Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

srebrna biżuteria

35 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To moja 1 ciąża, przed ważyłam 64 kg, a teraz na przełomie 37/38 tc 84, także + 20. Dobrze się czuje z tą wagą, piersi mam olbrzymie i biodra dość spore. juz miałam taki kryzys wagowy po szkole, jak nie mogłam pracy znaleść, ale wróciłam do odpowiedniej wagi. Tak z ciekawości, ile odchodzi kg po porodzie? Jasne, że waga maleństwa, ale poza tym?

U mnie teraz 37 tydzień i 4 kg na plusie... dieta cukrzycowa plus dużo spacerów :) czuję się wyśmienicie, uda i ramiona się wysmukliły :) Dzidzia zdrowa śliczna duża ponad 3 kg :)

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

odchodzi jeszcze waga łożyska, wody płodowe, macica się obkurcza, w dniu wypisu miałam 6,5 kg mniej niż w dniu porodu, kolejne 4 zeszły moze w miesiąc, a potem stopniowo w pół roku zeszła reszta...
dzisiaj 22 tydzień 3 kg na plusie

ja obecnie jestem w 19 tyg i mam 3 kilo do przodu:)

ja tylko 7 kg ;) a przy karmieniu piersią waga bardzo szybko spada w dół

Hey, ja 27 tydzień i 10 kg do przodu. za tydzień idę do lekarza i będziemy wiedzieć ile mała waży, w 24 tygodniu ważyła 720 :) najwięcej mi w piersiach przybyło, a małych nigdy nie miałam, a teraz...

znów mi w brzuch i biodra ale to moja druga ciąża a teraz dziecko dopiero przybiera jak na razie waży 3100 w 37 tc ale będę miała cc
przepraszam zle napisałam 37 tc i mały wazy 2800g



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-08 18:13 przez iwona449.

ja jestem w 27 tyg i na razie 7kg

32 tydz i 9 kg do przodu :-)

Witam,
u mnie dzisiaj 40 tydzień i w sumie 13 kg do przodu.
Chyba nie jest tak źle :)

JA KONIEC 6 MIESIACA I TYLKO 3KG PRZYTYŁAM Z PIEWSZYM DZIECKIEM PRZYTYŁAM 9KG A TERAZ 3

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Ja wazyłam 54 jak zaszlam w ciaze do porodu szlam z waga 77kg odrazu po powrocie do domu ze szpitala wazyłam 10 kg mniej potem w przeciagu misiaca spadła reszta.

ja 22tyg i 5kg na plusie:)

ja przez całą ciążę przytyłam tylko 6kilo mała urodziła się zdrowa z wagą 2800 . Jak ją urodziłam to uciekło to 6 kg i zabrało ze sobą dodatkowe 3 :) także ja jestem zadowolona:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o radę betaHCG obniżone a bliźniaki