Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

27 tydzien - 8 kg.

Cytat
owieczkatbg91
Wyjściowa waga 67kg.. Teraz 28tc i +6kg do przodu :)
w 28 tygodniu napisałabym to samo ;)
a teraz - tydzień później - mam prawie kg więcej

37tc - 13 kg i mam nadzieję ,że waga już się zatrzyma :)

Ja w pierwszej ciązy przytyłam 12 kg, w sumie najwięcej pod koniec, bo musiałam leżeć. Teraz jestem w 6 tyg i na razie waga ta sama

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

32 tydz- 11kg, ale na poczatku schudlam 3 wiec od tej nizszej wagi to 14 kg ale w ogole u mnie nie widac bo bylam chuda i w sumie nogi dalej sa chude i rece..niestety

jestem w 22tc i przytylam narazie 6, martwie sie bo jak dla mnie to duzo a gdzie dalej;/ a po porodzie 3miesiace i mam slub wiec musze w miare szybko i w miare mozliwosci schudnac;)

ja przytyłam 16 kg w tym waga synka 4,100 i dużo wód płodowych,a teraz jestem w 4 tygodniu i sama jestem ciekawa ile mi przybędzie:)

Ja po ukończeniu 32 tc miałam +12 na wadze ;) Teraz zaczęłam 35 tydzień więc zobaczymy ile mi jeszcze przybędzie ;)

22 tydz + 3,5 kg.

W pierwszej ciąży przytyłam 13 kilo, było super, po tygodniu mieściłam sie w swoje ciuchy. Druga ciąża na plusie 18 kilo, ale maluszek ważył 4,5 kg. Myślę ze nie ma reguły. Mam koleżankę, która podczas pierwszych 3 mies schudła 3 kilo, bo miała mdłości i nic nie mogła jeść, a potem przytyła 20 kilo ;-)

Bardzo proszę was o pomoc ;),a mianowicie
Witam nazywam się Wioleta , jestem studentką III roku studiów licencjackich. Piszę pracę na temat:„Rekreacja i sposoby odżywiania kobiet w ciąży”. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Badania są anonimowe.

Adres ankiety -> http://www.survio.com/survey/d/A5N0W4O3S7C8R7X0I

Ja byłam troche zaniepokojona bo jestem w 21 tyg a przytyłam 4 kg. Ale moja gin powiedziała, że wszystko jest ok, dzidzius rozwija się prawidłowo i jego wymiarki sa takie jak powinny być w tym tygodniu. Więc chyba nie mam sie czym martwic ;) Przynajmniej szybciej wrócę do formy po ;) Chociaż jeszcze połowa przede mną. W pierwszej ciąży przytyłam 12 kg, ale szybciej mi to szło :D

Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety


http://www.survio.com/survey/d/A5N0W4O3S7C8R7X0I

z góry dziękuje

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

W pierwszej ciąży przytyłam jakieś 17 kg, po porodzie wszystko zeszło, nie wiem nawet kiedy ;) teraz jestem w 19 tygodniu, a waga ani drgnęła do tej pory :/

34 tc +8kg
w pierwszej prawie 20kg
teraz 35 tc +10 kg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-20 08:57 przez annalipa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jadłospis