Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Obniżanie brzucha w ciąży

13 mar 2011 - 14:13:45

dzięki za pocieszenie, w końcu co ma byc to będzie... Na dworze 17 stopni... a tu człowiek wie jakie go męczarnie czekają (pierwsze też tak rodziłam). Napisze jak było, pozdrawiam jeszcze raz, trzymajcie sie kobiety przed wielkim wybuchem:P

Obniżanie brzucha w ciąży

13 mar 2011 - 14:44:33

Cytat
artika1
oj a ja jutro idę na wywołanie porodu, będą mi wody przebijać, już dziś w nocy z nerwów nie spałam, a dziś wielkie ogarnianie chaty:P
boje się, bez kitu się boję...
mąż ma być przy porodzie, ale zobaczymy czy nie spanikuje:) a brzuch moim zdaniem mam nadal wysoko:) pozdrawiam

Trzymaj sie, bedzie dobrze ! Mi tez przebijali, mialam regolarne skorcze, ale wody mi nie odeszly. Zara urodzila sie w niecale 3 godzinki :)

POWODZENIA!!!!!!!!

Obniżanie brzucha w ciąży

13 mar 2011 - 16:25:20

Cytat
artika1
dzięki za pocieszenie, w końcu co ma byc to będzie... Na dworze 17 stopni... a tu człowiek wie jakie go męczarnie czekają (pierwsze też tak rodziłam). Napisze jak było, pozdrawiam jeszcze raz, trzymajcie sie kobiety przed wielkim wybuchem:P

Drugie dziecko zazwyczaj rodzi się dużo szybciej niż pierwsze, poród trwa znacznie krócej i jest mniej bolesny, zwł. jeśli porody dzieli krótki okres. Ja drugi poród miałam naprawdę przyjemny, moja siostra również wspomina drugi poród miło

Obniżanie brzucha w ciąży

13 mar 2011 - 22:00:47

to chyba nadeszła godzina zero, ja też dostał rozwolnienia przed samym porodem

Obniżanie brzucha w ciąży

13 mar 2011 - 23:11:25

Hej Mamusiu :))
Gratuluje, ja mam termin na poczatek kwietnia... mi sie juz w 35 tc obnizyl brzusio także to chyba nie ma reguły na to...
Powodzonka :))

Obniżanie brzucha w ciąży

13 mar 2011 - 23:32:22

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-06 22:33 przez mamauiui.

Obniżanie brzucha w ciąży

14 mar 2011 - 07:24:01

mi się zacząl 36tydz. i nie widze aby brzuszek był niżej ale od wsumie miesiąca to i tak jak siedze to opiera on mi się na udach :p

Obniżanie brzucha w ciąży

14 mar 2011 - 07:34:33

Cytat
artika1
oj a ja jutro idę na wywołanie porodu, będą mi wody przebijać, już dziś w nocy z nerwów nie spałam, a dziś wielkie ogarnianie chaty:P
boje się, bez kitu się boję...
mąż ma być przy porodzie, ale zobaczymy czy nie spanikuje:) a brzuch moim zdaniem mam nadal wysoko:) pozdrawiam

ja mialam przebijane wody i bardzo szybkp urodzilam,wody mi przebito o 10.30 okolo 13 dostalam lekkich skurczy jak na miesiaczke,zwiekszaly sie ,najbardziej bolaly od 19.30 a o 20.15 mala byla na swiecie:)

Obniżanie brzucha w ciąży

14 mar 2011 - 07:36:47

Cytat
maa_dzia
kurcze jaka lewatywa!!! teraz są czopki

powiem Wam z doświadczenia,że jak ktoś sie boi porodu to szybko rodzi a kto sie nie boi to rodzi dłuzej.Ja przy pierwszym porodzie nie bałam sie wogóle no i miałam 6 godz poród.Drugi raz bałam się panicznie bo wiedziałam jak było za pierwszym razem i co?? rodziłam od 19.40(pierwszy maleńki skurcz) a o 20.40 przyszła na świat moje kochane maleństwo

to nie jest regula ale naprawde bardzo szybko urodzilas:) ja sie nie balam a rodzilam od hm 13 w sumie pierwszy skurcz do 20.15 jak wyzej napisalam ale najbardziej mnie bolalo wlasnie godzine przed wyjsciem na swiat malej ,ogolnie jestem zadowolona z porodu,gorzej z mojego wygladu po ciazy:)

Obniżanie brzucha w ciąży

14 mar 2011 - 08:11:33

Cytat
Katy19
Cytat
maa_dzia
kurcze jaka lewatywa!!! teraz są czopki

powiem Wam z doświadczenia,że jak ktoś sie boi porodu to szybko rodzi a kto sie nie boi to rodzi dłuzej.Ja przy pierwszym porodzie nie bałam sie wogóle no i miałam 6 godz poród.Drugi raz bałam się panicznie bo wiedziałam jak było za pierwszym razem i co?? rodziłam od 19.40(pierwszy maleńki skurcz) a o 20.40 przyszła na świat moje kochane maleństwo

to nie jest regula ale naprawde bardzo szybko urodzilas:) ja sie nie balam a rodzilam od hm 13 w sumie pierwszy skurcz do 20.15 jak wyzej napisalam ale najbardziej mnie bolalo wlasnie godzine przed wyjsciem na swiat malej ,ogolnie jestem zadowolona z porodu,gorzej z mojego wygladu po ciazy:)

te najmocniejsze skurcze trwały u mnie 20 min,ale i tak krzyczałam :-) dają popalić .Wygląd hmmm nawet nie zdążyłam sie zmęczyć sama niunia parła na świat.Położna kazała szybko mi się kłaść na łóżko bo mi dziecjo zaraz na podłogę wypadnie :-) i tak już za 2 dni mamy 4 miesiące;-)) a ja tęsknię za byciem w ciąży ;-/

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

Obniżanie brzucha w ciąży

14 mar 2011 - 14:04:40

ja się ciągle zastanawiam jak się odczuwa te skurcze, ale skoro mówicie że to podobne do bóli w trakcie okresu, to chyba nie jest aż tak źle :) ja już spać po nocach nie mogę, tylko coś mnie zaboli to od razu się skupiam nad tym żeby pilnować czy to mi się nasila i czy się powtarza ;/ chyba chciałabym już mieć wszystko za sobą, czuję że te dwa tygodnie mogą być najdłuższe w moim życiu ;)

ostatnio koleżanka urodziła - bardzo chciała rodzić naturalnie, ale miesiąc przez terminem miała CC, bo miała zespół Hellp ;/ ich mała ważyła niecałe 2 kilo i 10 dni leżała w inkubatorze :( na szczęście już wszystko jest dobrze :)

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Obniżanie brzucha w ciąży

17 mar 2011 - 07:35:30

mały ur. 14 marca- 4350 i 60 długi, poród 6,5 h całkiem spoko:)

Obniżanie brzucha w ciąży

17 mar 2011 - 09:06:39

Cytat
artika1
mały ur. 14 marca- 4350 i 60 długi, poród 6,5 h całkiem spoko:)

no to tylko moge pogratulowac!

Obniżanie brzucha w ciąży

17 mar 2011 - 09:30:46

Cytat
artika1
mały ur. 14 marca- 4350 i 60 długi, poród 6,5 h całkiem spoko:)

Gratulacje !! świetny wynik (zarówno Maluszka jak i Mamy ). Ja synka tez rodziłam podobnie 6 godz i 15 min a teraz zobaczymy jak bedzie. Jeszcze 3,5 miesiąca do terminu i strasznie mi się dłuży. Zazdroszczę że już masz to za sobą :) Dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Obniżanie brzucha w ciąży

17 mar 2011 - 16:10:28

dziękuje mamusie:)
wiecie co ten poród to zapomniałam już na drugi dzień, wystarczy na dzieciaczka popatrzeć hihih
pozdrawiam gorąco i życzę miłych porodzików:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dr LESZEK JUSZCZYK KRAKÓW