Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

35 tc i 10 kg na plusie :), z czego mała waży 2,1 kg.

Ja w ciazy przybrałam 23 kg, była, spuchnieta strasznie bo mialam w sobiuesporo wody ktora zatrzymywała sie w udach stopach kostkach nawet rece mialam spuchniete i nie tylko dlonie a całe rece, ale dosłownie po jednym dniu po porodzie wszystko spadło cała woda zeszła, w szpitalu zostawiłam 12 kg a w domu schudłam 6 takze jestem 1,5 miesiaca po porodzie i nie mam juz 18 kg zostao jeszcze 5:) ale jakos sobie znimi poradzimy:)

Ja jestem w 24 tygodniu i mam już 7 kg więcej (przed ciążą ważyłam 65, teraz 72) i już zaczynam czuć te kilogramy, świetnie się czulam na początku ciąży i wtedy też najwięcej przytyłam - miałam okropne napady głodu, teraz jem tak jak przed ciążą, ale wiadomo, święta, zima robią swoje. Mam dość duży brzuszek, zauważyłam też cellulit na udach... pewnie przerzucę 80 kg w ciąży, masakra... ale cóż, mam nadzieję, że szybko się tego nadmiaru pozbędę po porodzie.

Ja w ciązy utyłam 19kg. Po samym porodzie zanim wyszłam ze szpitala miałam już 11 kg mniej. Dziecko ważyło 3750. Teraz jestem 4 m po porodzie i wage i figure mam jak sprzed ciązy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-31 16:21 przez carens.

w 20 tyg + 1,5kg

Ja jestem w trakcie 30 tc i mam 10 kg +!

Ja już po:)
Przytyłam 13kg. tydzień po porodzie ubyło mi 8kg. teraz jestem 5 tyg. po porodzie i do figury z przed ciąży brakuje mi jeszcze 4kg.

Przed ciążą 51kg i do porodu 69; także przybrałam na wadze 18kg.
Od razu po porodzie straciłam równe 10kg; teraz jestem półtorej roku po- i z powrotem ważę 51kg :)

Moja znajoma; przybrała na wadze zaledwie 6kg, a urodziła córcię 4 100.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 23:17 przez Brenda171.

Ja do 14 tygodnia nie przytylam ani kilograma mimo iz nie naleze do tych szkieletow... teraz bede sie wazyc w 18 tyg to zobaczymy:)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 5/5

polecam ten artykuł - szczupła w ciąży



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-12 15:18 przez moderator.

28 tydzien ciazy i jeszcze ani jednego kilograma na plusie.. zobaczymy, co dalej.

Ja przytyłam 10 kg.

ja przed ciążą 58 kg na porodówke dotarłam z wagą 85 ale już po porodzie ważyłam 74 kg a synek malutki 2.590 :) więc razem 27 kg przybyło

ja jestem w 16 tygodniu i przytyłam 1,5 kg. Ważę teraz 51,5 przy wzroście 161 cm :) Mam nadzieje, ze bede ważyła nie więcej niż 62 kg :) Codziennie wykonuję ćwiczenia dla cięzarnych i chodzę na spacery, ale niestety moja słabością sa słodycze- wcinam codziennie, bo sie nie moge opanowac :):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kiedy najwcześniej test ?