Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

free spin za rejestracje

19 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LIPCÓWECZKI 2011r

10 mar 2011 - 13:19:48

dzięki za instrukcję :-)

LIPCÓWECZKI 2011r

10 mar 2011 - 13:23:51

zmykam dziewczęta na uczelnię, dobrze, że już jedną obronę mam za sobą, została jeszcze jedna-w czerwcu :-) a że ostatnio mnie męczyło przziębienie to trochę odpuściłam-teraz muszę nadrobić... Strasznie mnie denerwuje , że na zajęcia przychodzą osoby nawet z gorączką, pomijam fakt nie dbania o własne zdrowie, ale to brak szacunku dla zdrowia innych... Przecież od jednej nieobecności świat się nie zawali...
napiszcie czy robicie zakupy dla maleństw i co już macie :-)
ja mam wózek, wilkinowe łóżeczko na kółkach, butelkę , i kilka ciuszków :-)

LIPCÓWECZKI 2011r

10 mar 2011 - 14:13:44

Moje zakupowe szaleństwo skupia się jak na razie wyłącznie na typowo dziewczęcych ubrankach :) Jak pisalam już wcześniej - nie mogę się opanować :)
Takie rzeczy jak spioszki, kaftaniki itp mam po Kubusiu więc tego nie kupuję. Po synku mam też wózek, nosidełko, rożek, kocyki, butelki (tylko nowe smoczki muszę do nich dokupić) i wiele innych przydatnych przedmiotów, które zostawiłam sobie po Kubusiu. Z większych zakupów to jedynie łóżeczko musimy dokupić no i kilka pieluszek tetrowych i flanelowych, ale z tym wstrzymuje się przynajmniej do maja. Dziś rozmawiałam z moja położną i "zaklepałam" ja sobie do porodu. Wolałam zadzwonić i uprzedzić ja wcześnie bo lipiec to taki miesiąc urlopowy, więc chciałam by wiedziała wcześniej że będę jej potrzebować :) A Wy myślicie już o tym czy będziecie rodzić z położną czy z meżem ?

LIPCÓWECZKI 2011r

10 mar 2011 - 14:28:04

ja nie mam położnej...

LIPCÓWECZKI 2011r

10 mar 2011 - 14:52:38

Witam, ja mam termin na 17 lipca. Wczoraj moja córeczka mnie pierwszy raz kopnęła, a potem chyba miała czkawkę:) Denerwuję się wszystkim, najprawdopodobniej będę miała cesarkę, gdyż od lat choruję na cukrzycę. Jestem obecnie na pompie insulinowej. Ale już sama nie wiem jak lepiej byłoby rodzić...Moja córeczka będzie miała na imię Inka. Szał ciuszków już mnie opanował, chociaż mam mnóstwo od znajomych w idealnym stanie, to nie mogę się opanować przed kupowaniem. Połowy pewnie nie założy:)

LIPCÓWECZKI 2011r

10 mar 2011 - 21:31:28

cały dzien się próbowałam dodzwonić do okulisty, niestety bez skutku :-(
myślałayście o szkole rodzenia?

LIPCÓWECZKI 2011r

11 mar 2011 - 21:33:13

Ja w pierwszej ciąży nie korzystałam ze szkoły rodzenia, teraz też nie planuję.

LIPCÓWECZKI 2011r

12 mar 2011 - 20:24:30

ja zapytam we wtorek na kontrolnej wizycie moją lekarke czy i gdzie coś takiego u nas sie odbywa , z internetu wiem o jednej, ale niestety zajęcia ie pokrywaja z moimi zajęciami na studiach podyplomowych więc nic z tego

LIPCÓWECZKI 2011r

17 mar 2011 - 09:20:18

Co tam u Was Lipcóweczki ?? Jak samopoczucie ? Ja ide dziś na 18 -tą na wizytę. Już się nie mogę doczekać :) Strasznie jestem ciekawa ile już waży moja Myszka :) Samopoczucie u mnie dobre, ostatnio rozpiera mnie energia i mam ogromny zapał do sprzatania, układania itd. - to się chyba nazywa syndrom wicia gniazda :D Maluszek kopie coraz mocniej i już fajnie można obserwować jak brzuch faluje :) Moja waga wciąż idzie w góre. W pierwszej ciąży przytyłam 18 kg i coś czuję że i w tej będzie podobnie :( ale co tam, najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy a zrzucaniem wagi zajmę się po porodzie ;)

LIPCÓWECZKI 2011r

17 mar 2011 - 11:45:53

Ja jestem w połowie 23 tygodnia a brzuszek mam jeszcze malutki...no ale dzidzia ponoć waży prawidłowo. chciałabym aby już był większy:)

LIPCÓWECZKI 2011r

17 mar 2011 - 20:00:33

Ja już po wizycie :D Moja Majeczka ma już 700g :) Następna wizyta za miesiąc ..

LIPCÓWECZKI 2011r

17 mar 2011 - 20:39:03

Hej mamuśki. U mnie samopoczucie tez ok, czuje juz pierwsze ruchy synka, wieczorami jest bardziej aktywny niz w dzień. Mąż wybrał imię Dawid i tak juz mówimy do brzuszka. Jestem w 24 tygodniu i waze 78,5 kg poki co przytyłam 7 kg. Za tydzień mam badania: mocz, krew i krzywa cukrzycowa. co do zakupów to kupiłam pare ciuszków, łożeczko i nosidełko. Wózek biore od brata po jego córci, kolor jest szaro-seledynowy wiec do chlopa tez pasuje.

LIPCÓWECZKI 2011r

20 mar 2011 - 09:55:06

hej dziewczyny :) Cieszę się, że wasze maleństwa mają się dobrze:) Mój synuś też już kopie dosyć mocno, brzuszek faluje...bajka:) Jesteśmy teraz w 23 tygodniu:)

LIPCÓWECZKI 2011r

20 mar 2011 - 11:19:07

Witam:) Ja mam termin na 29 lipec:) Bedzie chłopak w 100%. Pozdrawiam

LIPCÓWECZKI 2011r

21 mar 2011 - 08:47:10

hej lipcoweczki czemu nic nie piszecie od naszej ostatniej wymiany zdań moneli sporo czasy jak się czujecie
teraz kompletujecie już wyprawek???????????????????????????

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Majowe mamusie 2011