Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mdłości

31 sty 2011 - 10:04:43

Skoro zabezpieczenie zawiodło to już inna bajka. Ale skoro jesteś na tyle dorosła, żeby podjąć decyzje o współżyciu, to nie pisz, że jesteś dzieckiem, bo moim zdaniem taką decyzje podejmuję się będąc osobą emocjonalnie rozwiniętą (czyt, nie na poziomie dziecka).
Teraz musisz się pogodzić z zaistniałą sytuacją i ponieść jej wszelkie konsekwencje. Skoro mieszkasz z mamą, to powinnaś postarać się o poprawe relacji, bo twoje samopoczucie będzie napewno w dużej mierze od tego zależeć. Napewno łatwo nie będzie, trzeba schować dume do kieszeni i zrobić pierwszy krok.

Mdłości

31 sty 2011 - 10:17:43

nie przesadzaj,nie musisz isc na indyw.tok chyba ze bedziesz juz przed porodem bo nie wiem na kiedy ci wypada.Masz duzo szczescia,masz osobe ktora chce pomoc,masz mame ktora predzej czy pozniej pogodzi sie z tym.Dziewczyny dobrze piszaTY NIE JESTES DZIECKIEM ale bedziesz miec dziecko i je juz! masz.Zazdroszcze,ze masz kogos do pomocy,ja niestety nie moge liczyc na to aby na godz gdziekolwiek zostawic dzieciaka czy jak lezalam w ciazy i zdychalam nie mial mi kto odkurzyc czy zrobic zakupow,po porodzie od razu musiala jakos radzic,nie bylo latwo,ze zmeczenia padalam na pysk ale coz.....dziecko to taki skarb,niesamowity wiec gratulacje;)

Mdłości

31 sty 2011 - 10:24:32

no ale mowie wam, ze kazda dziewczyna idzie, poza tym jesli chcialabym wyprowadzic sie do chlopaka (mieszka 30 km od mojej szkoly) to byloby mi znacznie lepiej na indywidualnym.

Mdłości

31 sty 2011 - 10:35:32

ja miałam mdłosci w nocy rano popołudni i wieczorem o kazdej godzinie dania przez 3 miesiące,,, wiec to nic dziwnego,nie martw się

Mdłości

31 sty 2011 - 10:50:27

Po pierwsze GRATULUJE! Głowa do góry, bedzie dobrze, ciezko tak odrazo przyzwyczaic sie do mysli ze zostaniesz mamusia, ale ciesz sie ze bedziesz miala pomoc i chlopak Cie nie zostawil. Roznie w zyciu bywa. Ja mam dwoje dzieci, trzecie "nieplanowane" w drodze. Indywidualna nauka....hmm dopuki jestes w ciazy chyba nie potrzebna, a puźniej jak urodzisz to ew. nauka zaoczna (weekendy). A co do mdłości , ja je miałam do godź 11, ale najlepiej poradź sie lekarza , przepisze ci tabletki na mdlosci. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!!!

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Mdłości

31 sty 2011 - 11:30:56

Dziewczyno nei gadaj ze zalujesz:) jak urodzisz bedziesz zalowac ze tak mówiłas:))

sama urodziłam majac 18 lat (17 jak zaszłam) wsio sie ulozy zobaczyc strasznie to wyglada na poczatku ale pozniej wszystko samo sie układa:))

a i nie rezygnuj ze szkoly w tormalnym toku nie bierz indywidualnego nauczania:)) chodz normalnie jak twoi rowniesnicy jezeli tesciowa dzieciatkiem sie zajmie:) nie bedziesz zalowala:))

Mdłości

31 sty 2011 - 11:48:59

moja mama urodziła mojego brata mając 17 lat, kilka lat poźniej mnie (ale ja już byłam planowana ;] hehe ) i nie żałuje ani ona ani mój tata:) wybudowali dom a przede wszystkim Kochają się nadal. Ja mam już skończone 20 lat i bardzo bym chciała dzidziusia.... jak zobaczysz swoje Maleństwo to żale miną, wszystko się ułoży:) a tak poza tym moja przyjaciółka urodziła mając 17 lat i na początku bała się jak nie wiem, a teraz jej córcia ma już 2,5 roku i obie mają się dobrze:) najgorsze jest tylko to ze sama wychowuje dziecko ale radzi sobie, studiuje :) wszystko da się pogodzić:) powodzenia i dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa a mało nerwów:)

Mdłości

01 mar 2011 - 22:46:25

ja miewam mdłości zależnie keidy coś zjem.

Mdłości

01 mar 2011 - 23:26:52

Cytat
pipiruga
Cytat
mara506123
szczerze mówiąc ja już nie wytrzymuje, od tygodnia praktycznie nie śpię i jeszcze muszę chodzić do szkoły.. tak to jest kiedy dzieci rodzą dzieci.. strasznie tego żałuje
nie żałuj ;) to jest skarb ! jak zobaczysz maleństwo to bedziesz płakać ze szczęścia ;*
Święta prawda!Dziecko to jest największy skarb od losu!!!

Mdłości

21 mar 2011 - 19:38:55

Oj nie przesadzaj... Ja urodziłam Antosia jak miałam 17 lat i 4 miesiące Antek począł się :) w lutym więc przez cały kwiecień, maj i czerwiec wymiotoałam... Dojeżdżałam do szkoły autobusem około 40 minut, więc żeby nie wymiotować całą drogę musiałam mieć paczkę cukierków owocowych i jeść jednego za drugim... Gdy tylko wysiadłam szybko do łazienki PKS i wymiotowanie,gdy doszłam do skoły drugi raz, i później co każdą przerwę do jakiejś 11 rano... ciężka sprawa, najgorzej było jak czasem coś się przyspieszało i musiałam wychodzić w środku zajęć.... Po jakiś dwóch tygodniach lekarz przepisał mi tabletki przeciwymiotne, które owszem skutkowały ale na lekcjach mnie nie było, po prostu głowa mi opadała i spałam... Odstawiłam je na trzeci dzień. Już wolałam wymiotować... Trzy miesiące ale dzięki nim wiem że jestem silna i ze dam sobie rade w każdej sytuacji, zwłaszcza teraz gdy Antoś ma 2,5 rocku i nie zawszę jest aniołkiem... na Twoim miejscu cieszyłabym się że mam mdłości wieczorem, bo wtedy można nawet iść do learza po takie tabletki i gwarantuje Ci że na pewno spać po nich będziesz... też jedynego czego się boje z drugą ciążą to wymiotów (studia) ale to tylko dwa dni w tygodniu więc liczę że będzie łatwiej a córeczkę planuje namarzec - wrzesień 2012 :) mimo 19 lat

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Mdłości

21 mar 2011 - 19:58:13

a kto ci da moja droga indywidualne nauczanie? czy ty sobie zdajesz sprawę jak trudno je zdobyć? twoja ciąża nie jest zagrożona więc zapomnij o nim, ja dostałam indywidualne nauczanie po wypadku samochodowym jak przez miesiąc leżałam przykuta do łóżka w szpitalu oraz kolejne 3 miesiące na łóżku w domu, a zdobyć je było cholernie trudno


co do ciąży ja zaszłam w maturalnej klasie w piątek szłam do szkoły a wtorek rodziłam, fakt to był kwiecień także tylko tydzień straciłam, wez że z siebie kaleki nie rób ja do 39 tygodnia zapierniczałam do szkoły i to autobusem, dziś moja cóka ma dwa lata a ja jestem na drugim roku studiów

Mdłości

21 mar 2011 - 20:02:45

Ja mialam pierwsze skurcze na lekcji fizyki :) Nigdy tego nie zapomnę :)

Mdłości

21 mar 2011 - 20:04:58

Cytat
mara506123
szczerze mówiąc ja już nie wytrzymuje, od tygodnia praktycznie nie śpię i jeszcze muszę chodzić do szkoły.. tak to jest kiedy dzieci rodzą dzieci.. strasznie tego żałuje

Wlasnie takie trach bach i maja i zaluja a jak ktos chce to nie ma ;(

Mdłości

21 mar 2011 - 20:07:24

Cytat
Bubileczek
a kto ci da moja droga indywidualne nauczanie? czy ty sobie zdajesz sprawę jak trudno je zdobyć? twoja ciąża nie jest zagrożona więc zapomnij o nim, ja dostałam indywidualne nauczanie po wypadku samochodowym jak przez miesiąc leżałam przykuta do łóżka w szpitalu oraz kolejne 3 miesiące na łóżku w domu, a zdobyć je było cholernie trudno


co do ciąży ja zaszłam w maturalnej klasie w piątek szłam do szkoły a wtorek rodziłam, fakt to był kwiecień także tylko tydzień straciłam, wez że z siebie kaleki nie rób ja do 39 tygodnia zapierniczałam do szkoły i to autobusem, dziś moja cóka ma dwa lata a ja jestem na drugim roku studiów

no i gitara :) to mi się podoba :) i pomyśl co Ty byś robiła przez ten czas, który został Ci do porodu? Zanudziłabys się w domu na śmierć! Maszeruj do szkoły jak Ci Bozia zdrowie dała a nie.

Mdłości

21 mar 2011 - 22:04:40

Halo,
moje gratulacje:)
to tak... rodzice najczesciej emocjonalnie do wszystkiego podchodza, martwia sie jak sobie poradzisz, z czego utrzymasz maluszka... z tad tez moze mama w jakis sposob byc obrazona, ale hmhm jestem pewna ze jej to minie:) Ze oswoi sie ze bedzie miala wnuka lub wnuczke. Poki co szukaj wsparcia w swojej drugiej polowce i mamie chlopaka:) jezeli chodzi o mdlosci ja mialam praktycznie 6 mce je;/ takze na ten temat sie nawet juz nie chce wypowiadac ale bardzo dokuczaly. Jezeli chodzi o indywidualny tok nauczania moim zdaniem to niepotrzebne ja studiowalam 2 kierunki 1 dziennie, 2 zaocznie w sumie 7 dni w tyg. dalam rady, w tym na uczelnie musialam dojezdzac 26km na druga w week 110km, a z punktu widzenia czasu ciesze sie ze nie przerwalam studii itp gdyz dawalo i to tez w jakis sposob sile pewnosc siebie... no i przy okazji obronilam mgr,
takze Tobie zycze powodzenia i glowa do gory

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sierpniowe Mamusie 2011 ;)