Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mdłości

31 sty 2011 - 08:09:54

Cześć, chciałam się zapytać czy możliwe jest, że mdłości w ciąży są od około 22 do tak mniej więcej w 2 nocy, a nie rano?

Dziękuje bardzo za odpowiedzi, po prostu nie mam kogo spytać .

Mdłości

31 sty 2011 - 08:16:54

Ja nie miałam w nocy, pierwsze 3 m-ce ciąży prawie całe przespałam... W nocy nic nie było w stanie mnie obudzić. Owszem w wciągu dnia tak do poludnia mnie męczyły mdłości ale ani razu nie wymiotowałam. W którym tc jesteś?

Mdłości

31 sty 2011 - 08:29:06

Ehh.. mam 18 lat (tzn za miesiąc będę mieć) o ciąży dowiedziałam się przez test, poszłam do lekarza, on potwierdził, jest to 2 miesiąc. Pogadałabym z matką, ale na nią obecnie nie mam co liczyć i w ogóle jej się nie dziwie:(

Mdłości

31 sty 2011 - 08:37:01

Mdłości nie muszą być rano. Wieczorem, albo w nocy też są zupełnie normalne.

Mdłości

31 sty 2011 - 08:40:09

szczerze mówiąc ja już nie wytrzymuje, od tygodnia praktycznie nie śpię i jeszcze muszę chodzić do szkoły.. tak to jest kiedy dzieci rodzą dzieci.. strasznie tego żałuje

Mdłości

31 sty 2011 - 09:02:07

teraz już chyba za późno na żale, musisz dbać o siebie i przede wszystkim o maleństwo. Napewno wszystko się ułoży, a jak tylko spojrzysz na swoje maleństwo, wszelkie żale odejdą. powodzenia.

Mdłości

31 sty 2011 - 09:14:15

nie gadaj głupot ze dzieci rodza dzieci.jestes pełnoletnia wiec dzieckiem nie jestes...jak jestes w ciazy to mówisz ze jestes dzieckiem, a jak szłas do łóżka to co dorosła byłas??
ja w ciaze zaszłam majac 18 lat i 3 mies, nie była to wpadka.staralismy sie 4 mies...
urodzilam 2 dni przed 19 urodzinami i nie załowałam ani przez moment.
urodzisz i wychowasz, teraz sie nie użalaj nad soba tylko wez sie w garsc.

moja córka ma obecnie 2.5 roku, a my planujemy druga dzidzie:)

Mdłości

31 sty 2011 - 09:15:06

moja przyjaciolka zaszla w ciaze w wieku 18 i to planowana,ze wszystkim dala sobie rade,ze szkola itd i po 2 latach miala juz dwojeczke,planowana!ja zdecydowalam sie dosc pozno,ja zmagalam sie z kolkami a moja przyjaciolka ma dzieci pocieszycielki bo sa juz duze i moze z nimi pogadac hehe;),wszystko ma swoje plusy i minusy,pogadal z mama mimo wszystko.
co do mdlosci to moga byc o kazdej porze,ja do 5 mies zygalam dzien i noc,nie przespalam 4 godz jednym ciagiem,masakra

Mdłości

31 sty 2011 - 09:16:00

Cytat
mara506123
szczerze mówiąc ja już nie wytrzymuje, od tygodnia praktycznie nie śpię i jeszcze muszę chodzić do szkoły.. tak to jest kiedy dzieci rodzą dzieci.. strasznie tego żałuje
nie żałuj ;) to jest skarb ! jak zobaczysz maleństwo to bedziesz płakać ze szczęścia ;*

Mdłości

31 sty 2011 - 09:16:01

na mdłości pomagają słone krakersy i coca cola:)

Mdłości

31 sty 2011 - 09:27:27

nie użalam się tylko matka mi żyć nie daje. w sumie najlepsze jest to, że mimo wszystko skończę normalnie szkołę bo mama mojego chłopaka już powiedziała ze będzie się maleństwem opiekować kiedy ja będę w szkole. i właśnie zastanawiam się czy nie przejść na indywidualne nauczanie.

Mdłości

31 sty 2011 - 09:28:05

Cytat
mara506123
Cześć, chciałam się zapytać czy możliwe jest, że mdłości w ciąży są od około 22 do tak mniej więcej w 2 nocy, a nie rano?

Dziękuje bardzo za odpowiedzi, po prostu nie mam kogo spytać .

Nie pocieszę - ja miałam 24 h na dobę i w pewnym momencie nie miałam już czym wymiotować, więc została mi krew ;) [ale to przypadek "hard-korowy"]. Mi pomogły napary z majeranku (1 lyżka zalana wrzątkiem na 10 minut i popijana prze parę godzin) i jeśli się czegoś boję przed zajściem w drugą ciążę, to tylko tych mdłości, bo nic nie mogłam jeść, wszystko mi śmierdziało i na nic i na nikogo nie mogłam patrzeć, a całe 3 pierwsze miesiące kursowałam tylko i wyłącznie na trasie WC<->łóżko, do tego stopnia, że na włąsną prośbę zwolniłam się z pracy i sporo schudłam.

Cytat
mara506123
Ehh.. mam 18 lat (tzn za miesiąc będę mieć) o ciąży dowiedziałam się przez test, poszłam do lekarza, on potwierdził, jest to 2 miesiąc. Pogadałabym z matką, ale na nią obecnie nie mam co liczyć i w ogóle jej się nie dziwie:(


P.S.: piszesz, że druga babcia chce pomóc - może z nią porozmawiaj, w trudnych chwilach zawsze dobrze się kogoś poradzić, a przynajmniej wiedzieć, że jest ktoś, kto mógłby wysłuchać... albo ktoś w twojej okolicy, kto ma dziecko i jest godny zaufania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 09:47 przez moderator.

Mdłości

31 sty 2011 - 09:42:46

Cytat
mara506123
nie użalam się tylko matka mi żyć nie daje. w sumie najlepsze jest to, że mimo wszystko skończę normalnie szkołę bo mama mojego chłopaka już powiedziała ze będzie się maleństwem opiekować kiedy ja będę w szkole. i właśnie zastanawiam się czy nie przejść na indywidualne nauczanie.
Kochana, nie przesadzasz?? Indywidualne nauczanie?? Zdecydowana większość z użytkowniczek zapierniczała normalnie po 8 godzin dziennie będąc w ciąży, nawet do połowy 8 miesiąca.
Nawarzyłaś piwa, to je teraz wypij i nie użalaj się nad sobą. Naprawde słabo mi się robi jak widze takie przypadki jak Ty. Zamiast wziąść się w graść, to użalasz się nad sobą. Mama jest na Ciebie wciekła- ma powód, w końcu sama napisałaś, że dziecko będzie miało dziecko.
Nie masz 14 lat, wiesz chyba co to zabezpieczenie?? Trzeba było myśleć o tym wcześniej. A nie później żałować. Tak to jest jak nie myśli się głową tylko inną częścią ciała!
Kiepsko się czujesz, oświece Cię, później niekoniecznie będzie lepiej!!
Nastetępnym razem pomyślisz kilka razy zanim wskoczysz do łóżka z facetem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

Mdłości

31 sty 2011 - 09:52:05

Ja rozumiem, że temat może budzić emocje, ale nie obrażajmy założycielki wątku. Pytała o mdłości.
Nie denerwujmy młodej Mamusi, bo to nie wyjdzie ani jej ani dziecku na dobre.

Mdłości

31 sty 2011 - 09:52:51

no ale u mnie w szkole wszystkie dziewczyny które są w ciąży maja indywidualne i mi po prostu wychowawca to proponuje od marca, czyli 4 miesiąca.
a co do zabezpieczenia to mieliśmy tylko to zawiodło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 09:56 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sierpniowe Mamusie 2011 ;)