Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja już powinnam rodzic jestem trochę po terminie przybylo mi 18 kg

ja już zaczynam 37 tydzień 7 kg na plus :)

Przy pierwszej ciąży 12 kg przy drugiej 14, więc podobnie. Ale dzieciaki podobnie ważyły :)

hej, u mnie aktualnie 29 tydzien i waga +8 kg, wiec nie jest źle :-)

Za kilka dni mam termin i przybrałam zaledwie 8kg ;)

Też bym tak chciała ja 25 tc i już 11 na plusie. Nie widać że przytyłam po za brzuszkiem i cyckami które urosły ze 3 rozmiary, nie wiem czemu tak tyje skoro więcej nie jem.

witam, obecnie jestem w 38 tygodniu ciąży
Przed ważyłam 52kg, obecnie ok 61,5kg
czyli niecałe 10kg :P

ja w pierwszej ciąży 11 kg teraz 25 tydz i mam już 8 na +. W pierwszej ciąży po 24 tyg już tylko chudłam i do porodu od 24 tyg schudłam 5kg.Teraz zobaczymy jak to będzie wyglądało

witam obecnie jestem w 24 tyg ciąży na razie przytyłam 2kg ale wiem teraz to dopiero sie zacznie z wagą -dziecko rosnie i siłą rzeczy przytyje:)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

To ja Was zaskoczę. Jestem w 18tc i schudłam do tej pory 9-10kg.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

pierwsza ciaaza 14 kg druga 21 kg a teraz trzecia 17 tydz +8kg

Moja pierwsza ciąża, jestem w 25 tc i przytyłam ok 7kg, więc raczej jestem zadowolona :)

26 tc i 4 kg na plusie :)

Ja przytyłam 20 kg. Największy skok nastąpił w ostatnich 3 miesiącach ciąży. Miałam problem z zatrzymywaniem wody w organizmie. Spuchłam tak, że masakra. Na szczęście wszystko wróciło do normy bardzo szybko ;-)

Cytat
Senara
Ja przytyłam 20 kg. Największy skok nastąpił w ostatnich 3 miesiącach ciąży. Miałam problem z zatrzymywaniem wody w organizmie. Spuchłam tak, że masakra. Na szczęście wszystko wróciło do normy bardzo szybko ;-)

Ja też puchnę, mam spuchnięte całe nogi, nie tylko stopy. Jestem w 35tc i ważę 15kg więcej, z czego ostatnie 3 kg w przeciągu niespełna 3tyg... no ale nadzieja, że po porodzie woda zejdzie i wszystko wróci do normy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezpłatna sesja ciążowa z kotem - WROCŁAW/LEGNICA