Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny po co się dołować lepiej pisać ile przybrałyśmy w ciąży, a nie ile przytyłyśmy :-)Waga wyjściowa 70 kg, początkowo schudłam 5 kg, doszłam do 65, aktualnie jestem w 5 miesiącu i warzę 68 kg, czyli rosnę :-)ale to ogromna radość jak wstaję rano i widzę większy brzuszek, wiem że mój maluszek rośnie, a o najważniejsze :-).
Pozdrawiam przyszłe mamusie

Cytat
egusia
Ja jestem w 14 tc ale jak na razie to schudłam 2 kg :/ ale strasznie mnie męczy, apetyt mi odebrało i wymioty się pojawiają...

przejdzie ci też tak miałam, ale to przejdzie :-) do pierwszych ruchów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-20 14:32 przez mika6412.

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Ja w ciąży przytyłam 22 kg i pamiętam, że przez ostatnie 4 miesiące, co miesiąc tyłam po 5kg ... lekarz mówił, że za dużo :/

ja jestem w 35 tc przytylam juz okolo 15 kg;/ a tutaj jeszcze przede mna 5 tygodni;/ dziecko wazy w tym momencie 2,5kg
moja kobiecosc i pewnosc siebie poszly w las;/;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-22 15:46 przez kredka.

przed ciaza wazyłam 54kg przy wzroscie 171 - do ósmego miesiaca przytyłam około 11kg czyli wazyłam 65kg. W ostatnim miesiacu przybrałam do 71kg - to była w wiekszosci woda. Czyli w sumie 17kg. Stopy mogłam włozyc tylko w papcie meza. Teraz jestem prawie 4 miesiace po porodzie i waze 59 kg. Nie cwicze jeszcze i nie stosuje diety.

ja przez 9 miesięcy przytyłam aż 30kg:(

Jestem w 27tc i jak na razie to przytyłam 7 kg. Waga sprzed ciąży to 58 kg. Nie chciałabym przekroczyć 70 kg :P

Ja za 4 dni mam wyznaczony termin porodu, i do tej pory przytyłam 10 kg :)
mam teraz dokładnie 60kg, a mała jak się urodzi będzie miała około 3kg na pewno.

Dziewczyny nie straszcie... ja dwa dni temu dopiwedziałam się że jestem w ciąży...teraz waże 44kg... moja mama ze mną w ciązy ważyła aż do porodu 52kg...

no to gratulacje dla mamy-ja przed ciąza-52kg-przybrałam do 75:)całą ciążę praktycznie zero ruchu-wywoływał bolesne skurcze..a teraz 8 miesięcy po porodzie dalej cierpię bo 10 kg na +

U mnie jak narazie z 52 do 58 a to dopiero 20tc, mam nadzieje, że do 70 nie dojdzie :)

27 tc - przytyłam 9 kg :)

odświeżam wątek bo jestem przerażona w 22 tyg mam 8 kg więcej a jeszcze połowa prezedemną nie wychodze nigdzie mam odpoczywać i jeszcze świeta tuż tuż.......... :(( od samego początku tyłam bo nie miałem wymiotów tylko od razu pociąg do jedzenia

Ja jestem w 38 tyg i mam na plusie 14kg. Na początku nic nie przybierałam w 4,5,6 miesiącu to przybyło mi po 3kg. na miesiąc a nawet raz chyba 4kg. Mam 172cm wzrostu przed Ciążą ważyłam 65kg. a teraz 79:P Za 2 tyg. rozwiązanie więc już chyba nie przytyję:) Mój synek waży 4200 :)tak wychodzi mu z usg. lekarz twierdzi że będzie ważył plus, minus 20% czyli od 4kg. do 4,5kg.

ja ważyłam przed ciążą 52 kg. Teraz jestem w 20 tygodniu i 3 dni;p i ważę 55,5 kg. Mało tyję na razie i wszystko idzie mi w brzuszek i boczki

ehhh mam nadzieje ze mi mało jeszcze dojdzie ale podobno najwięcej w ostatnich miesiącach przychodzi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kwietniowe bobaski 2012r