Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja jestem w 31 tygodniu ciąży i na razie przytyłam 6kg. Brzuszek też mam w sumie niewielki.
Pierwsze ważenie w 8 tyg =53,300,wczoraj 59,400.Ciekawe czy jeszcze dużo przytyje? Zostało mi w sumie 2 miesiące



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-19 09:37 przez Aliria76.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Pewnie max 3 kilo i nic więcej :) Gratki że tam mało udło Ci się przytyć ;)

Ja jutro zaczynam 29tc, do tej pory 7,8kg przytylam :)

ja jestem w 31 tygodniu i ważę 76 kg, przed ciążą ważyłam 70, ale w pierwszych 3 miesiącach schudłam do 65kg, bo cały czas wymiotowałam więc w sumie nie wiem jak to się liczy.z tym że przez pierwsze miesiące przybywało mi po 1kg, a w 6 miesiącu raptem przybrałam 5kg!!!! położna nie mogła uwierzyć, ale przyznaję się, jadłam dużo słodyczy, no bo skoro tak mało tyłam....;)))teraz już się pilnuję i ostatni mieś 2kg. trochę się boję, że przez te ostatnie miesiące dużo przybiorę, ale czytałam gdzieś że w 9 miesiącu już się dużo nie tyje, myślicie że to prawda?

ja mam bardzo dużą nadwagę więc nie jest wskazane dużo przytyć. A apetyt niestety mam aż za dobry.. na razie 13 tydzień i waga zaczyna iść w górę. W pierwszym i drugim miesiącu schudłam 2 kg, teraz wróciłam do wagi początkowej, czyli utyło mi się 2 kg..

to znowu ja :) jestem już szczęśliwą mamusią 3 tygodniowej Madzi i chciałam Was kobietki pocieszyć. Urodziłam w 38 tygodniu ciąży przy wadze 82 kilogramy, trochę byłam przerażona że aż tyle przytyłam, ale po 5 dniowym pobycie w szpitalu ubyło mi 12 kilogramów!! Dodam że maleństwo ważyło 3,5kg. Także dziewczyny nie załamujcie się, będzie dobrze!! Polecam karmienie piersią, człowiek samoistnie chudnie, do tego nieprzespane noce i dieta która nie szkodzi maluszkowi i waga sama leci w dół! Pozdrawiam

Oj niestety tak to już bywa będą w ciąży, ale jest to normalne i da się w miarę szybko tego pozbyć.

w 28 tc miałam 5,5kg na plusie. Jutro wizytuje więc będę znać aktualną wagę a mam już 31 tc. Ważę się tylko u lekarza :P
Staram się zdrowo odżywiać i 2 razy w tygodniu uczęszczać na zajęcia dla aktywnych mam (fitness). Mam te szczęście że całą ciążę przechodzę rewelacyjnie bez żadnych przykrych doznań i przygód.
To ile tyjemy to kwestia indywidualna tak jak cała ciąża :)najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe :)

Wiedziałam, że w ciąży nie je się za dwoje, ale też byłam przekonana że jednak trochę więcej tych kcal potrzebujemy, a na stronce świadome macierzyństwo znalazłam rozpiskę ile w poszczególnych miesiącach to jestem w szoku, że tak niewiele :) no ale dobrze wiedzieć zawczasu

W sumie przytyłam 22kg niestety .Lekaż krzyczał zebym tyle nie jadła a ja w cale tak duzo nie jadłam okazało sie w 5 miesiącu ciąży ze jestem chora na tarczycę mam niedoczynnosć i dlatego tak tyłam

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

ja jestem w 30tc i przytylam jakies 10 kg

39 tydzień- przytyłam 12 kg. Przez pierwsze 7 miesięcy ciąży +6kg czyli ok, natomiast w ostatnich 2 miesiącach kolejne 6 :/

jestem w 21 tc i na razie 2 kg tylko przybyło. W pierwszej ciąży 17kg przytyłam więc jest szansa, że tym razem uda się jednak mniej

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Cześć :)
Ostatnio zainteresowałam się tym tematem ponieważ planuje zajść w ciążę, ale boje się, że z moją skłonnością to bycia patykiem może dojść do jakiejś komplikacji albo.. sama nie wiem ;)
O tym ile powinno się przytyć i jaka jest norma można przeczytać tutaj:
http://tolpa.pl/porady/cialo/waga-w-ciazy - będę na pewno kontrolować czy wszystko jest ok i czy nie "tyje" za mało :D od 350g do 400g na tydzień to nie tak mało w sumie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-13 08:10 przez karo44.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sierpniowe mamusie 2016