Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

o diecie w ciąży i prawidłowym przyroście wagi w ciąży polecam filmik :


ta dziewczyna w ciazy przytyla tylko 4 kg dzięki temu, ze prawidlowo sie odzywiała (jadła 8 posilkow dziennie)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

ja przytyłam 10 kg, ale po ciązy zapisałam sie na joge i udało mi się dosyć szybko wrócić do poprzedniej wagi

Ja jestem 4 dni przed porodem i + 9 kg :)

ja przytyłam 12 kg przed ciążą ważyłam 58 kg w dniu porodu 70 kg a na tą chwile 17 mieś po porodzie ważę 53 kilo :)

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 11 kg. Teraz jestem w 20 tygodniu i mam 4 kg na plusie.

ja jestem w 34 tc i waga póki co wzrosła o 10 kg... obym zrzucila to tak szybko jak przybieram :P

Ja jestem w 27tc i mam +8kg, według wyliczeń mogę przytyc maksymalnie jeszcze 7kg ale właśnie boje się, bo.przecież przez te ostatnie miesiące tyje się najwięcej.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

w pierwszej ciąży to byłs masakra cały czas musiałam leżeć przytyłam o zgrozo 25 kilogramów :( diety nie trzymałam i z niezłym bagażem weszłam w drugą ciąże ;) teraz jest dramat bo ciągle mam mdłości jestem na prevomicie i trochę jest lepiej ale przynajmniej nie przytyłam za dużo jestem w 25 tc i mam niecałe 5 kg na plusie - ginekolog mówi że nie moge wiecej niz 10 kg wiec powinnam się wyrobić - tym bardziej że cokolwiek zabronionego zjem np pizze to wymiotuje dalej niż widzę :( bleee

Przed ciążą ważyłam 49 kg a w ostatnim miesiący około 80 kg ;) Zrzucenie zbędnych kilogramów i dojście do takiej sylwetki bym czuła się dobrze we własnym ciele zajęło mi 1,5 roku ;)

Ja 6 kilo :) ale to pewnie przez to że od 10 roku życia mam cukrzycę i w ciąży mogłam jeść tylko określoną ilość wymienników, nie mogłam sobie pozwalać na podjadanie.
Przed ciąża 69 kg,
pod koniec 75 kg,
dziś mały ma 5 miesięcy a ja ważę 59 kg :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-29 05:42 przez dagg2.

ja ważyłam przed ciążą 53 a po 71 kg!!!

O rany, wagi niektórych dziewczyn mnie przerażają. Zastanawiam się czy wiarygodne są te cyfry co piszecie. Ja jestem w 19 tygodniu ciąży i na razie 3 kg przytyłam.

Zostało mi 8 dni do porodu i w sumie przytyła niecałe 14 kg !! :)

Ja przytyłam 18,6 kg. Przed ciąża ważyłam 48 kg, ostatni raz byłam ważona 2 tyg. przed porodem więc mogło być więcej. Sporo bo ginek mówiła, że tak 10 kg to zdrowo i spokojniej o powrót do stanu sprzed ale co zrobić... Poza tym jak zeszłam z łożka porodowego to miałam małą fałdkę na brzuchu a na drugi dzień w końcu po kilku miesiącach zobaczyłam swoje kostki ;) miałam tak spuchnięte, ze masakra. Po 6 dobach po powrocie do domu ważyłam 56 kg więc synek+wody+woda w całym organizmie i cała reszta ważyły swoje. Później z każdym tygodniem widziałam zmiany wagi a po 4 miesiącach ważyłam 48 kg, poza tym nie wyobrażam sobie diety w ciąży lub o okresie karmienia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

body pajacyki 0-3 m chłopiec