Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:18:57

witam !! mam takie pytanie jak myślicie czy kościół nie za bardzo się wtrąca w sprawę Sztucznego zapłodnienia ??? bo mnie to strasznie wkurza jak klery sie wpowiadają na ten temat chcieliby z całego swiata samych świętych zrobić !? czy tylko ja się z nimi nie zgadzam !?

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:23:50

ja jestem za invitro:)

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:28:10

Ja również:) właśnie oglądałam TVN wiadomości ahh to jest szok co jeszcze kościół nie wymyśli ;/

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:30:46

moim zdaniem za bardzo się wtrącają nie rozumie dlaczego im się to nie podoba z tego wychodzi ,że bardziej im odpowiada wizerunek " panna sobie wpadła i idzie na skrobankę " niż " jak nie wyjdzie zapłodnienie in vitro to dużo zarodków ginie itd" moim zdaniem lepsza jest ta metoda bo jest dużo par , które z różnych względów nie mogą mieć własnych dzieci i w tym ma pomóc metoda in vitro oni się starają i chcą tych dzieci a ,że jak się coś nie powiedzie to zle ,że ludzie się starają dać nowe życie? więc lepsza jest skrobanka tak? tylko ,że to dziecko powstało w sposób naturalny i niszczą je osoby ,które się zabawiły i przytrafił się mały stworek no to bach skrobanka i problem z głowy a to ,że inni ludzie chcą miec szanse na dziecko i pragną tego to już kościołowi i klechą przeszkadza sory ale szkoda mi słów do księży i kościoła
no słuchajcie kościół czepia się in vitro tak? a dlaczego nie zajmą się rzeczami bardziej istotnymi? dlaczego księża coraz częściej jeżdżą na dziw.. w ogóle oni mają rodziny a jakie auta i kupe kasy a z kąd? czego o to nikt nie zapyta? są ważniejsze kwestie niż in vitro od tego wara! to jest szansa na dziecko na nowe życie a oni chcą to odebrać" biednym" ludziom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-19 19:35 przez nitka1991.

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:34:09

Właśnie przed chwilą o tym rozmawiałam z mężem.Też jestem zdania,że Kościół za bardzo wtrąca się w sprawę in vitro.Ja jestem za sztucznym zapłodnieniem.Wiele kobiet chciałoby być mamą a nie dane im to jest.Leczą wiele lat niepłodność i tak naprawdę nic to nie daje a zegar biologiczny tyka

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:39:42

Jak słysze w TV teksty typu ze jesli ktos bedzie za in vitro to zostanie usuniety z kosciola mam to centralnie w dupie!!!I tak nie chodze do kosciola i nie zamierzam,bo jak slysze te ich wielkie teorie na tematy polityczne i inne tematy wazne dla kraju to zygac mi sie chce.A ja jestem takze za in vitro jesli para nie ma innego wyjscia a bardzo pragnie dziecka to jest toi dla nich ostatnia deska raktunku i nie wiem co w tym kosciol widzi zlego ?

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:47:19

Ja także jestem za in vitro. Jak dla mnie Kościół za bardzo wtrąca się do wszystkiego, księża powinni mieć normalne rodziny takie nasze "normalne" problemy i dopiero wtedy mogliby nas umoralniać i dawać dobre przykłady. Ciekawe jak by im to wyszło w praktyce ???

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:47:33

ja nie mam nic przeciwko, jezeli ktos nie moze miec dzieci a go stać niech się zapładnia in vitro.

a kościół moim zdaniem za wiele się wtrąca w ogóle w sprawy państwa...

jest za in vitro jestem za aborcja jest za legalizacja marihuany:)

a i jeszcze jestem za legalizacja prostytucji tak jak w holandii



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-19 19:49 przez kinnkaa.

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:49:39

jestem ZA , mam kilkoro znajomych którzy z tego skorzystali i wcale to nie jest takie wszystko piękne, proste itd... ale to inny temat.
Jestewm ZA IN VITRO, ADOPCJAMI, PRZESZCZEPAMI, TRANSFUZJAMI
Nie rozumiem ludzi, którzy są przeciw, a napradę jestem baaardzo tolerancyjna i staram się wszystkich zrozumieć choć po części, a tych przeciwników nie rozumiem

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:50:34

hawanka81 właśnie sama się zastanawiam co kościół widzi w tym złego naprawdę nie wiem czego nie zajmą się tym co oni robią a nie odbierają taką szansę dla przyszłych rodziców

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:52:01

ja również jestem za;)

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:54:55

Ja tez jestem za in vitro i uważam,że powinno byc duzo tańsze albo nawet refundowane.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 19:58:38

A mnie to drażni już, przecież IN VITRO nie istnieje od roku czy dwóch lat tylko sporo latek a teraz biskupi się opamiętali i są na NIE ? że niby mało afer jest i teraz jeszcze kościół zaczyna. Człowiek jak ogląda te wszystkie wiadomości to na koniec dnia ma dość wszystkiego. Ciągle coś. Urodziło się już tysiące dzieci przez IN Vitro a teraz biskupi robią selekcje, że te dzieci to nie dzieci ... aż normalnie człowieka trafia dla mnie to paranoja i kolejny wymysł. Antykoncepcja nie, in vitro nie co jeszcze wymyślą?

Czy kościół się za bardzo "nie rozpędził"? dzięki księżom nie miałabym świadkowej na ślubie (bo żyje bez ślubu a ma dziecko - byli wtedy zaręczeni) 2 dni przed moim ślubem ksiądz powiedział NIE proszę szukać innej świadkowej (w tym spowiedź i karteczka ze spowiedzi plus zaświadczenie z parafii świadkowej ) i moje dziecko nie miało by chrzestnej bo chrzestna Adka to męża "bratowa" która też nie ma ślubu jeszcze ale są narzeczeństwem i ślub planują...
Więc pytam CO KSIĘDZU DO TEGO? albo ile razy słyszałam, że dziecka nie można ochrzcić bo to nieślubne dziecko, bo rodzice żyją w grzechu ... nawet sobie nie wyobrażacie jakie kazania ksiądz takim rodzicom prawi ...

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 20:32:06

jestem za invitro jak najbardziej ,a kościół nie powinnien się wtrącać,nic księżom do tego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-19 21:24 przez evitka27.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

IN VITRO co o tym myślicie ??

19 paź 2010 - 20:42:21

Cytat
dominka285
Ja także jestem za in vitro. Jak dla mnie Kościół za bardzo wtrąca się do wszystkiego, księża powinni mieć normalne rodziny takie nasze "normalne" problemy i dopiero wtedy mogliby nas umoralniać i dawać dobre przykłady. Ciekawe jak by im to wyszło w praktyce ???

Zgadzam się w 100 %. Ja również jestem za in vitro. Moim zdaniem kościół postanowił zrobić "nagonkę" na in vitro, żeby między innymi odwrócić uwagę od problemu pedofilii i dewiacji jaka panuje wśród księży.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Wyciek" z piersi