Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

42 minut temu

sprawdzony stomatolog

46 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Miesiączka po porodzie

04 gru 2010 - 12:55:41

jak tak czytam Wasze wypowiedzi to aż zazdroszczę tylu miesięcy bez miesiączki, ja nie karmiłam synka piersią, po porodzie krwawienie miałam przez pierwsze 4tyg, po miesiącu od końca tego krwawienia zaczęła się już regularna miesiączka...

Miesiączka po porodzie

04 gru 2010 - 13:05:01

Ja dostałam @ 10 miesięcy po porodzie ...a karmiłam piersią 9 miesięcy :)

Miesiączka po porodzie

04 gru 2010 - 13:11:57

6 tygodni po porodzie

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Miesiączka po porodzie

09 gru 2010 - 21:44:22

Ja po ostatnim porodzie dostałam okres po dwóch miesiącach chociaż karmiłam tylko piersią a potem miałam prawie trzy miesiące przerwy i dopiero wtedy zaczęłam mieć regularnie , dodam że teraz okres trwa u mnie dłużej i jest obfitszy niż przed porodem :(

Miesiączka po porodzie

09 gru 2010 - 21:55:50

ja karmię piersią cały czas (córka ma 11 miesięcy) a miesiączkę dostałam 8 miesięcy po porodzie
każdy organizm jest inny i u każdej kobiety inaczej to wygląda
chociaż czytałam kiedyś że jeśli karmi się tylko i wyłącznie piersią to termin pierwszej miesiączki może się wydłużyc
ale jak widać z odpowiedzi innych mam może a nie musi :)

Miesiączka po porodzie

09 gru 2010 - 22:30:32

Ja karmiłam miesiąc i za dwa tygodnie od skończenia karmienia dostałam @

Miesiączka po porodzie

09 gru 2010 - 22:32:39

Ja dostałam 4 miesiące po porodzie, nie karmiłam piersią.

Miesiączka po porodzie

09 gru 2010 - 22:50:58

po 4 miesiacach, ale karmiłam już nie tak intensywnie, pewnie dlatego, wciąz karmię piersią, ale dokarmiam butlą i teraz w 5 miesiącu powoli wprowadzam pierwsze owoce, na razie do mleczka

Miesiączka po porodzie

09 gru 2010 - 23:12:18

Ja 5-ty miesiąc karmię piersią moją córeczkę i właśnie dostałam okres! Synka karmiłam do 13 miesiąca a okres dostałam po 6 miesiącu! Wydaje mi się że nie ma reguły, ale kobiety które karmią piersią mogą dostać okres nawet po 2 latach i to jest normalne!

Miesiączka po porodzie

09 gru 2010 - 23:22:59

Moja córka lada dzień skończy 13 miesięcy a ja nadal nie dostałam pierwszej miesiączki co mnie ani trochę nie martwi bo jakoś się nie stęskniłam... :) Nadal karmię piersią. Co prawda wróciłam właśnie do pracy więc teraz mam wielogodzinną przerwę w karmieniu za to córka nadrabia w nocy ;)

zweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Miesiączka po porodzie

09 gru 2010 - 23:59:46

ja karmiłam 18 miesięcy małego piersią a pierwszą miesiączkę dostałam 11 miesięcy po porodzie:)

Miesiączka po porodzie

10 gru 2010 - 00:28:35

a ja nadal nie mam,a moja mała ma już 18 miesięcy,cały czas karmię piersią.
dodam,że wszystko jest ok,niedawno byłam u ginekologa i mam bardzo dobre wyniki wszystkich badań.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 00:30 przez wiola1604.

Miesiączka po porodzie

10 gru 2010 - 08:00:09

Nasz organizm różnie reaguje ja karmiłam piersią 3 dzieci a mam czwórkę. Pierwszą córcie ściągałam pokarm i nie miałam możliwości karmienia bo miała wadę serca i jeżdziła z jednego miasta do drugiego na kardiologie. Syna karmiłam 2,5 roku bez przerwy nawet w nocy co 2 godz. -dostałam miesiączkę jak miał 1,5 roku. Potem córcie karmiłam 6mieś ale nie tak często bo był już odstęp 4-5godz w nocy-miesiączkę dostałam jak skończyła 4mieś. teraz po 5 latach urodziłam synka i karmię go nadal dokarmiając i miesiączka pojawiła się jak skończył 3mieś. z początku w jednym miesiącu 2miesiączki odstęp 2 tyg potem się unormowało. Z mojego doświadczenia wyszło że jak karmiłam co 2 godz lub 3godz syna nawet w nocy dłużej nie miałam miesiączki i nie planowałam dziecka następnego lecz dziwnym trafem zaraz jak tylko skończyłam karmić zaszłam w ciążę taki wybryk natury. Wtedy planowaną miałam operacje i nie miałam możliwości zajścia a i przewyższyła natura psotliwa.

Miesiączka po porodzie

30 gru 2010 - 10:29:05

Mój syn skończył 11 miesięcy a pierwszą miesiączkę dostałam 6 miesięcy po porodzie... okres trwa teraz minimum 7 dni, boli mnie brzuch tak, że bez Nospy się nie obejdzie i krwawienia są bardzo intensywne. Nadal karmię piersią.
Jak jest/było u Was?
Przed ciążą aż tak nie było, pobolewał mnie brzuch ale nie do tego stopnia, teraz nawet gdzieś w krzyżu mnie łamie.

Miesiączka po porodzie

30 gru 2010 - 11:23:40

Ja mojego młodego karmię 13 miesięcy i do tej pory nie dostałam okresu ;) Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brzuszki mam po porodzie, co zrobić aby był ładny?