Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 34 35 -->

ja jestem w 21 tygodniu i mam 11 kilo na plusie. w poprzedniej ciąży przytylam 20 kilogramów.
waga wyjsciowa piórkowa - 50 kilo

ja 30 tydzien 64kg

18 tydzień ciąży i nic nie przytyłam.

jak narazie stoję w miejscu z wagą 57 kg ..
Nie wiem czy sie martwić czy nie, mój ginekolog powiedział mi ze nie mam się martwić dzidzia zdrowo się rozwija i rośnie, a ja za chwile nabiorę masy

W I trymestrze schudłam ok 2 kg ale teraz wróciłam do 57 kg i stoję...

Przed ciążą 63kg, najwięcej w ciąży 78.5kg, ok.2m-ce po 55kg (nie ćwiczyłam, jadłam tak jak pod koniec ciąży (czyli więcej niż kiedyś)). Chyba zmienił mi się metabolizm po ciąży :P

Ja przytyłam 13 kg (z 50kg na 63kg). Po upływie 2 miesięcy wróciłam do wagi sprzed ciąży. Częste i długie karmienie piersią oraz codzienne spacery zrobiły swoje.;-)

--------------------------------
Polecam blog o przygotowaniu do roli mamy od strony emocjonalnej: http://emocjemamy.pl/

ja przed zajściem w ciąże ważyłam 49 kg , a przy rozwiązaniu ważyłam 71 kg..
urodziłam i wróciłam do swojej wagi :).

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Ja przed ciążą ważyłam 48 przed samym porodem 62kg przytyłam 14 a teraz 49 kg

hej, w 28/29 tyg ważyłam 66,5 kg - moja waga sprzed ciąży - 50 kg.
dziś zaczęłam 32 tc - waga w granicach 70 kg
w poniedziałek mam wizytę, więc będę wiedzieć dokładniej.. :)

W pierwszej ciąży wrzuciłam 35 kg 3 dni po porodzie 19 kg w dół w ciągu pół roku powrót do wagi wyjściowej synek ważył 4640 gr i 62 cm więc miałam co dźwigać ;) Teraz jestem w 22 tyg. i przytyłam 8 kg, szykuje się drugi synuś, mam nadzieje tylko że będzie ciut mniejszy :)

ja przy pierwszej ciazy 5 lat temu przytyłam tylko 9kg:) za to teraz zaczynam 4 miesiac i w sumie od początku schudłam jak na razie 2kg wiec czekam aż zacznę rosnąć i coś przybierać:)ciąża to chyba jedyny czas kiedy chce przytyć hehehehe:D

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

u mnie w 19 tygodniu było na plusie 1,5 kg. Teraz 21 i nie wiem, bo moja waga domowa wskazuje inaczej, więc muszę poczekać do wizyty 10-go ;)

32 tydz i plus 8 kg ale jeszcze troche przedemna

Aktualnie jestem w 26 tyg . Przed ciążą ważyłam 52 kg , teraz ważę 69 kg. Do 24 tyg strasznie dużo jadłam , ledwo co wstawałam z łóżka i już musiałam coś zjeść , nawet w nocy kiedy mały dawał mi popalić bo tak się strasznie wiercił , pomimo że nie byłam głodna musiałam wstawać i zjeść chociaż by nawet głupiego banana , żeby mały się uspokoił i przestał kopać bo spać się nie dało . Teraz są tego rezultaty . Od 2 tyg mój apetyt spadł do 2 posiłków dziennie , więc mam nadzieję , że na jakiś czas moja waga stanie w miejscu ;)

38 tydzien 11,5 kg na plusie

Oj... ja mam Bliźniaki i przytyłam raptem 4,5 kg....
Ważona byłam w 26 tc, teraz 27, więc może kilka gram przybyło... Nie mniej jednak lekarz mnie pociesza, mówi, że z Chłopcami wszystko super, więc się nie martwię :) Po prostu wszystko idzie w nich, bo mam tylko brzuszek a po za tym nic a nic nie przytyłam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża - ciężka sytuacja materialna