sprawę z tego, że ciężko było mi zajść w ciążę- pierwsza poroniona, druga dopiero po jakimś czasie starań- i wiem, że to mój dzidziuś jest najważniejszy a nie te kilogramy! uda się zgubić to super, nie to trudno, ale będę mieć przy sobie swoje małe szczęście ;) !!!

Puszyste ciazoweczki :)

16 lip 2012 - 13:30:20

Ojej, 40kg przytyc w ciąży to strasznie dużo... myślałam,że to w ogóle niemożliwe. Ja się w ciąży nie obżerałam, największą ochotę miałam na owoce i soki, nie przepadałam za tłustymi rzeczami. Owoce jadłam kilogramami, tak mi smakowały. 50 kg przed ciążą, w dniu porodu 64, czyli tylko 14 kg, ważyłam się kilka dni po porodzie i było już tylko 55, w ciągu 2 miesiecy bez cwiczeń, diety schudłam do 50 kg, potem schudłam do 48kg i długo tyle wazylam, a teraz znów 50kg, w końcu :) najważniejsze to nie obżerac się niezdrowymi rzeczami, jakimiś niepotrzebnymi ani Tobie, ani dziecku śmieciami. Jeśc tyle, ile sie potrzebuje, ale z głową,zdrowo.

Puszyste ciazoweczki :)

16 lip 2012 - 13:37:46

a robiła sobie badania na tarczycę? może to powoduje, że tak tyjesz? bo wiem, że ttarczyca może mieć spory związek z nadwagą bądź też niedowagą
ja się nie będę wypowiadać, bo problemów z wagą nigdy nie miałam, narazie jestem w 16 tygodniu ciąży i przytyłam 2kg
ale mam nadzieję, że wam się uda i szczęśliwie urodzići dużo nie przytyć, powodzenia!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie rodzić w bydgoszczy? a może szubin?