Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Wyciek" z piersi

01 lis 2010 - 22:27:27

Zacznę od tego, że jestem w 24 tc. I dziś (dokładnie przed chwilą) poczułam na koszuli u góry gdzie są piersi tak mokro, spojrzałam na piersi a tam trochę wyciekało mi coś z oby dwóch. Czy to normalne? Czy mam powiedzieć o tym mojemu ginekologowi? Bo naprawdę się przeraziłam. To jest moja pierwsza ciąża, więc się boję i nie mam pojęcia czy mam się czym martwić.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Jeśli w złym dziale, to proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam.

"Wyciek" z piersi

01 lis 2010 - 22:51:52

tak to całkowicie normalne. Raz pokarm pojawia się w połowie ciąży innej kobiecie tuż przed porodem a innej dopiero po porodzie i to całkiem normalne. Polecam wkładki laktacyjne i się nie przejmować :)

"Wyciek" z piersi

01 lis 2010 - 23:01:05

Tak to calkiem normalne:)Ja tez mialam wycieki.Krotko przed porodem wiecej,bo mi piersi z B na D sie powiekszyly hehhh:)

"Wyciek" z piersi

01 lis 2010 - 23:17:52

witam
zapewniam Cię bianka00, że wszystko ok, nie masz powodu do zamartwiania się, pozdrawiam i czekamy na kolejne dzieciątko "szafkowej" mamusi, oj jeszcze troszkę musisz poczekać na swoje maleństwo, napisz czy córcia czy syn???

"Wyciek" z piersi

02 lis 2010 - 09:50:00

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, uspokoiłam się:)) Bo przeraziłam się nie na żarty.
Skolimosia81, będę miała na 90% synka:)

Pozdrawiam wszystkie mamy, te przyszłe jak i te, które mają już swoje pociechy koło siebie:)

"Wyciek" z piersi

03 paź 2011 - 09:58:17

Cytat

Zacznę od tego, że jestem w 24 tc. I dziś (dokładnie przed chwilą) poczułam na koszuli u góry gdzie są piersi tak mokro, spojrzałam na piersi a tam trochę wyciekało mi coś z oby dwóch. Czy to normalne? Czy mam powiedzieć o tym mojemu ginekologowi? Bo naprawdę się przeraziłam. To jest moja pierwsza ciąża, więc się boję i nie mam pojęcia czy mam się czym martwić.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Jeśli w złym dziale, to proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam.

Odswiezam wątek;P
Ale ja tez wlasnie jestem w 24 tyg ciazy i moj narzeczony zauwazyl mokrośc na przescieradle i koszulce bo spałam;P
I sie smieje ze mam mleko;D.

"Wyciek" z piersi

03 paź 2011 - 10:01:04

:) Uroki bycia mamą :) hehe

"Wyciek" z piersi

03 paź 2011 - 10:15:03

ja miałam wycieki już w 18 tc...:O a po porodzie i tak problemy z pokarmem:/

"Wyciek" z piersi

03 paź 2011 - 10:27:06

Cytat

Zacznę od tego, że jestem w 24 tc. I dziś (dokładnie przed chwilą) poczułam na koszuli u góry gdzie są piersi tak mokro, spojrzałam na piersi a tam trochę wyciekało mi coś z oby dwóch. Czy to normalne? Czy mam powiedzieć o tym mojemu ginekologowi? Bo naprawdę się przeraziłam. To jest moja pierwsza ciąża, więc się boję i nie mam pojęcia czy mam się czym martwić.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Jeśli w złym dziale, to proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam.

to tzw. siara .,niektóre dziewczyny w trakcie ciąży tak mają a niektóre zaraz po urodzeniu nie ma czym się martwić twoje piersi przygotowywują się do karmienia
Cytat

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, uspokoiłam się:)) Bo przeraziłam się nie na żarty.
Skolimosia81, będę miała na 90% synka:)

Pozdrawiam wszystkie mamy, te przyszłe jak i te, które mają już swoje pociechy koło siebie:)

gratulacje :) ja też spodziewam sie synusia :)))

i mamy termin na 29 czyli już niedaleko

[embed_image 6593c927fe53383c656077497fd52158]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 10:36 przez 25schatz.

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

"Wyciek" z piersi

03 paź 2011 - 10:33:14

Spokojnie ,wszystko jest w normie:)

"Wyciek" z piersi

05 paź 2011 - 08:15:32

a czy jest normalne ze przez jeden dzien miałam ten ''wyciek''a teraz juz nie ??

"Wyciek" z piersi

25 paź 2011 - 22:33:07

jak dla mnie wszystko jest ok-tzw siara daje o sobie znać lub nie:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

"Wyciek" z piersi

25 paź 2011 - 22:43:34

no pewnie. Z tego co pamiętam to jest jak z laktacją, że się wzmaga podczas silnych wzruszeń i uniesień oraz podniesienia temperatury ciała np. podczas kąpieli, albo snu. Przyciśnij sobie sutek np. podczas kąpieli i zobaczysz że dalej ciekinie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy leczycie zęby w ciąży?